1. Samochody
  2. LDV

LDV

LDV
LDV

Brytyjska firma LDV Group powstała z przekształcenia firmy Leyland DAF w 1993 r. Początkowo pod nazwą Leyland DAF Vans, a rok później już jako LDV. Obecnie LDV należy do rosyjskiego koncernu GAZ. Pod tą marką oferowane są pojazdy dostawcze. Co ciekawe, LDV Maxus powstał na bazie projektu LD 100, opracowanego pod koniec lat dziewięćdziesiątych, kiedy to LDV w 50 procentach należał do Daewoo Motor Poland z Lublina.

LDV - katalog modeli

Kup samochód marki LDV


 

Informacje o samochodach marki LDV

Kolejna marka wchodzi do Polski

Aktualności 25-10-2008

Po tegorocznych debiutach na polskim rynku takich marek jak Bentley, Mazda (powtórnym) oraz Tata, a tuż przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży japońskiego Infiniti ruszyła dystrybucja samochodów dostawczych LDV Maxus.

Maxus wjeżdża do Polski

Aktualności 05-09-2008

Oficjalna Polska premiera samochodów dostawczych Maxus, nastąpi dopiero w połowie października. Jednak firma First Truck International – wyłączny importer tych samochodów, zorganizowała przedpremierowe spotkanie, dające możliwość bliższego przyjrzenia się nowym dostawczakom.

GAZ kupił LDV

Aktualności 01-08-2006

Rosyjski producent samochodów GAZ przejął brytyjską firmę LDV, zajmującą się budową mikrobusów i aut dostawczych. Decyzja o zawiązaniu transakcji to wstęp rosyjskiego GAZa do dawno zapowiadanej, międzynarodowej ekspansji.

Nowa konkurencja wśród dostawczaków

Aktualności 26-01-2005

Brytyjska firma LDV specjalizująca się w produkcji lekkich samochodów dostawczych wprowadziła do sprzedaży na brytyjskim rynku nową gamę modelową - LDV Maxus.

Opinie i dyskusje o samochodach marki LDV

lda convoy o LDV Convoy TD 1997-1999

warto kupic ten samochud poniewaz w tej cenie i w tym roczniku konurtntow jest duzo ale sam fakt ze mam kolo na blizniaku moze spokojnie wozic 2 tody spokojnie i nie widac obciazenia po nadoziu czytaj więcej

michał o LDV Maxus 2008-2009

tani i do tego bardzo dobry najdłuższa na rynku gwarancja! kupiłem go bo: 1. był w dobrej cenie 2. jest ocynkowany - podobno cały 3. ma długą gwarancję 4. świetnie się go prowadzi mimo braku ESP jest stabilny. pożywiom uwidim:) czytaj więcej

ldv???

czy ktoś mógłby napisać mi cockolwiek na temat ldv z polskim silnikiem andoria z turbem? czytaj więcej

marcinzwawy o LDV Maxus 2008-2009

Polecam wszystkim ten model samchodu,na poczatku bałem sie zakupu ale dealar koło Radzymina - Słupno Lewpol dał mi dobra cene i 4 lata gwarancji , polecam samochód sprawuje sie super,miałem wczesniej Sprintera za 120000 zł uwazam ze przepłaciłem i jakie koszty utrzymania i kiepska obsługa czytaj więcej

LDV Opony

LDV - Opony

LDV Części samochodowe

LDV - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Pół miliona egzemplarzy samochodów z elektrycznej rodziny ID. oznacza, że Volkswagen zrealizował plany dostaw już na rok przed terminem.