1. Samochody
  2. Hyundai
  3. Getz
  4. Testy zderzeniowe
Hyundai

Hyundai Getz - Zobacz testy zderzeniowe

Hyundai
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Hyundai Getz wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Hyundai Getz oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Hyundai Getz na testach zderzeniowych:

Hyundai Getz

Test zderzeniowy Euro NCAP 2004.

Wynik ogólny:
25 pkt.
Bezpieczeństwo dzieci:
37 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
5 pkt.

Getz okazał się wystarczająco dobrze przygotowany, by osiągnąć 4-gwiazdkowy wynik. Na jego system bezpieczeństwa składają się jednostopniowe poduszki dla kierowcy i pasażera, montowane w siedzeniach poduszki zabezpieczające tułów i głowę, przednie pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami. Inteligentny sygnalizator niezapięcia pasów jest dostarczany tylko kierowcy. Bezpieczeństwo zapewnione dzieciom jest w zasadzie dobre, jednak projektanci nie poświęcili należytej uwagi bezpieczeństwu pieszych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes EQS ze zdalną aktywacją opcji wyposażenia
Mercedes EQS ze zdalną aktywacją opcji wyposażenia
EQS był pierwszym modelem Mercedesa, który pozwalał aktywować nowe funkcje wyposażenia już po zakupie samochodu, za pomocą aktualizacji bezprzewodowych. W modelu EQS SUV oferta funkcji została dodatkowo poszerzona.