1. Samochody
  2. Koenigsegg

Koenigsegg - katalog modeli

Kup samochód marki Koenigsegg


 

Informacje o samochodach marki Koenigsegg

W Polsce powstaje salon Koenigsegga

wydarzenia 19-09-2020

W Katowicach obok salonu Ferrari i Maserati powstaje pierwszy w Polsce salon marki Koenigsegg. Z tej okazji zorganizowana została prezentacja najnowszego Koenigsegga Gemera.

Gran Turismo Polonia już w sierpniu

wydarzenia 20-07-2020

Gran Turismo Polonia, spotkanie luksusowych samochodów z całej Europy, rozpocznie się 15 sierpnia w Warszawie, aby następnego dnia przenieść się do Poznania, gdzie na kierowców czekają dwa dni sportowej zabawy na torze.

Koenigsegg Jesko Absolut na zdjęciach

wydarzenia 23-04-2020

Koenigsegg Jesko Absolut to najszybszy samochód, jaki kiedykolwiek wyprodukuje szwedzka marka. Podobno jest w stanie pojechać nawet 500 km/h.

Koenigsegg Gemera – rodzinny hipersamochód

wydarzenia 20-04-2020

Koenigsegg Gemera został oficjalnie zaprezentowany w marcu w Genewie. Teraz producent publikuje więcej zdjęć i informacji na temat nowego hipersamochodu.

Najlepsze filmy z motoryzacją w tle

wydarzenia 16-03-2020

Z powodu pandemii koronawirusa najbliższe dni spędzisz w domu? To dobry moment, aby przypomnieć sobie najlepsze filmy z samochodami w tle.

Koenigsegg Jesko Absolut. Najszybszy w historii (Genewa 2020)

wydarzenia 05-03-2020

Koenigsegg Jesko Absolut to najszybszy model szwedzkiej marki, jaki kiedykolwiek powstanie. W jego zasięgu są prędkości bliskie... 500 km/h.

Koenigsegg Gemera. Król hipersamochodów (Genewa 2020)

wydarzenia 04-03-2020

Koenigsegg Gemera to naszym zdaniem najciekawsza premiera tegorocznej Genewy. W tym samochodzie wszystko jest „naj”. Zobaczcie sami.

Koenigsegg Regera z rekordem. Mamy nagranie przejazdu

wydarzenia 15-10-2019

Koenigsegg Regera pobił niedawno rekord, ustanowiony wcześniej przez inny model marki – Agerę RS. Teraz szwedzki producent opublikował nagranie z przejazdu.

Koenigsegg Regera pobił rekord Agery RS

wydarzenia 27-09-2019

Około dwa lata temu Koenigsegg Agera RS pobił rekord ustanowiony przez Bugatti Chirona. Teraz w bratobójczym pojedynku górą jest inny Koenigsegg – Regera.

Koenigsegg Jesko Cherry Red Edition

wydarzenia 14-06-2019

Koenigsegg Jesko to nowy hipersamochód szwedzkiej marki, pokazany po raz pierwszy w Genewie. Teraz debiutuje specjalna edycja modelu.

Koenigsegg Opony

Koenigsegg - Opony

Koenigsegg Części samochodowe

Koenigsegg - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fiat E-Ducato - premiera elektrycznego dostawczaka
Fiat E-Ducato - premiera elektrycznego dostawczaka
Fiat E-Ducato to pierwszy w 100 proc. elektryczny wariant Ducato o zerowej emisji. Auto oferuje nawet 370 km zasięgu w mieście.