1. Samochody
  2. Lada
  3. 111
  4. Forum
Lada

Lada 111 - Forum

Lada
Forum

Nie znaleźliśmy żadnej dyskusji na forum o samochodach Lada 111. Dodaj swój wątek o tym samochodzie lub zabierz głos w innych popularnych dyskusjach o samochodach.

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Lada 111

Łączna ocena

4.25

Lada 111 – oceny kierowców

Samochody Lada 111 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 3 razy. Łączna ocena to 4.25 na 5. To dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.67, silnik – 4.67, komfort jazdy – 4.67 i jakość i awaryjność – 3.00.

Popularne dyskusje o samochodach

Twój samochód Opel

67 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Opel. Dyskutuje 79 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Paweł w dyskusji Astra uważa że:

WitamnPosiadam Opla Astrę J z rocznika 2010, ostatnio samochód stał przez miesiąc w garażu ponieważ miałem gips na stopie i nie mogłem prowadzić, po zdjęciu gipsu w końcu mogłem wyruszyć z garażu i tu właśnie zauważyłem problem, posiadam hamulec ręczny elektroniczny, i gdy chcę go spuścić ten nie chce oddawać. Zwracam sie o pomoc ponieważ nie mam pojęcia co z tym zrobić?

Ford S-MAX

17 dyskusji o problemach związanych z samochodem Ford S-MAX. Dyskutuje 67 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

dynamical w dyskusji Ford S-Max: Rodzinny, znaczy sportowy uważa że:

Ja ostatnio kupiłem właśnie tego forda i jestem bardzo zadowolony. A sam ford salon bardzo mi się podobał. O to strona salonu o którym mówię http://www.nhmotors.pl/

Honda Jazz

96 dyskusji o problemach związanych z samochodem Honda Jazz. Dyskutuje 87 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Wieszal w dyskusji Honda Jazz: Jazz fajny jest uważa że:

Jeśli kupować samochód to tylko w Grupie Polmozbyt ze Szczecina http://honda.szczecin.pl/

Hyundai i10

21 dyskusji o problemach związanych z samochodem Hyundai i10. Dyskutuje 66 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Ziutek w dyskusji Hyundai i10 wymiana paska klinowego uważa że:

Witam wszystkich forumowiczów Hyundaia i10 i zapytam Was czy ktoś wymieniał pasek klinowy w silniku 1.2 nie wiem ale tam nie widzę napinacza paska i nie wiem co go napina po założeniu. Proszę o poradę

Mitsubishi Outlander

34 dyskusji o problemach związanych z samochodem Mitsubishi Outlander. Dyskutuje 103 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Patryk w dyskusji Kontrolka silnika Mitsubishi outlander 2.0 2003 uważa że:

Witam. Posiadam outlander 2005 rok gaz benzyna instalacja prins. Świece kable cewki wymienione a gówno i tak świeci. Masakra. Macie radę jakąś

Hyundai ix35

66 dyskusji o problemach związanych z samochodem Hyundai ix35. Dyskutuje 188 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Edyta w dyskusji Uruchomienie uważa że:

Witam, nKilka dni temu kupiłam ix35 2014 benzyna, w drodze nie było żadnych problemów, natomiast na ten moment nie można uruchomić samochodu, baterie w kluczykach zostały wymienione na nowe od razu na nowe z czym może być związany problem ? Bezpieczniki, akumulator inna przyczyna ?

Honda CR-V

39 dyskusji o problemach związanych z samochodem Honda CR-V. Dyskutuje 106 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Robert N. w dyskusji Wolne obroty - falowanie uważa że:

Warto zobaczyć czy silnik zachowuje sie tez tak kiedy wyłączysz klime. UWAGA!!! klima automatycznie wlancza sie w momecie kiedy ustawimy nawiew na szybe lub szybe i nogi pomimo ze diody przy AC sie nie swiecą, to klima działa.

Kia K 2700

23 dyskusji o problemach związanych z samochodem Kia K 2700. Dyskutuje 28 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Jacek w dyskusji czy w kia można założyć na tylną oś koła 14 stki ? uważa że:

Daj znać, jak znajdziesz felgi powyżej 12" do K2900 na tył bez przerabiania.

BMW X5

15 dyskusji o problemach związanych z samochodem BMW X5. Dyskutuje 38 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Seba w dyskusji Chciałbym kupic x5 2014 rok lub x6 2013 rok uważa że:

Witam testowalem w ostatni wekeend BMW x5 2014 rok silnik 5,0 benzyna ponad 400 koni rakieta ale droga czy silnik 3,0 litra dobrze da radę takiej dużej budzie Aha i ma ktoś doświadczenie jak zachowuje sie silnik 3,0 litra

Ford C-Max

29 dyskusji o problemach związanych z samochodem Ford C-Max. Dyskutuje 70 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Darek w dyskusji usterka silnika uważa że:

Witam Dość dawny jest ten wpis ale mam pytanie. Też mam teraz forda c-max z 2008 roku i mam podobny problem z autkiem. Czy doszedłeś co było przyczyna tych objawów. Jeśli tak to proszę o informację. Mój mail: ToJa-1234@wp.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes Klasy C - premiera
Mercedes Klasy C - premiera
Mercedes Klasy C debiutuje w nowej odsłonie, która korzysta z rozwiązań flagowej Klasy S. Wśród nowości tylkna oś skrętna i hybryda plug-in z zasięgiem 100 km w trybie EV.