1. Samochody
  2. LDV
  3. Maxus
LDV

LDV Maxus

LDV
LDV Maxus

Producentem samochodów dostawczych Maxus jest brytyjski koncern LDV Group Limited (wywodzący się z powstałego w 1993 r. Leyland DAF Vans), wchodzący od 2006 r. w skład rosyjskiego koncernu Gaz Group. W latach dziewięćdziesiątych była nawet spora szansa, że Maxus będzie wytwarzany w Lublinie, kiedy to powstał wspólny projekt LDV i Daewoo (LD100). Jednak problemy finansowe koreańskiej firmy spowodowały, że ostatecznie Maxus powstał w Wlk. Brytanii.

Ocena użytkowników

Kup LDV Maxus


 

LDV Maxus - opinie kierowców


LDV Maxus został oceniony 5 razy. Uzyskał średnią ocenę 4.30 na 5 możliwych punktów. 100% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 4.30

Liczba ocen: 5

Czy warto kupić ten model: tak 100% nie 0%

 

LDV Maxus - spalanie


Użytkownicy modelu LDV Maxus testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
Liczba raportów:
5
5
śr. spalanie w mieście (l/100km)
9.8
9.8
śr. spalanie w trasie (l/100km)
8.4
8.4

 

Informacje o samochodach LDV Maxus

Kolejna marka wchodzi do Polski

Aktualności 25-10-2008

Po tegorocznych debiutach na polskim rynku takich marek jak Bentley, Mazda (powtórnym) oraz Tata, a tuż przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży japońskiego Infiniti ruszyła dystrybucja samochodów dostawczych LDV Maxus.

Maxus wjeżdża do Polski

Aktualności 05-09-2008

Oficjalna Polska premiera samochodów dostawczych Maxus, nastąpi dopiero w połowie października. Jednak firma First Truck International – wyłączny importer tych samochodów, zorganizowała przedpremierowe spotkanie, dające możliwość bliższego przyjrzenia się nowym dostawczakom.

GAZ kupił LDV

Aktualności 01-08-2006

Rosyjski producent samochodów GAZ przejął brytyjską firmę LDV, zajmującą się budową mikrobusów i aut dostawczych. Decyzja o zawiązaniu transakcji to wstęp rosyjskiego GAZa do dawno zapowiadanej, międzynarodowej ekspansji.

Nowa konkurencja wśród dostawczaków

Aktualności 26-01-2005

Brytyjska firma LDV specjalizująca się w produkcji lekkich samochodów dostawczych wprowadziła do sprzedaży na brytyjskim rynku nową gamę modelową - LDV Maxus.

Filmy i galerie samochodów LDV Maxus

LDV Maxus

Samochody - katalog 22-10-2008

Opinie i dyskusje o samochodach LDV Maxus

marcinzwawy o LDV Maxus 2008-2009

Polecam wszystkim ten model samchodu,na poczatku bałem sie zakupu ale dealar koło Radzymina - Słupno Lewpol dał mi dobra cene i 4 lata gwarancji , polecam samochód sprawuje sie super,miałem wczesniej Sprintera za 120000 zł uwazam ze przepłaciłem i jakie koszty utrzymania i kiepska obsługa czytaj więcej

s o LDV Maxus 2008-2009

może wygląd zewnętrzny nie jest zbyt elegancki ale napewno nie jest bardziej awaryjny od ducato czy jumpera czytaj więcej

michał o LDV Maxus 2008-2009

tani i do tego bardzo dobry najdłuższa na rynku gwarancja! kupiłem go bo: 1. był w dobrej cenie 2. jest ocynkowany - podobno cały 3. ma długą gwarancję 4. świetnie się go prowadzi mimo braku ESP jest stabilny. pożywiom uwidim:) czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Następca Lexusa LFA jeszcze w tym roku?
Następca Lexusa LFA jeszcze w tym roku?
To już niemal pewne. Lexus pracuje nad wyraźnie mocniejszą i bardziej ekstremalną odsłoną modelu LC.