1. Samochody
  2. Ford
  3. Tourneo Courier

Kup Ford Tourneo Courier


 


 

Ford Tourneo Courier - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera: 84%

 

Informacje o samochodach Ford Tourneo Courier

Najtańsze auta z dieslem – RANKING

wydarzenia 19-03-2021

Sprzedaż aut z silnikami Diesla kuleje – w styczniu samochody napędzane jednostkami wysokoprężnymi stanowiły zaledwie nieco ponad 18% całości, w lutym tylko ponad 15%. Wciąż są jednak klasy, w których silnik Diesla ma mocną pozycję. A które auta z dieslami są najtańsze?

Rodzina osobowych Tourneo w komplecie

Premiery 02-09-2014

Ford bardzo ambitnie stawia na gamę aut osobowo-użytkowych. W latach poprzednich klienci mogli korzystać z flagowego produktu - Transita. Teraz w ofercie znajdziemy aż cztery modele.

Najnowsze wyniki testów Euro NCAP

wydarzenia 26-06-2014

Reanult Megane, MG3, VW Golf Sportsvan, Citroen C-Elysee, Ford Tourneo Courier i Peugeot 301- te auta zostały poddane testom bezpieczeństwa. Jakie wyniki osiągnęło każde z nich?

Kiepskie wyniki francuzów w testach Euro NCAP

Aktualności 26-06-2014

Euro NCAP, niezależna instytucja przeprowadzająca testy zderzeniowe, sprawdziła sześć kolejnych modeli. Wynik pięciogwiazdkowy, który już powoli stał się standardem, zdobył tylko Volkswagen Golf Sportsvan. Zaledwie trzy gwiazdki otrzymały za to Renault Megane oraz bliźniacze Citroen C-Elysse i Peugeot 301.

Europejska reklama Forda Transita powstała w Polsce

Aktualności 23-05-2014

Reklama najnowszego Forda Transita, która będzie emitowana na Starym Kontynencie została wyprodukowana w Polsce. Wszystkie sceny nakręcono w halach produkcyjnych Alvernia Studios pod Krakowem.

Nowy Ford Tourneo Courier

wydarzenia 10-05-2014

Najmniejszy Ford z gamy Tourneo wjeżdża na rynek. Pali niecałe cztery litry na setkę, sam wzywa służby ratunkowe podczas wypadku i podobno jest przestronniejszy od konkurentów - oto nowy Ford Tourneo Courier.

Najmniejszy Tourneo wjeżdża do Polski

Premiery 09-05-2014

Ford Tourneo Courier uzupełnia gamę modeli Forda z rodziny Tourneo - Tourneo Connect, Grand Tourneo Connect oraz Tourneo Custom. Najmniejszy w tej gamie model będzie oferowany na polskim rynku w cenie od 57 tys. zł.

Ford Transit: Nowa dostawa

Aktualności 03-07-2013

Ford zmienił politykę dotyczącą swojego auta dostawczego. Transit nie będzie modelem, który w jednej wersji musi rywalizować z 1-tonowymi samochodami i jednocześnie z 2-tonowymi dostawczakiami. Koniec z jednym modelem w dwóch segmentach.

Filmy i galerie samochodów Ford Tourneo Courier

Premiera: Rodzina osobowych Tourneo

Premiery i wydarzenia 03-09-2014

Premiera: Rodzina osobowych Tourneo

Premiery i wydarzenia 03-09-2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego

Polska grupa kapitałowa Holding 1 sfinalizowała zakup Renault Retail Group Warszawa, wzbogacając motoryzacyjne portfolio o sieć dealerstw marek Renault i Dacia w Warszawie. Wyniki pokazują, że to jedna z największych transacji w historii polskiego rynku dealerskiego.