1. Samochody
  2. Lotus

Lotus - katalog modeli

Kup samochód marki Lotus


 

Informacje o samochodach marki Lotus

Lotus Evija: 9 sekund do 300 km/h. Pokaz w Goodwood

wydarzenia 19-10-2020

Podczas imprezy Goodwood SpeedWeek Lotus pokazał trzy egzemplarze modelu Evija. Z możliwości przejechania się tym elektrycznym hipersamochodem skorzystał sam Lord March.

Legendy Motoryzacji: Lotus Omega

wydarzenia 27-06-2020

Początek lat 90-tych obfitował w szalone samochody, z Mercedesem 500E i BMW M5 konkurowała wtedy nawet Omega. Nie był to jednak zwykły Opel – to Lotus Omega, dziś już legenda motoryzacji.

Producenci samochodów tworzą nie tylko auta

wydarzenia 22-04-2020

Odzież, okulary, biżuteria, zegarki, torby podróżne, sprzęt grający, kuchenny i elektroniczny, meble, a z większych prac – tramwaj, gondola kolei linowej, budynek, a nawet helikopter. Nie ma chyba takiej rzeczy, której zaprojektowania nie można by zlecić jednemu z producentów samochodów. 

Lotus Evija. Najmocniejszy hipersamochód świata

wydarzenia 17-07-2019

Lotus Evija przebojem wchodzi na rynek hipersamochodów, gdzie pokazuje swoją piekielną moc, zamkniętą w imponującym nadwoziu.

Lotus Exige Sport 410

wydarzenia 07-05-2018

Lotus Exige jest obecny na rynku od 18 lat i najwyraźniej nie przeszkadza to producentowi w kontynuowaniu historii modelu. Światło dzienne ujrzała właśnie nowa wersja - Lotus Exige Sport 410.

Lotus Evora GT430 - najmocniejszy i superlekki

wydarzenia 20-07-2017

Lotus Evora GT430 to najnowsze wcielenie brytyjskiego modelu, które tym razem jest mocne, jak nigdy wcześniej. A do tego bardzo lekkie.

Lotus przeniesie produkcję do Chin?

wydarzenia 26-06-2017

Lotus produkuje swoje samochody od 1952 roku w Wielkiej Brytanii. Teraz może się to zmienić za sprawą chińskiego koncernu Geely, który jest właścicielem brytyjskiej marki. Niewykluczone, że kolejne modele będą montowane w Państwie Środka.

Lotus trafi w nowe ręce?

wydarzenia 02-11-2016

Już niebawem legendarna, brytyjska marka Lotus może zmienić właściciela. Jeżeli plotki się potwierdzą, nowym właścicielem będzie chiński koncern Geely, w którego rękach znajdują się już dwie zagraniczne marki.

Lotus Exige 350 Secial Edition - z okazji 50. lecia

wydarzenia 05-10-2016

Lotus w tym roku świętuje 50-lecie fabryki w Hethel i z tej okazji marka przygotowała trzy wersje limitowane, ostatnią z nich jest Exige 350 Special Edition. Auto waży jedynie 1099 kg.

Lotus Elise 250 Special Edition – kuracja odchudzająca

wydarzenia 26-08-2016

Kiedy Lotus zaprezentował wersję Elise Cup 250 wydawało nam się, że to naprawdę bardzo lekki samochód. Myliliśmy się. Lotus właśnie zaprezentował kolejną specjalną wersję po kuracji obniżającej masę.

Opinie i dyskusje o samochodach marki Lotus

Testy mojeauto.pl: Lotus Elise CR

auto fajne no i jeszcze pewno nie był by to ostatni test tego egzemplarza gdyby dzieciaki z exotic cars go nie rozbiły... czytaj więcej

Testy mojeauto.pl: Lotus Elise CR

super ujecia. powinniscie wiecej takich fur testowac! czytaj więcej

Lotus Opony

Lotus - Opony

Lotus Części samochodowe

Lotus - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Sandero - znamy ceny
Nowa Dacia Sandero - znamy ceny
Dacia wprowadza nową generację modeli Sandero, Sandero Stepway i Logan. Wszystkie zbudowano na nowej platformie CMF. Znamy już ich ceny.