1. Samochody
  2. Maserati

Maserati - katalog modeli

Kup samochód marki Maserati


 

Informacje o samochodach marki Maserati

Maserati Granturismo Folgore: pierwsze Maserati z elektrycznym napędem - TEST

pierwsza jazda 29-01-2023

Trzy silniki, każdy o mocy 300 kW, moment obrotowy o wartości 1350 Nm, napęd na cztery koła i sprint do setki w 2,7 s – Maserati Granturismo Folgore budzi ciekawość. Pierwsza jazda na torze niedaleko Modeny.

Maserati MC20 Cielo: sky is the limit - TEST

pierwsza jazda 18-01-2023

Najważniejsze liczby dotyczące Maserati MC20 Cielo to 12 i 65. Pierwsza oznacza sekundy potrzebne do otwarcia dachu, druga nadwyżkę kilogramów w stosunku do wersji coupe. Ale są też bardziej spektakularne – 630 KM i 730 Nm. Wrażenia z jazdy.

Maserati Grecale: Duży, dobry, drogi - TEST

test 02-01-2023

Użyliśmy już tego porównania, ale nie da się od niego uciec. Grecale ma być dla Maserati tym, czym Macan jest dla Porsche, czyli bestsellerem. W pierwszym teście na polskich drogach Grecale w wersji GT, czyli z czterocylindrowym silnikiem 2.0 turbo o mocy 300 KM.

Maserati Grecale stworzony dla Barbie. Cały w różu

wydarzenia 09-11-2022

Wściekle różowe Maserati Grecale to samochód, którego nie powstydziłaby się kultowa lalka Barbie. Bo rzeczywiście, ściśle limitowane auto powstało w nawiązaniu do Barbie właśnie.

Maserati FTributo, czyli hołd dla pierwszej kobiety w Formule 1

wydarzenia 19-10-2022

Maserati pokazało edycję specjalną modeli Ghibli i Levante – FTributo, która stanowi hołd dla Marii Teresy De Filippis. Kto to jest, spytacie? To pierwsza kobieta, która wystąpiła w wyścigu F1.

Nowe Maserati GranTurismo. Trzy elektryczne silniki lub V6

wydarzenia 03-10-2022

Maserati GranTurismo odsłania dziś przed nami wszystkie tajemnice swojego najnowszego wcielenia. Do jego napędu posłużą silniki V6 Nettuno, a także elektryczny o mocy 761 KM.

Nowe Maserati GranTurismo przed premierą. V6 Nettuno potwierdzone

wydarzenia 19-09-2022

Maserati zaprezentowało niedawno elektryczną wersję Folgore nowego modelu GranTurismo, a teraz, przed oficjalną premierą, możemy podziwiać wersję spalinową. Do napędu posłuży znany silnik V6 z rodziny Nettuno.

Maserati GranTurismo Folgore, czyli rasowe brzmienie elektryka

wydarzenia 06-09-2022

Maserati przygotowuje świat na debiut swojego pierwszego w pełni elektrycznego sportowego modelu, jakim będzie GranTurismo Folgore. Posłuchajcie, jak brzmi przyszłość sportowych aut.

Maserati wprowadza 10-letnią gwarancję

Aktualności 03-08-2022

Maserati pracuje nad zmianą stereotypu producenta awaryjnych samochodów, wprowadzając program przedłużonej do 10 lat gwarancji.

Najwyższy poziom ekskluzywności - One Off

wydarzenia 02-07-2022

Nie ma bardziej wyjątkowych samochodów niż modele stworzone w jednym lub kilku egzemplarzach, w dodatku skonfigurowane według indywidualnego gustu klienta. Kilka przykładów z ostatnich tygodni.

Opinie i dyskusje o samochodach marki Maserati

Maserati 222E BiTurbo 1990 rok - szukam klamotów

Spróbuj na italcar24.plOni mają dużo części używanych do włoskich aut, z tym, że nie wiem czy też mają do Maseratti czytaj więcej

Maserati 222E BiTurbo 1990 rok - szukam klamotów

Szukam używek do przedmiotowego Maserati.... Mechanik poinformował mnie, że mam rozglądać się za nową skrzynią, bo z tej co jest już długo się nie pocieszę....Znacie jakieś adresy, bo tam gdzie do tej pory trafiałem to części są ale tylko do popularnej włoszczyzny,,, czytaj więcej

Maserati Opony

Maserati - Opony

Maserati Części samochodowe

Maserati - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Pół miliona egzemplarzy samochodów z elektrycznej rodziny ID. oznacza, że Volkswagen zrealizował plany dostaw już na rok przed terminem.