1. Samochody
  2. LDV
  3. Maxus
LDV

LDV Maxus

LDV
LDV Maxus

Producentem samochodów dostawczych Maxus jest brytyjski koncern LDV Group Limited (wywodzący się z powstałego w 1993 r. Leyland DAF Vans), wchodzący od 2006 r. w skład rosyjskiego koncernu Gaz Group. W latach dziewięćdziesiątych była nawet spora szansa, że Maxus będzie wytwarzany w Lublinie, kiedy to powstał wspólny projekt LDV i Daewoo (LD100). Jednak problemy finansowe koreańskiej firmy spowodowały, że ostatecznie Maxus powstał w Wlk. Brytanii.

Ocena użytkowników

Kup LDV Maxus


 

LDV Maxus - opinie kierowców


LDV Maxus został oceniony 5 razy. Uzyskał średnią ocenę 4.30 na 5 możliwych punktów. 100% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 4.30

Liczba ocen: 5

Czy warto kupić ten model: tak 100% nie 0%

 

LDV Maxus - spalanie


Użytkownicy modelu LDV Maxus testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
Liczba raportów:
5
5
śr. spalanie w mieście (l/100km)
9.8
9.8
śr. spalanie w trasie (l/100km)
8.4
8.4

 

Informacje o samochodach LDV Maxus

Kolejna marka wchodzi do Polski

Aktualności 25-10-2008

Po tegorocznych debiutach na polskim rynku takich marek jak Bentley, Mazda (powtórnym) oraz Tata, a tuż przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży japońskiego Infiniti ruszyła dystrybucja samochodów dostawczych LDV Maxus.

Maxus wjeżdża do Polski

Aktualności 05-09-2008

Oficjalna Polska premiera samochodów dostawczych Maxus, nastąpi dopiero w połowie października. Jednak firma First Truck International – wyłączny importer tych samochodów, zorganizowała przedpremierowe spotkanie, dające możliwość bliższego przyjrzenia się nowym dostawczakom.

GAZ kupił LDV

Aktualności 01-08-2006

Rosyjski producent samochodów GAZ przejął brytyjską firmę LDV, zajmującą się budową mikrobusów i aut dostawczych. Decyzja o zawiązaniu transakcji to wstęp rosyjskiego GAZa do dawno zapowiadanej, międzynarodowej ekspansji.

Nowa konkurencja wśród dostawczaków

Aktualności 26-01-2005

Brytyjska firma LDV specjalizująca się w produkcji lekkich samochodów dostawczych wprowadziła do sprzedaży na brytyjskim rynku nową gamę modelową - LDV Maxus.

Filmy i galerie samochodów LDV Maxus

LDV Maxus

Samochody - katalog 22-10-2008

Opinie i dyskusje o samochodach LDV Maxus

s o LDV Maxus 2008-2009

może wygląd zewnętrzny nie jest zbyt elegancki ale napewno nie jest bardziej awaryjny od ducato czy jumpera czytaj więcej

michał o LDV Maxus 2008-2009

tani i do tego bardzo dobry najdłuższa na rynku gwarancja! kupiłem go bo: 1. był w dobrej cenie 2. jest ocynkowany - podobno cały 3. ma długą gwarancję 4. świetnie się go prowadzi mimo braku ESP jest stabilny. pożywiom uwidim:) czytaj więcej

marcinzwawy o LDV Maxus 2008-2009

Polecam wszystkim ten model samchodu,na poczatku bałem sie zakupu ale dealar koło Radzymina - Słupno Lewpol dał mi dobra cene i 4 lata gwarancji , polecam samochód sprawuje sie super,miałem wczesniej Sprintera za 120000 zł uwazam ze przepłaciłem i jakie koszty utrzymania i kiepska obsługa czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Lexus pracuje nad opracowaniem rozwiązań, które pozwolą zminimalizować liczbę wypadków drogowych.