1. Samochody
  2. Jeep
  3. Renegade
  4. Filmy video
Jeep

Jeep Renegade - Filmy video

Jeep
Filmy video

Przedstawiamy filmy video o samochodach Jeep Renegade. Na filmach znajdziesz najważniejsze informacje o samochodach Jeep Renegade, prezentacje nowych modeli, nowości techniczne, relacje z targów.

Samochody Jeep Renegade na filmach video

Jeep Renegade - Test video

Testy samochodów 26-04-2015

Amerykańskie kształty i amerykańska marka Jeep. Pod maską nie znajdziemy silnika V8, a jednostkę czterocylindrową, przeszczepioną z Fiata. Jeśli będziesz deliakatnie obchodził się z gazem spali w trasie ok. 6 litrów, w przeciwnym wypadku, w trasie nie powinno zdziwić spalanie 11 l/100 km.

Jeep Renegade - test zderzeniowy

Inne 10-12-2014

Najmniejszy model Jeepa - Renegade - uzyskał maksymalną notę 5 gwiazdek w crash-teście niezależnej organizacji EuroNCAP. Bezpieczeństwo dorosłych pasażerów zostało ocenione na 87%, a dzieci w fotelikach na 85%.

I'm a Renegade

Samochody - katalog 23-09-2014

Nowy film promujący Jeepa Renegade pokazuje obrazy przełamywania różnych granic. Całość jest okraszona słowami młodego artysty Vitora. 

Genewa 2014: Jeep Renegade

Premiery i wydarzenia 07-03-2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hundai Santa Fe bez diesla i w nowych wersjach
Hundai Santa Fe bez diesla i w nowych wersjach
Do gamy Hyundaia Santa Fe dołączyła wersja 6-miejscowa, która będzie oferowana równolegle do wersji 5- i 7-miejscowej. Klienci mogą wybierać spośród napędów hybrydowych typu HEV i PHEV, natomiast z oferty zostały całkowicie wycofane silniki Diesla.
Huawei Watch GT 3 Huawei Watch GT 3