1. Samochody
  2. Geely

Geely - katalog modeli

Kup samochód marki Geely


 

Informacje o samochodach marki Geely

Volvo odkupuje swoje chińskie fabryki

Aktualności 20-08-2015

Sytuacja się odwróciła - chińskie koncerny przez lata wykupowały europejskich producentów aut, ale Volvo rozpoczęło proces odwrotny. Nakładem ćwierć miliona dolarów Szwedzi przejęli część chińskich fabryk od Geely Holdings.

Volvo ujawnia plany na przyszłość

Aktualności 27-02-2015

Szwedzki producent dawno nie miał tak dobrej passy jak w ostatnich latach. Partnerstwo z chińskim gigantem Geely wyszło Volvo na dobre, a Szwedzi planują dalszy postęp.

Za chwilę premiera Geely GC9

Aktualności 08-12-2014

Już 15 grudnia odbędzie się premiera nowego modelu Geely GC9. Producent opublikował już pierwsze zdjęcia oraz informacje.

Geely i Volvo chcą być jak Audi i Mercedes

Aktualności 02-06-2014

Ambicje chińskiego konsorcjum, pod skrzydłami którego znajduje się obecnie Volvo, są bardzo wysokie. Władze firmy chcą dogonić w krótkim czasie europejską czołówkę.

Geely zasili finanse Volvo

Aktualności 10-04-2012

Wszyscy z obawą spoglądali na przejęcie marki Volvo przez chińskiego producenta Geely. Obawiano się, że transakcja ta to początek końca marki Volvo. Na szczęście stało się całkiem inaczej i widać, że szwedzka marka rozkwita pod skrzydłami chińczyków. Niedługo rozkwitnie jeszcze bardziej.

Euro NCAP: Chińskie auta coraz bezpieczniejsze

Aktualności 26-11-2011

Pamiętacie katastrofalne wręcz wyniki testów zderzeniowych takich aut jak Landwind czy Brilliance, które przekreśliły właściwie ich szanse wejścia na rynek europejski? Wydaje się, że mamy to już za sobą. Chińczycy na poważnie zaczęli podchodzić również i do kwestii bezpieczeństwa, czego najlepszym przykładem są ostatnie testy zderzeniowe Euro NCAP.

Właściciel Volvo zainteresowany Saabem?

Aktualności 07-10-2011

Temat szwedzkiej marki Saab będzie powracał dopóki albo Saab nie zniknie z rynku albo nie stanie pewnie na nogi. Obecnie szwedzka firma jest w procesie restrukturyzacji ochraniana przed wierzycielami.

Volvo ma problem. Premium czy nie?

Aktualności 01-12-2010


Volvo nie może dojść do porozumienia w sprawie strategii na najbliższe lata.

Wewnętrzne niezgodności

Aktualności 16-11-2010

Volvo trzy miesiące temu zyskało nowego właściciela - Zhejiang Geely Holding Group Co., z którym ma teraz mały konflikt.

Tymi autami to strach jeździć

Aktualności 22-10-2010

Latin NCAP jest kolejną niezależną organizacją, która będzie sprawdzać bezpieczeństwo pojazdów. Testom zderzeniowym będą poddawane modele dostępne w sprzedaży w krajach Ameryki Łacińskiej oraz Karaibów. Na pierwszy ogień poszło w sumie dziewięć aut, z czego kilka dość dobrze znanych europejskim kierowcom.

Geely Opony

Geely - Opony

Geely Części samochodowe

Geely - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Pół miliona egzemplarzy samochodów z elektrycznej rodziny ID. oznacza, że Volkswagen zrealizował plany dostaw już na rok przed terminem.
Orlen Sport Orlen Sport