1. Samochody
  2. Ford
  3. Tourneo Connect

Kup Ford Tourneo Connect


 


 

Informacje o samochodach Ford Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect, Mercedes Citan, VW Caddy

testy porównawcze 01-12-2014

Widzisz pudełkowatego kombivana, myślisz – auto dostawcze. Błąd, kombivan to wygodny samochód rodzinny, pod pewnymi względami lepszy niż tradycyjne kombi. Sprawdzamy to na przykładzie Forda Tourneo Connecta, Mercedesa Citana i Volkswagena Caddy.  

Rodzina osobowych Tourneo w komplecie

Premiery 02-09-2014

Ford bardzo ambitnie stawia na gamę aut osobowo-użytkowych. W latach poprzednich klienci mogli korzystać z flagowego produktu - Transita. Teraz w ofercie znajdziemy aż cztery modele.

Ford Grand Tourneo Connect: Pan praktyczny

pierwsza jazda 13-08-2014

Na weekend lub do pracy – Ford Grand Tourneo Connect przewiezie siedem osób lub 789 kg towarów.  

Europejska reklama Forda Transita powstała w Polsce

Aktualności 23-05-2014

Reklama najnowszego Forda Transita, która będzie emitowana na Starym Kontynencie została wyprodukowana w Polsce. Wszystkie sceny nakręcono w halach produkcyjnych Alvernia Studios pod Krakowem.

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Aktualności 10-01-2014

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji, który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. To jednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionych dwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem. Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

Rozbili Maserati i 10 innych modeli

Aktualności 28-11-2013

Specjaliści z Euro NCAP tym razem wzięli pod lupę aż jedenaście modeli z całkowicie różnych "bajek" - od pierwszego elektrycznego BMW, hybrydowego Mitsubishi, poprzez auta osobowe stworzone na bazie dostawczaków, aż po luksusową limuzynę. Nie wszyscy zdali ten miezwykle trudny egzamin na piątkę.

Pierwsza jazda: Ford Tourneo Connect

Premiery 13-11-2013

Tylne siedzenia, także w trzecim rzędzie, przesuwne boczne drzwi oraz duże powierzchnie szklane sprawiły, że dostawczy charakter Transita Connect zanikł niemal całkowicie, a w jego miejsce pojawił się bardziej rodzinny, choć równie praktyczny Tourneo Connect. Segment tzw. kombi-vanów powiększył się o kolejnego gracza, który jednocześnie powiększył grono rodzinnych modeli Forda.

Ford Transit: Nowa dostawa

Aktualności 03-07-2013

Ford zmienił politykę dotyczącą swojego auta dostawczego. Transit nie będzie modelem, który w jednej wersji musi rywalizować z 1-tonowymi samochodami i jednocześnie z 2-tonowymi dostawczakiami. Koniec z jednym modelem w dwóch segmentach.

Ford Tourneo Connect: Spóźnialski

Testy samochodów 14-08-2007

Dość długo, przynajmniej jeśli chodzi o rynek polski, Ford wstrzymywał się z wprowadzeniem do sprzedaży małego dostawczaka. W końcu przyszedł na to czas i obecnie w ofercie możemy znaleźć zarówno wersję typowo dostawczą - Transit Connect, jak i osobową - Tourneo Connect.

Connect i Tourneo w Polsce

Aktualności 10-06-2005

Po trzech latach od premiery Ford wprowadza na nasz rynek dwa modele dostawcze. Będą one rywalizować z obecnymi już na rynku o klientów indywidualnych i flotowych.

Filmy i galerie samochodów Ford Tourneo Connect

Premiera: Rodzina osobowych Tourneo

Premiery i wydarzenia 03-09-2014

Premiera: Ford Tourneo Connect

Premiery i wydarzenia 12-11-2013

Ford Tourneo Connect

Samochody - katalog 30-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dlaczego ceny polis OC tak bardzo się różnią?
Dlaczego ceny polis OC tak bardzo się różnią?
Kupując obowiązkowe OC kierowcy sugerują się wysokością składki. W ten sposób ryzykują jednak zakupem OC na niekorzystnych warunkach.