1. Samochody
  2. Karmann

Karmann - katalog modeli

Kup samochód marki Karmann


 

Informacje o samochodach marki Karmann

Specjalny Beetle Cabrio od Karmann

Premiery 02-06-2014

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Lipsku Volkswagen zaprezentował model, który jest owocem współpracy z legendarną firmą Karmann. 

Volkswagen przejmuje Karmanna

Aktualności 01-12-2010

Komisja Europejska w dniu wczorajszym wydała zgodę na przejęcie przez Volkswagena części aktywów od firmy Karmann, znanej między innymi z produkcji części dachowych do samochodów.

Magna przejmuje fabrykę Karmanna w Żarac

Aktualności 24-03-2010

Magna International kupuje dział systemów dachowych od firmy Wilhelm Karmann GmbH, która w zeszłym roku ogłosiła niewypłacalność. Wartość transakcji nie została ujawniona. W ręce Magny trafi zakład w Osnabrück z 359 pracownikami oraz spółka w Polsce Karmann-Ghia Żary, w której pracuje 362 osoby.

Porsche i Magna kończą współpracę

Aktualności 21-12-2009

Sportowa marka Porsche postanowiła zakończyć współpracę z austriacką firmą Magna. Oba przedsiębiorstwa związane były umową dotyczącą produkcji najnowszej generacji modeli Boxster i Cayman.

Ostatnia deska ratunku dla Karmanna

Aktualności 26-10-2009

Jest szansa, że zagrożona plajtą niemiecka firma Karmann specjalizująca się w budowie systemów dla kabrioletów, pozostanie na rynku motoryzacyjnym. Wykupieniem przedsiębiorstwa zainteresowany jest Volkswagen.

Karmann Opony

Karmann - Opony

Karmann Części samochodowe

Karmann - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
SsangYong z rekordowym wzrostem sprzedaży w Polsce
SsangYong z rekordowym wzrostem sprzedaży w Polsce
SsangYong coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku, notując w sierpniu wzrost rejestracji aż o 876 proc. w porównaniu z zeszłym rokiem. Oznacza to zarejestrowanie w sierpniu dokładnie 410 sztuk.
Orlen Sport Orlen Sport