1. Samochody
  2. Lotus

Lotus - katalog modeli

Kup samochód marki Lotus


 

Informacje o samochodach marki Lotus

Lotus Eletre – znamy dane techniczne i ceny

wydarzenia 03-11-2022

Lotus Eletre jest zaprzeczeniem tego, do czego przyzwyczaił nas Lotus. Auto jest duże i ciężkie, a przede wszystkim jest SUV-em i do tego elektrycznym. Wiemy już, ile kosztuje i co go napędza.

Lotus Eletre to początek nowej ery

wydarzenia 30-03-2022

Lotus Eletre debiutuje jako zaprzeczenie wszystkiego, do czego przyzwyczaił nas Lotus. Auto jest duże, ciężkie i przede wszystkim jest elektrycznym SUV-em. Wygląda przy tym jak model koncepcyjny.

Lotus Emira First Edition - oficjalna premiera

wydarzenia 29-09-2021

Lotus szykuje się do przejścia na napędy elektryczne, ale zanim to nastąpi, do produkcji trafi nowy model Emira, na początek z silnikiem spalinowym V6.

Lotus Emira – ostatni spalinowy Lotus

wydarzenia 08-07-2021

Lotus zapowiada od zeszłego roku, że przyszłość marki jest zelektryfikowana. Prezentując nowy model Emira, marka żegna się z napędem spalinowym. Robi to w wielkim stylu.

Lotus Evija: 9 sekund do 300 km/h. Pokaz w Goodwood

wydarzenia 19-10-2020

Podczas imprezy Goodwood SpeedWeek Lotus pokazał trzy egzemplarze modelu Evija. Z możliwości przejechania się tym elektrycznym hipersamochodem skorzystał sam Lord March.

Legendy Motoryzacji: Lotus Omega

wydarzenia 27-06-2020

Początek lat 90-tych obfitował w szalone samochody, z Mercedesem 500E i BMW M5 konkurowała wtedy nawet Omega. Nie był to jednak zwykły Opel – to Lotus Omega, dziś już legenda motoryzacji.

Producenci samochodów tworzą nie tylko auta

wydarzenia 22-04-2020

Odzież, okulary, biżuteria, zegarki, torby podróżne, sprzęt grający, kuchenny i elektroniczny, meble, a z większych prac – tramwaj, gondola kolei linowej, budynek, a nawet helikopter. Nie ma chyba takiej rzeczy, której zaprojektowania nie można by zlecić jednemu z producentów samochodów. 

Lotus Evija. Najmocniejszy hipersamochód świata

wydarzenia 17-07-2019

Lotus Evija przebojem wchodzi na rynek hipersamochodów, gdzie pokazuje swoją piekielną moc, zamkniętą w imponującym nadwoziu.

Lotus Exige Sport 410

wydarzenia 07-05-2018

Lotus Exige jest obecny na rynku od 18 lat i najwyraźniej nie przeszkadza to producentowi w kontynuowaniu historii modelu. Światło dzienne ujrzała właśnie nowa wersja - Lotus Exige Sport 410.

Lotus Evora GT430 - najmocniejszy i superlekki

wydarzenia 20-07-2017

Lotus Evora GT430 to najnowsze wcielenie brytyjskiego modelu, które tym razem jest mocne, jak nigdy wcześniej. A do tego bardzo lekkie.

Opinie i dyskusje o samochodach marki Lotus

Testy mojeauto.pl: Lotus Elise CR

super ujecia. powinniscie wiecej takich fur testowac! czytaj więcej

Testy mojeauto.pl: Lotus Elise CR

auto fajne no i jeszcze pewno nie był by to ostatni test tego egzemplarza gdyby dzieciaki z exotic cars go nie rozbiły... czytaj więcej

Lotus Opony

Lotus - Opony

Lotus Części samochodowe

Lotus - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi w Formule 1 - umowa z Sauberem
Audi w Formule 1 - umowa z Sauberem
Kolejny ważny kamień milowy na drodze Audi do Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA został zrealizowany: Audi wybrało Saubera na strategicznego partnera projektu i planuje nabyć udziały w Grupie Sauber.
Orlen Sport Orlen Sport