1. Samochody
  2. GMC

GMC - katalog modeli

Kup samochód marki GMC


 

Informacje o samochodach marki GMC

Pół miliarda aut od General Motors

Aktualności 05-05-2015

Koncern General Motors świętuje dziś wyjątkowy sukces - jako pierwsza firma na świecie wyprodukował 500 milionów aut. Z tej okazji pięć osób otrzymało nowy samochód... za darmo.

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

Aktualności 17-04-2015

To piąta edycja konkursu Ward's 10 Best Interiors. Przedstawiamy zwycięzców: dziesięć samochodów z najpiękniejszymi, najbardziej funkcjonalnymi - po prostu najlepszymi kabinami.

General Motors skraca gwarancję

Aktualności 13-03-2015

Choć producenci przyzwyczaili nas raczej do systematycznego wydłużania okresu gwarancji, amerykańskie General Motors idzie w przeciwną stronę. Niektóre auta będą chronione krócej niż dotąd.

General Motors rozważa konkurenta Jeepa Wranglera

Aktualności 29-01-2015

Chodzą słuchy, że w GMC, marce która należy do General Motors powstaje plan stworzenia nowego auta, typowo w teren. Wszystko po to by nawiązać walkę z Jeep i jego kultowym modelem Wrangler.

GMC pracuje nad Hummerem

Aktualności 04-03-2014

Pewne informacje wskazują na to, że firma GMC pracuje nad modelem, który miałby przywrócić do życia Hummera, który z przyczyn ekonomicznych został pogrzebany kilka lat temu. Auto miałoby się pojawić na rynku w ciągu kilku lat.

85 lat designu zza oceanu

Aktualności 15-06-2012

Każdy producent aut przy projektowaniu swoich modeli korzysta z usług znanych na całym świecie projektantów, ale oprócz tego każdy z największych graczy na rynku posiada własne biuro projektowe. General Motors świętuje 85-lecie swojego biura projektowego.

Amerykański wszędołaz

Premiery 05-01-2011

W Detroit GM planuje przedstawić GMC Sierra All Terrain HD Concept, auto, które może znaleźć się wszędzie.

GM usuwa z aut swoje logo

Aktualności 25-08-2009

Koncern General Motors nie będzie w przyszłości umieszczał swojego logo na świeżo wyprodukowanych samochodach. Firma chce w ten sposób wzmocnić wizerunek.

Umarł król, niech żyje król(?)

Aktualności 21-07-2009

Zmiana struktury, nowe władze, lepszy bilans, pozostawienie najlepszych, a pozbycie się najgorszych aktywów dotychczasowej firmy - to recepta na sukces w dobie kryzysu. Jeśli ktoś myślał, że nawet najtrudniejsza od dziesiątków lat sytuacja gospodarcza może powalić jednego z największych na świecie gigantów motoryzacyjnych, mylił się. General Motors powraca do gry, pod nową spółką i wciąż ma ochotę, by walczyć o pozycję światowego lidera. Czy jednak ma na to wciąż realne szanse?

GMC uderza w niszę

Premiery 13-07-2006

Producent samochodów, GMC zaprezentował właśnie nowy model Acadia. Jest to pierwszy pojazd typu crossover który dołączy do zestawienia tej marki, wypełniając niszowy segment na rynku.

Opinie i dyskusje o samochodach marki GMC

Amerykański wszędołaz

czubek. chodzi o "ekologię" w Unii miałby max 6 cylindrów i 3L pojemnośći u znawców tematu byłby to biodiesel bi-turbo, te przy wadze 3 ton, poj. 7 litrów i mocy rzędu 600KM spalają max 15 :p czytaj więcej

Amerykański wszędołaz

6.6 v8 diesel hmmmm. a podobno są takie ekologiczne. dodge panda, ford fiesta, hybrydy a tu proszę czterystu konny olbrzym. znajomego ford F350 diesel chlał przy -20 około 30 litrów. PRO-ECO. BU HA HAHAHA :)) czytaj więcej

Amerykański wszędołaz

Zapewne spodziewasz się, że skoro diesel, to nawet przy pojemności 20.000 cm3 będzie spalał poniżej 10 l/100 km? czytaj więcej

GMC Opony

GMC - Opony

GMC Części samochodowe

GMC - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak przygotować samochód do zimy?
Jak przygotować samochód do zimy?
Większość kierowców przygotowanie auta do zimy rozumie przez zmianę opon na zimowe. Tymczasem obowiązków jest więcej.