1. Samochody
  2. Kia
  3. Picanto
  4. Testy redakcyjne
Kia

Kia Picanto - Testy redakcyjne

Kia
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Kia Picanto Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Kia Picanto wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Kia Picanto

Używana Kia Picanto (2011-2017) - Udane silniki

testy samochodów używanych 01-06-2021

Praktyczne auto wyróżnia się atrakcyjnym nadwoziem zaprojektowanym przez Petera Schreyera, byłego stylistę Audi. To dopracowany model, trwały i obszerny.

Kia Picanto - poprawianie dobrego

pierwsza jazda 18-09-2017

Od małych aut wymaga się najwięcej, a nowa Kia Picanto sporo obiecuje. Sprawdzamy, czy trzecia generacja malucha może mieć powody do kompleksów.

Używane: Fiat Panda czy Kia Picanto?

testy samochodów używanych 12-12-2014

Nie zapewniają wiele więcej niż kawałek dachu, fotele, kierownicę i koła, ale taki zestaw wciąż jest lepszy niż wiata przystanku autobusowego. Do miasta w sam raz – Fiat Panda i Kia Picanto.

Kia Picanto "Kia Lotos Race": Chodzi o wrażenie

pierwsza jazda 29-01-2014

Picanto w wersji „Kia Lotos Race Limited Edition” od zwykłego różni się tylko detalami, ale sprawia wrażenie innego auta.

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo

testy porównawcze 01-08-2012

Maluchy do boju! Wśród najmniejszych i najtańszych samochodów jest dokładnie tak samo jak wśród aut z silnikami o mocy kilkuset koni - liczą się tylko twarde argumenty. Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo i Toyota Aygo, czyli jeden z najgorętszych testów porównawczych tego roku.

Kia Picanto: Z aspiracjami na coś więcej

Testy samochodów 31-12-2011

Maluchy, czyli segment A, jeszcze do niedawna był traktowany mocno po macoszemu przez większość producentów samochodów. Świat się jednak zmienia, zmieniają się potrzeby kierowców, najmniejsze modele zaczynają odgrywać coraz większą rolę, a koncerny skierowały swoje działa w tę część rynku. W tej zbliżającej się batalii o zdobycie jak największego udziału w rynku nie bez szans jest, debiutująca w kończącym się właśnie roku, nowa Kia Picanto.

Spark, C1, Picanto, Alto – małe, a wygodne

testy porównawcze 17-11-2011

W żadnym z testowanych miejskich samochodzików dorosłe osoby nie podróżują w ścisku na przednich fotelach, dzieci zaś swobodnie rozsiadają się z tyłu na kanapie. Na co dzień Alto, C1, Picanto i Spark potrafią prawie tyle samo, co znacznie większe auta. Oto nasz test.

Test czytelników – Kia Picanto

test 03-08-2011

Segment A - czyli samochody miejskie - to modele małe, jednak dla wielkich koncernów ważne. Poprzednia Kia Picanto odważnie wtargnęła do tego towarzystwa, a nowy model okazuje się zdecydowanie atrakcyjniejszy.

Kia Picanto – maluch Kii rzuca rękawicę światu

test 17-06-2011

Cee'd, Soul, Venga i Sportage przetarły szlak, teraz czas na Picanto. Zgrabny maluch przewraca ustalony porządek w swojej klasie. W teście wersja z benzynowym silnikiem 1.0.

Kia Picanto, Suzuki Alto - wschodni duet

testy porównawcze 07-12-2009

Małe na start! Jeden jest już dobrze znany na naszym rynku, drugi dopiero do nas przypłynie. W szranki stają Kia Picanto i Suzuki Alto z silnikami 1.0.

Kia Picanto: Odmłodzony maluch

Testy samochodów 08-10-2008

Bez względu na to, czy wykorzystywane przez singli, przez pary, czy wręcz przez całe rodziny, samochody z segmentu A stanowią pokaźną grupę aut poruszających się po naszych drogach. Jak w tym gąszczu konkurentów sprawuje się Kia Picanto, które niecały rok temu przeszło nie tak znów mały facelifting?

Fiat Panda i Kia Picanto - Bez udawania

testy porównawcze 11-06-2008

Moc silnika i rozpędzanie do "setki" często - zbyt często - przysłaniają najstarszą prawdę świata samochodów: najlepsze są te auta, które niczego nie udają. Dokładnie taki jest Fiat Panda. Ale nie jest już sam. Kia Picanto wyznaje tę samą zasadę.

Panda, i10 i Picanto – Dzieciaki z klasą

testy porównawcze 06-06-2008

Potrafią dobrze odnaleźć się w wielu sytuacjach i jak ryby w wodzie czują się w plątaninie miejskich ulic i zaułków. Maluchy Fiata, Hyundaia i Kii - w teście porównawczym.

Spark, C1, Panda, Ka, Picanto i Aygo - Samochodów i igrzysk

testy porównawcze 03-04-2008

Za 180 tysięcy zł spełniają się marzenia o kupnie jakiegoś sportowego samochodu. Tyle też kosztuje sześć testowych maluchów, co daje średnio 30 tysięcy za każdego z nich. O takich samochodach się nie śni - takich samochodów po prostu się używa.

Alternatywy 3

testy porównawcze 10-12-2007

Samochodów w Polsce przybyło, chociaż nie tych nowych głównie. Kontrofertą dla wielu aut używanych są jedynie tańsze modele, na przykład Dacia Logan, Kia Picanto i Toyota Aygo, mocno przy tym różniące się. Który wybrać?

Inne testy samochodów Kia Picanto

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault sprzeda udziały w AvtoVAZ za 1 rubla
Renault sprzeda udziały w AvtoVAZ za 1 rubla
Koncern Renault ma sprzedać udziały w spółce AvtoVAZ, produkującej m.in. samochody Łada. Wycena sięga 1 rubla za niemal 68 proc. udziałów. To równowartość 7 groszy.