1. Samochody
  2. Intrall
  3. Lublin
Intrall

Intrall Lublin

Intrall
Intrall Lublin

Lublin 3 to polski przedstawiciel w segmencie średnich aut dostawczych. Samochód produkowany jest przez firmę Intrall, która w swojej ofercie poza Lublinem 3 ma także terenowe Honkery oraz samochody specjalistyczne. Lublin 3 pod marką Intrall obecny jest na rynku od 2004 roku (wcześniej sprzedawany był przez Daewoo Motor Polska). Dostawczy Intrall Lublin 3 dostępny jest w ośmiu wersjach nadwozia, a od niedawna gamę silników wypełniły dwie nowe jednostki: 75 kW model Andoria Mot oraz 92 kW model włoskiego Iveco.

Ocena użytkowników

Kup Intrall Lublin


 

Intrall Lublin - opinie kierowców


Intrall Lublin został oceniony 6 razy. Uzyskał średnią ocenę 4.04 na 5 możliwych punktów. 83% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 4.04

Liczba ocen: 6

Czy warto kupić ten model: tak 83% nie 17%

 

Intrall Lublin - spalanie


Użytkownicy modelu Intrall Lublin testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
Liczba raportów:
6
6
śr. spalanie w mieście (l/100km)
12
12.0
śr. spalanie w trasie (l/100km)
9.8
9.8

 

Filmy i galerie samochodów Intrall Lublin

Intrall Lublin 3

Samochody - katalog 29-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego

Polska grupa kapitałowa Holding 1 sfinalizowała zakup Renault Retail Group Warszawa, wzbogacając motoryzacyjne portfolio o sieć dealerstw marek Renault i Dacia w Warszawie. Wyniki pokazują, że to jedna z największych transacji w historii polskiego rynku dealerskiego.