1. Samochody
  2. Hyundai
  3. i10
  4. Testy redakcyjne
Hyundai

Hyundai i10 - Testy redakcyjne

Hyundai
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Hyundai i10 Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Hyundai i10 wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Hyundai i10

Hyundai i10: Mały, z dużymi ambicjami

pierwsza jazda 12-05-2020

Czy w świecie, który coraz bardziej kręci się wokół aut elektrycznych jest jeszcze miejsce na małe spalinowe modele? Hyundai twierdzi, że jak najbardziej. Wrażenia z jazdy nowym i10.

Fiat Panda, Ford Ka, Seat Mii, Hyundai i10: Czterech takich

testy porównawcze 03-07-2014

Hyundai i10, Seat Mii, Ford Ka i Fiat Panda – każdy wnosi do klasy najmniejszych aut coś swojego. Cztery maluchy, czyli pojedynek na duże argumenty.  

Porównanie aut z różnych klas: Niedrogie jest dobre

testy porównawcze 28-04-2014

Mercedesy Mercedesami, ale jak świat długi i szeroki rządzą w nim auta za tak zwane przystępne pieniądze. Oto pięć przykładów w postaci Hyundaia i10, Skody Fabii, Peugeota 301, Dacii Lodgy i Kii Sportage.  

Citroen C1 vs Hyundai i10: Maluch i młodzieniaszek

Testy samochodów 24-01-2014

Podział na segmenty już dawno przestał być prosty jak przysłowiowa budowa cepa. Co więcej, to często producenci celowo tworzą takie auta, które stoją rozkrokiem pomiędzy różnymi klasami. W dzisiejszym porównaniu mamy jednak dwa modele, ze sklasyfikowaniem których teoretycznie nie powinniśmy mieć problemów. A jednak... Stojąc obok siebie - Citroen C1 i Hyundai i10 wydają się autami, które mają więcej różnic niż podobieństw.

Hyundai i10: Obywatel Europy

pierwsza jazda 20-01-2014

Hyundai i10, dotąd jedno z najtańszych aut w Polsce, w nowej wersji z pudełka na kołach przeistoczył się w zgrabnego malucha. Ma takie dodatkowe wyposażenie, jak eleganckie limuzyny.

Hyundai i10 vs Skoda Citigo: Bój o każdą złotówkę

Testy samochodów 08-02-2013

W świecie małych samochodów na dalszy plan często schodzą takie elementy jak atrakcyjna stylistyka, jakość wykończenia, dodatkowe gadżety, a nawet komfort podróży. Pragnąc posiadać nowe auto jak najmniejszym kosztem, jesteśmy skorzy do wielu ustępstw. Sprawdziliśmy, jak wielkie muszą to być ustępstwa w przypadku Hyundaia i10 oraz Skody Citigo, oraz w którym przypadku otrzymamy więcej samochodu w samochodzie.

Hyundai i10, Renault Twingo, Suzuki Alto – drobne przyjemności

testy porównawcze 12-08-2011

Dlaczego małe auta mają sens? Bo w miejskim tłoku potrafią wcisnąć się w każdą lukę, a na dodatek mało palą. Czy podczas jazdy potrafią także sprawić frajdę?

Hyundaie i10 i i20 – małe kontra mniejsze

testy porównawcze 06-11-2009

Za 1210 zł jesteś w innym świecie. Tylko tyle wynosi różnica między ceną najmniejszego Hyundaia - i10 w wersji 1.1 Style - a sporo większym i20 w wersji 1.2 Classic+.

Hyundai i10: Tylko do miasta

Testy samochodów 04-02-2009

Bardzo pozytywnie nastawieni po pierwszym naszym spotkaniu z malutkim Hyundaiem, postanowiliśmy sprawdzić, czy nie było to tylko chwilowe zauroczenie, oraz, a może przede wszystkim, jak i10 wypada z podstawowym, benzynowym silnikiem.

Hyundai i10 – Rachunek nieekonomiczny

pierwsza jazda 29-08-2008

Jak skuter. Samochód powinien być albo ekscytujący, albo ekonomiczny, a najlepiej żeby i ekscytował, i nie narażał właściciela na nadmierne wydatki. Z Hyundaiem i10 z dieslem jest pewien kłopot.

Hyundai i10: Koreański maluch z Indii

Testy samochodów 30-07-2008

Następca Atosa, drugi z nowej generacji modeli Hyundaia z literką "i" w nazwie, mimo iż jest wytwarzany w Indiach, ma za zadanie podbić europejski segment maluchów. Choć napotka na swojej drodze sporo konkurentów, to jednak wydaje się, iż nie stoi na z góry straconej pozycji.

Panda, i10 i Picanto – Dzieciaki z klasą

testy porównawcze 06-06-2008

Potrafią dobrze odnaleźć się w wielu sytuacjach i jak ryby w wodzie czują się w plątaninie miejskich ulic i zaułków. Maluchy Fiata, Hyundaia i Kii - w teście porównawczym.

Hyundai i10 – Spryciarz

pierwsza jazda 27-03-2008

Hyundai i10 ma zastąpić Atosa. Zgrabniejsza sylwetka, harmonijne proporcje i dobra zwrotność ułatwiają mu wjazd do Europy. Czy odniesie sukces?

Inne testy samochodów Hyundai i10

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes Klasy E Coupe w nowej odsłonie
Mercedes Klasy E Coupe w nowej odsłonie
Mercedes Klasy E w wersjach Coupé oraz Kabriolet przeszedł gruntowny face lifting. Co nowego oferuje ten model?
Dacia Duster Dacia Duster