1. Samochody
  2. GMC

GMC - katalog modeli

Kup samochód marki GMC


 

Informacje o samochodach marki GMC

Pół miliarda aut od General Motors

Aktualności 05-05-2015

Koncern General Motors świętuje dziś wyjątkowy sukces - jako pierwsza firma na świecie wyprodukował 500 milionów aut. Z tej okazji pięć osób otrzymało nowy samochód... za darmo.

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

Aktualności 17-04-2015

To piąta edycja konkursu Ward's 10 Best Interiors. Przedstawiamy zwycięzców: dziesięć samochodów z najpiękniejszymi, najbardziej funkcjonalnymi - po prostu najlepszymi kabinami.

General Motors skraca gwarancję

Aktualności 13-03-2015

Choć producenci przyzwyczaili nas raczej do systematycznego wydłużania okresu gwarancji, amerykańskie General Motors idzie w przeciwną stronę. Niektóre auta będą chronione krócej niż dotąd.

General Motors rozważa konkurenta Jeepa Wranglera

Aktualności 29-01-2015

Chodzą słuchy, że w GMC, marce która należy do General Motors powstaje plan stworzenia nowego auta, typowo w teren. Wszystko po to by nawiązać walkę z Jeep i jego kultowym modelem Wrangler.

GMC pracuje nad Hummerem

Aktualności 04-03-2014

Pewne informacje wskazują na to, że firma GMC pracuje nad modelem, który miałby przywrócić do życia Hummera, który z przyczyn ekonomicznych został pogrzebany kilka lat temu. Auto miałoby się pojawić na rynku w ciągu kilku lat.

85 lat designu zza oceanu

Aktualności 15-06-2012

Każdy producent aut przy projektowaniu swoich modeli korzysta z usług znanych na całym świecie projektantów, ale oprócz tego każdy z największych graczy na rynku posiada własne biuro projektowe. General Motors świętuje 85-lecie swojego biura projektowego.

Amerykański wszędołaz

Premiery 05-01-2011

W Detroit GM planuje przedstawić GMC Sierra All Terrain HD Concept, auto, które może znaleźć się wszędzie.

GM usuwa z aut swoje logo

Aktualności 25-08-2009

Koncern General Motors nie będzie w przyszłości umieszczał swojego logo na świeżo wyprodukowanych samochodach. Firma chce w ten sposób wzmocnić wizerunek.

Umarł król, niech żyje król(?)

Aktualności 21-07-2009

Zmiana struktury, nowe władze, lepszy bilans, pozostawienie najlepszych, a pozbycie się najgorszych aktywów dotychczasowej firmy - to recepta na sukces w dobie kryzysu. Jeśli ktoś myślał, że nawet najtrudniejsza od dziesiątków lat sytuacja gospodarcza może powalić jednego z największych na świecie gigantów motoryzacyjnych, mylił się. General Motors powraca do gry, pod nową spółką i wciąż ma ochotę, by walczyć o pozycję światowego lidera. Czy jednak ma na to wciąż realne szanse?

GMC uderza w niszę

Premiery 13-07-2006

Producent samochodów, GMC zaprezentował właśnie nowy model Acadia. Jest to pierwszy pojazd typu crossover który dołączy do zestawienia tej marki, wypełniając niszowy segment na rynku.

Opinie i dyskusje o samochodach marki GMC

Amerykański wszędołaz

Zapewne spodziewasz się, że skoro diesel, to nawet przy pojemności 20.000 cm3 będzie spalał poniżej 10 l/100 km? czytaj więcej

Amerykański wszędołaz

czubek. chodzi o "ekologię" w Unii miałby max 6 cylindrów i 3L pojemnośći u znawców tematu byłby to biodiesel bi-turbo, te przy wadze 3 ton, poj. 7 litrów i mocy rzędu 600KM spalają max 15 :p czytaj więcej

Amerykański wszędołaz

6.6 v8 diesel hmmmm. a podobno są takie ekologiczne. dodge panda, ford fiesta, hybrydy a tu proszę czterystu konny olbrzym. znajomego ford F350 diesel chlał przy -20 około 30 litrów. PRO-ECO. BU HA HAHAHA :)) czytaj więcej

GMC Opony

GMC - Opony

GMC Części samochodowe

GMC - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego

Polska grupa kapitałowa Holding 1 sfinalizowała zakup Renault Retail Group Warszawa, wzbogacając motoryzacyjne portfolio o sieć dealerstw marek Renault i Dacia w Warszawie. Wyniki pokazują, że to jedna z największych transacji w historii polskiego rynku dealerskiego.

Orlen Sport Orlen Sport