1. Samochody
  2. Honda
  3. Insight
  4. Testy zderzeniowe
Honda

Honda Insight - Zobacz testy zderzeniowe

Honda
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Honda Insight wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Honda Insight oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Honda Insight na testach zderzeniowych:

Honda Insight

Test zderzeniowy Euro NCAP 2009.

Wynik ogólny:
Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera:
90%
Bezpieczeństwo dzieci:
74%
Bezpieczeństwo pieszego:
76%
Wspomaganie bezpieczeństwa:
86%

System ESP należy do standardowego wyposażenia w wersjach z kierownicą po lewej stronie, natomiast w wersjach z kierownicą po prawej stronie na niektórych rynkach jest dostępne jako wyposażenia dodatkowe. Honda zamierza wkrótce to zmienić, tak by we wszystkich krajach UE ESP było w standardzie. Honda Insight posiada system przypominający o zapięciu pasów bezpieczeństwa na przednich jak i na tylnych siedzeniach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna jazda na Wszystkich Świętych
Bezpieczna jazda na Wszystkich Świętych
Początek listopada to w Polsce czas odwiedzania grobów bliskich osób. Niestety, w tym okresie rokrocznie na drogach giną dziesiątki osób – w 2017 r. w listopadowy długi weekend doszło do 609 wypadków, w których zginęły 53 osoby. Jak bezpiecznie dotrzeć na cmentarz i wrócić do domu?