1. Samochody
  2. Honda
  3. HR-V
  4. Testy redakcyjne
Honda

Honda HR-V - Testy redakcyjne

Honda
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Honda HR-V Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Honda HR-V wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Honda HR-V

Honda HR-V 1,5 Elegance – powrót Jedi

Testy samochodów 23-12-2015

Najlepiej jest, gdy uczymy się na błędach. Najefektywniejsza wnioski wyciągamy jednak na bazie własnych  potknięć. Mamy na to idealny dowód, w postaci nowej Hondy HR-V. Japoński crossover powraca po latach nieobecności na rynku. Dziś testujemy: Honda HR-V 1,5 l Elegance.

Czy warto kupić: Honda HR-V (1998-2006)

Testy samochodów 19-03-2012

Nazwa modelu HR-V to skrót od hasła "Hybrid Recreation Vehicle". W istocie ta "rekreacyjna  hybryda" Hondy to nic innego jak jeden z pierwszych przedstawicieli grupy crossoverów, a  więc samochodów przeznaczonych w 99% do jazdy po mieście i 1% po polnej drodze. W Polsce  auto mało popularne, a na świecie dystrybuowane między innymi do Stanów Zjednoczonych,  Australii i Filipinach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Profesjonalny tuning Lexusa RX
Profesjonalny tuning Lexusa RX
Lexus RX to bardzo wdzięczny obiekt tuningu. Efekty przeróbek pokazał właśnie kolejny specjalista - firma Modellista.