1. Samochody
  2. Infiniti
  3. FX
  4. Testy redakcyjne
Infiniti

Infiniti FX - Testy redakcyjne

Infiniti
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Infiniti FX Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Infiniti FX wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Infiniti FX

Infiniti FX50S Premium: Potulna bestia

Testy samochodów 13-12-2012

Luksusowe SUVy to gatunek zarezerwowany dla tych, których portfel wypchany jest pieniędzmi do tego stopnia, że nie mieści się on w kieszeni i jego właściciel musi nosić go w stylowej torbie. Zakup takiego auta to pokazanie światu swojego stylu, klasy i zasobności portfela. Jednak tylko jeden samochód pozwoli wyróżniać się wśród śmietanki towarzyskiej. To Infiniti FX 50S Premium.

Infiti FX i Mercedes ML – porównanie

testy porównawcze 23-02-2012

Liczy się tylko status? Chcą być czymś w rodzaju samochodowego odpowiednika boksera. Już samym wyglądem mają budzić respekt. Asfaltowo-piaskowy ring tym razem ujeżdżają Mercedes ML 350 BlueTec oraz Infiniti FX30d.

Infiniti FX30d: Sportowy SUV z dieslem

Testy samochodów 10-12-2011

Ceny paliw powariowały, a to sprawia, że wybór odpowiedniej wersji silnikowej nie jest już tak łatwy jak jeszcze kilka miesięcy/lat temu. Na szczęście dylemat ten jest nieco mniejszy w przypadku największych i najcięższych aut, gdzie silnik benzynowy oznacza wciąż bardzo częste wizyty na stacjach benzynowych. Dlatego też Infiniti FX30d, choć jego zakup w dłuższej perspektywie nie jest już aż tak korzystny cenowo, to jednak bardzo dobry krok tej luksusowej marki rodem z Japonii.

Infiniti FX50S – wielkie i ostre

test 26-06-2009

Konkurent BMW X6. Wrażenie robi już swoimi gabarytami. Infiniti FX50S to auto, które na drodze potrafi być ostre, jak mało co!

Inne testy samochodów Infiniti FX

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fabryka silników Volvo przestawia się na produkcję napędów elektrycznych
Fabryka silników Volvo przestawia się na produkcję napędów elektrycznych
Volvo zainwestuje 700 mln koron w zakład silników w Skövde. Zostanie on dostosowany do wytwarzania silników elektrycznych, które trafią do przyszłych modeli Volvo. Produkcja ma ruszyć w 2025 roku.