1. Samochody
  2. Kia
  3. Venga
  4. Testy redakcyjne
Kia

Kia Venga - Testy redakcyjne

Kia
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Kia Venga Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Kia Venga wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Kia Venga

Citroen C3 Picasso vs Kia Venga: Vany na miasto

Testy samochodów 05-08-2013

Pomysłów na auto rodzinne jest od groma. Żeby jeszcze były za przystępną cenę - tu już wybór jest ograniczony. A żeby jeszcze nadawały się do jazdy miejskiej... tu wybór sprowadza się właściwie do minivanów z segmentu B. W naszym porównaniu dwaj przedstawiciele tego segmentu - Citroen C3 Picasso i Kia Venga.

Kia Venga vs Toyota Verso-S: Małe z zewnątrz, spore w środku

Testy samochodów 13-11-2011

Małe, najlepiej jak najmniejsze z zewnątrz, a przy tym oferujące przestronną kabinę - takie auta powinny zdominować w przyszłości wielkie miasta, gdzie już dziś momentami ciężko się poruszać, o znalezieniu miejsca parkingowego nie wspominając. A jeśli rzeczywiście w takim kierunku podąży motoryzacja, to nie dziwi wysyp w ostatnich latach wszelkiej maści małych aut udających minivany. Bardzo dobrym przykładem są tu Kia Venga oraz Toyota Verso-S.

Tradycyjny czy odjechany – cz.1: Venga i Soul

testy porównawcze 19-07-2011

W ofercie niemal każdego producenta za bardzo podobne pieniądze można znaleźć modele tradycyjne i bardziej odjechane. Na przykładzie pięciu par sprawdzamy, który wybór jest lepszy.

C3 Picasso, Venga, Meriva, Grand Modus, Roomster

testy porównawcze 23-11-2010

Wyższy dach i kanciasta sylwetka to więcej miejsca we wnętrzu. Nowy Opel Meriva dorzuca do tego oryginalnie otwierające się drzwi. Sprawdzamy jak Meriva wypada w porównaniu z Citroënem C3 Picasso, Kią Vengą, Renault Grand Modusem i Skodą Roomsterem.

Kia Venga: Pogromca maluchów?

Testy samochodów 21-04-2010

Najpierw był cee'd, następnie Soul, a teraz chce dołączyć do nich także i Venga. Te trzy modele tworzą nową jakość marki Kia na europejskim rynku. Pierwsze dwa nie tylko ostro namieszały w swoich segmentach, ale należą wręcz do ich liderów. Czy podobnie będzie z Vengą? Czy już powinni się zacząć bać dotychczasowi liderzy segmentu B, czyli Fabia, Yaris, Clio czy Punto?

Kia Venga, Renault Clio, Skoda Fabia – gorący towar

testy porównawcze 17-03-2010

Więcej za mniej. Dzięki takim samochodom jak Renault Clio czy Skoda Fabia sprzedaż nowych aut w Polsce nie jest dramatycznie niska, ale jedynie niska. Na ratunek wynikom sprzedaży do salonów wjeżdża Kia Venga - sprzymierzeniec czy konkurent Clio i Fabii?

Kia Venga - do rozbioru

test 15-01-2010

Z dużym ładunkiem użyteczności. Po mocno "odjechanym" modelu o nazwie Soul, Kia wytacza swoją kolejną tajną broń. Oto Venga, czyli samochód praktyczny.

Inne testy samochodów Kia Venga

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche przekazuje pracownikom premię za 2019 rok
Porsche przekazuje pracownikom premię za 2019 rok
Ubiegły rok finansowy był dla Porsche bardzo pomyślny. Producent samochodów sportowych tradycyjnie dzieli się sukcesem firmy z pracownikami.