1. Samochody
  2. Jeep
  3. Grand Cherokee
  4. Testy redakcyjne
Jeep

Jeep Grand Cherokee - Testy redakcyjne

Jeep
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Jeep Grand Cherokee Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Jeep Grand Cherokee wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Jeep Grand Cherokee

Używane kombi z dużym bagażnikiem

testy samochodów używanych 06-02-2015

Kombiaki z drugiej ręki to jedne z najpopularniejszych aut na polskim rynku. Prezentujemy 9 przedstawicieli kombi z największymi "kuframi": Skoda Octavia, VW Passat Variant, Mercedes E Kombi, Jeep Grand Cherokee, Fiat Doblo, Dacia Logan MCV, Chrysler Grand Voyager, Nissan Navara i Ford S-Max.

Używany Jeep Grand Cherokee: American beauty

testy samochodów używanych 30-10-2014

Jeep Grand Cherokee to terenówka z prawdziwego zdarzenia, która na asfalcie też daje radę. Za około 60-70 tys. zł kupisz kawał wielkiego amerykańskiego auta. Niestety, apetyt też ma amerykański, ale ten problem rozwiązuje instalacja gazowa.  

Porównanie: Cieszmy się, póki są

testy porównawcze 19-03-2014

Cztery potwory – każdy z innego świata, za inne pieniądze i dla innego klienta. Każdy z umiejętnościami, za które go pokochasz. I podobno z gatunku skazanego na wymarcie. Trzeba ujeżdżać, póki się da.

Jeep Grand Cherokee: VIDEO-TEST

Testy samochodów 25-01-2014

Co nam się kojarzy z Ameryką? Pewnie wiele rzeczy, ale mi najbardziej z fast-foodem, coca-colą, myszką miki no i… kilkoma legendami motoryzacji, które wpłynęły na światopogląd niejednego fana motoryzacji.

Jeep Grand Cherokee: SUV terenowy i miastowy

pierwsza jazda 10-07-2013

Bestseller Jeepa w nowym wydaniu chce być wciąż terenowy, ale bardziej premium. Teraz ma nawet ośmiobiegową automatyczną przekładnię. W sprzedaży w Polsce – od lipca.

Jeep Grand Cherokee SRT

pierwsza jazda 13-08-2012

Mniej terenowy. Jeep Grand Cherokee SRT to jeden z niewielu mocnych SUV-ów zbudowanych w oparciu o prawdziwy i luksusowy terenowy samochód. Woli jednak asfalt.

Citroen DS4, Jeep Grand Cherokee, Kia Sportage, Subaru Outback, Suzuki SX4

testy porównawcze 22-03-2012

Crossovery mają wzięcie. "Nasz klient nasz per pan". To stare chińskie przysłowie najlepiej oddaje prawa rynku. A klient jak kilkanaście lat temu pokochał SUV-y i crossovery, tak do dziś nie przestaje ich uwielbiać. Oto próbka tego, co na rynku - w postaci Citroëna DS4, Jeepa Grand Cherokee, Kii Sportage, Subaru Outbacka i Suzuki SX4. Nasze porównanie obejmuje dane techniczne (cena, spalanie), zawiera też opinie na temat tych modeli

Jeep, Hyundai, Toyota, Suzuki - używane terenówki i SUV-y

testy samochodów używanych 04-01-2012

Opisujemy osiem popularnych używanych SUV-ów i aut terenowych, obowiązkowo z napędem na cztery koła, kosztujących do 60 tys. zł. Takie samochody są bardzo przydatne w terenie, ale przede wszystkim na śliskich drogach.

Jeep Grand Cherokee – z włoskim dieslem

pierwsza jazda 28-06-2011

Przestał być tylko bardziej cywilizowaną terenówką - jakością wnętrza i wyposażeniem przypomina najlepsze SUV-y. Przy tym zachował wybitne zdolności do jazdy w terenie.

Jeep Grand Cherokee – król bezdroży

pierwsza jazda 11-02-2011

Miało być tak pięknie. Nowy model, lepsza jakość, nowe możliwości. Czy skończyło się na obietnicach? W krótkim teście Jeep Grand Cherokee 5.7 Overland.

Jeep Grand Cherokee – rzuca rękawicę

pierwsza jazda 08-09-2010

Grand Cherokee to jeden z filarów marki Jeep, ale także protoplasta klasy SUV. Polecieliśmy za ocean, by sprawdzić, ile warta jest najnowsza generacja modelu, która będzie bronić honoru Jeepa przez kilka lat i ma zapewnić tej marce bezpieczną przyszłość.

Jeep Grand Cherokee - Król Cherokee

pierwsza jazda 10-04-2008

Jeep jest ikoną wśród terenowców. Mało kto może równać się z nim w terenie, równie niewiele prawdziwych off-roaderów dorównuje mu na szosie. Nowy Jeep Grand Cherokee jest tego potwierdzeniem.

V8 rządzi - wielki test

testy porównawcze 27-08-2007

Jest ich aż osiem, każdy nowy. Są zwyczajne, są szybsze i piekielnie szybkie. Jest diesel i hybryda. I jest też zdrowa dawka szaleństwa. Osiem razy V8, czyli koncert na 64 cylindry.

Jeep Grand Cherokee: Mr. Euro-America

Testy samochodów 02-04-2007

Jeep Grand Cherokee należy do mało licznego grona samochodów amerykańskich, które potrafiły znaleźć uznanie nie tylko na rodzimym rynku ale także na bardziej wyczulonym na nowości zza oceanu rynku europejskim. Z wypracowaną przez poprzednika popularnością mierzy się kolejny z rodu "wielkich SUV-ów" - Jeep Grand Cherokee trzeciej generacji.

Inne testy samochodów Jeep Grand Cherokee

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Samochody używane. Pewne i w niskich ratach
Samochody używane. Pewne i w niskich ratach
Polacy szukają sprawdzonych aut używanych, ale koszty często przekraczają możliwości. Teraz na rynku pojawia się nowa możliwość finansowania zakupu takich pojazdów, z niską miesięczną ratą.