1. Samochody
  2. Hyundai
  3. Veloster
  4. Testy redakcyjne
Hyundai

Hyundai Veloster - Testy redakcyjne

Hyundai
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Hyundai Veloster Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Hyundai Veloster wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Hyundai Veloster

Hyundai Veloster Turbo: Futurystyczny kompromis

Testy samochodów 11-02-2014

Kosmiczny wygląd i matowy lakier nadwozia oraz nietypowy układ drzwi sugerowałyby, że mamy do czynienia z pojazdem koncepcyjnym a nie produkcyjnym. Hyundai jednak poszedł tym razem pod prąd i wypuścił niebanalne stylistycznie auto. Do tego dołożył turbodoładowany silnik o mocy 186 KM, tworząc ciekawie zapowiadający się kompakt.

VIDEO-TEST: Hyundai Veloster

Testy samochodów 03-03-2012

Coupe marki Hyundai wyróżnia rzadko spotykany układ drzwi 2+1. Sprawdzamy czym jeszcze zaskakuje, a czym rozczarowuje południowokoreański rywal Volkswagena Scirocco.

Citroën DS3, Hyundai Veloster, Mazda MX-5 Roadster-Coupé – real jak sen

testy porównawcze 22-11-2011

Nie musisz mieć praktycznego, nudnego auta jak, takiego jak wszyscy sąsiedzi. Oto test trzech aut, których nie spotkasz codziennie na ulicy.

Inne testy samochodów Hyundai Veloster

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ranger w czterech wersjach specjalnych
Ford Ranger w czterech wersjach specjalnych

Nowe wersje Special Edition Forda Rangera to: Raptor, MS-RT, Stormtrak i Wolftrak. Mają one zaspokoić oczekiwania stawiane przez obecnych i potencjalnych klientów.