1. Samochody
  2. Honda
  3. Stream
  4. Testy zderzeniowe
Honda

Honda Stream - Zobacz testy zderzeniowe

Honda
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Honda Stream wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Honda Stream oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Honda Stream na testach zderzeniowych:

Honda Stream

Test zderzeniowy Euro NCAP 2001.

Wynik ogólny:
26 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
22 pkt.

Ten minivan okazał się wytrzymały w bardzo poważnym wypadku i posiadał wiele wspólnych cech z testowaną kilka miesięcy wcześniej Hondą Civic Hatchback. Samochód wyróżnił się zapewniając najlepszą ochronę pieszym wśród wszystkich testowanych do tej pory modeli. Stream posiada wiele "przyjaznych" pieszym cech Civica, lecz nie zapewnił tak dobrej ochrony, chociaż i tak pozostaje jednym z kilku zaledwie aut, które otrzymały trzy gwiazdki w tej części testu. Boczne poduszki powietrzne są w wyposażeniu standardowym i spisały się doskonale podczas zderzenia bocznego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan Leaf z nową, niższą ceną
Nissan Leaf z nową, niższą ceną
Nissan Leaf tanieje, i to wcale nie symbolicznie, bo o niemal 40 tys. złotych. Wszystko za sprawą wchodzących niebawem w życie dopłat do aut elektrycznych.
Volvo XC 90 Twin engine Volvo XC 90 Twin engine