1. Samochody
  2. Jaguar
  3. Testy redakcyjne

Jaguar - Testy redakcyjne

Jaguar
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Jaguar. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Jaguar. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Jaguar wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Jaguar

Używane luksusowe limuzyny do 100 tys. złotych

testy samochodów używanych 17-05-2019

Nowe modele tych aut są warte setki tysięcy złotych. Sposobem na to jest zakup egzemplarza z drugiej ręki. Oto pięć limuzyn za ok. 100 tys. złotych.

Jaguar F-Type SVR na torze Monza

pierwsza jazda 05-07-2018

Plan na dziś? Rzucić wyzwanie prędkości. Przed nami Monza, czyli najszybszy tor w kalendarzu Formuły 1 i Jaguar F-Type SVR, najszybszy drogowy samochód w historii tej marki.

Jaguar XF - drapie asfalt

pierwsza jazda 11-07-2017

Z jednej strony Jaguar XF zapewnia komfort na poziomie klasy biznes, z drugiej na każdym kilometrze udowadnia, że sportu ma po koniuszek dachu.

Jaguar F-Pace – inny punkt widzenia

pierwsza jazda 30-06-2016

Po pierwszej przejażdżce Jaguarem F-Pace wiemy, że warto było na niego czekać. Naszym zdaniem to jeden z lepszych samochodów w swojej klasie.

Jaguar XE Diesel 2.0 180 KM - punkt odniesienia

pierwsza jazda 23-01-2016

Jaguar XE słowo „sport” ma wpisane w życiorys. Na celownik bierze niemieckich rywali z klasy średniej. Sprawdzamy, czy z 2-litrowym dieslem 180 KM jest w stanie dogonić niemiecką konkurencję.

Ciekawe i nietypowe auta używane

testy samochodów używanych 02-12-2014

Jeśli czujesz w sobie pasję kolekcjonera, masz cierpliwość i techniczny spryt, warto byś rozejrzał się za autem, które z czasem zyska status klasyka. Oto zestawienie dziesięciu takich modeli – kupuj zanim znikną z motoryzacyjnego horyzontu.  

Test prędkości superaut: Veyron, GT3 RS, XKR, MP4-12C, CTS-V, Continental

testy porównawcze 03-11-2014

Sześć ekstremalnych samochodów będzie sobie wzajemnie udowadniać, który szybciej przyspiesza i który sprawniej hamuje. Jak to zrobią? Na jednej prostej kierowcy rozpędzają swoje auta od zera do 300 km/h, na drugiej wciskają hamulce do oporu. Tylko tyle i aż tyle.  

Używane 10 modeli, których nie warto kupować

testy samochodów używanych 03-10-2014

Oto lista dziesięciu modeli, które lepiej omijać z daleka. Większość aut trafiła na nią, bo psują się ponadprzeciętnie często albo z powodu wysokich kosztów eksploatacji. Przeczytaj, zanim handlarz zacznie Cię przekonywać, że „Niemiec płakał, jak sprzedawał”. No, chyba że ze szczęścia...  

Jaguar F-Type R: Z piekła rodem

pierwsza jazda 19-05-2014

Chociaż wygląda odważnie jak prototyp, Jaguar F-Type Coupé jest autem seryjnym. Pięknym, o czystych rysach i diabelskim temperamencie.  

Jaguar C-X17: Tego jeszcze nie było

pierwsza jazda 18-03-2014

Jaguar ma SUV-a? Ma mieć, w 2016 roku. My już dzisiaj jeździmy prototypowym C-X17. To pierwsze auto brytyjskiej marki, w którym siedzi się na tyle wysoko, by obserwować świat ponad przydrożnym żywopłotem.

Jaguar F-Type: wielki kot znowu ryczy

pierwsza jazda 05-06-2013

F-Type to pod wieloma względami pierwszy od 50 lat prawdziwie sportowy model Jaguara. Nie jest tani, ale pytanie brzmi czy jest wart swojej ceny? Odpowiedź – nawet bardzo!

Jaguar XKR-S – na tor i zwykłe drogi

pierwsza jazda 04-08-2011

Powstał, by cieszyć oko i dawać dużą radość z jazdy - także kierowcom amatorom. Nowy Jaguar XKR-S z obydwu ról wywiązuje się doskonale.

Jaguar XJ – AristoCAT

test 27-09-2010

XJ już dawno powinien pojawić się w nowym wydaniu. I oto jest - z zewnątrz nie do poznania. Czy pozostał typowym Jaguarem?

Jaguar XF – dwa światy

test 20-09-2009

Auto o wielu twarzach. Z jednej strony luksus i komfort, z drugiej - znakomite osiągi i superbezpieczne zachowanie na drodze plus megasilny diesel V6. Do teraz nie wiem za co najbardziej podziwiać Jaguara XF. Może za wszystko?

Jaguar XF S – kusicieli dwóch

pierwsza jazda 30-04-2009

DUŻY MOŻE WIĘCEJ

Jaguar X-Type - Light-Type

test 25-02-2009

Dziadek miał na imię Mark X, ojcu nadano miano XJ, jego zaś nazwano X-Type - oto najmłodszy w szlachetnym rodzie Jaguara. O dziadku mówiono, że wielkością i ciężarem mógłby konkurować z małym busem. Ojciec to też nie ułomek, dysponujący przy tym sporą mocą. On, choć najdrobniejszy i najsłabszy, musi wykonać tyle pracy, że można by nią obdzielić kilka pokoleń Jaguarów.

Jaguar XJ - Pod prąd

test 24-08-2008

Elegancja i prostota w jednym to coś ekskluzywnego i cennego. Jaguar XJ wie o tym lepiej od konkurentów.

Jaguar S-Type – Nieśmiertelny

pierwsza jazda 23-06-2008

Nie tylko dzięki silnikowi Diesla Jaguar S-Type 2.7 V6 biturbo mógłby być produkowany do końca świata.

Jaguar XF – Nowe szaty króla

pierwsza jazda 28-02-2008

Pragnienie luksusu - Mercedes, Jaguar i Maserati

testy porównawcze 10-01-2008

Dynamiczne, ale nie narowiste - ekskluzywne sedany Jaguar XJR, Maserati Quattroporte i Mercedes CLS 500 łączą elegancję z zamiłowaniem do szybkiej jazdy.

Inne testy samochodów marki Jaguar

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Niebezpieczna jazda kierowcy? Zwróć mu uwagę
Niebezpieczna jazda kierowcy? Zwróć mu uwagę
Często zdarza się, że styl jazdy kierowcy budzi w pasażerach strach. Rzadko jednak decydują się mu o tym powiedzieć. To błąd, który może sporo kosztować.