1. Samochody
  2. Fisker

Fisker - katalog modeli

Kup samochód marki Fisker


 

Informacje o samochodach marki Fisker

Fisker EMotion - nowy, elektryczny supersamochód

Samochody luksusowe 01-11-2016

Fisker wraca do życia. Po wielu miesiącach oczekiwania, w końcu ujrzeliśmy wersję produkcyjną modelu EMotion. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, daleko mu do poprzedniego wcielenia, czyli modelu Karma.

Henrik Fisker buduje nową Karmę

Samochody luksusowe 06-10-2016

Twórca Fiskera Karma pracuje nad zupełnie nowym wcieleniem modelu. Auto będzie produkowane przez nową firmę i trafi na rynek już w przyszłym roku. Model o zasięgu 644 km trafi do segmentu samochodów elektrycznych premium.

Karma Revero – ujawniono ceny

Samochody luksusowe 12-09-2016

Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.

Fisker Karma powróci jeszcze w tym miesiącu

Aktualności 02-04-2015

Zawirowania wokół marki Fisker doprowadziły nie tylko do jej przejęcia przez chińską firmę Wanxiang, ale nawet do zmiany jej nazwy na Elux. Pod tą marką powróci hybrydowy sedan Karma, którego rynkową karierę przerwały wspomniane perturbacje.

Koniec Fiskera, ale Karma powróci

Aktualności 24-02-2015

Wygląda na to, że wszystkie problemy piętrzące się wokół Fiskera od kilku lat spowodują zmianę nazwy marki. Chiński właściciel, Wanxiang, zamierza wznowić produkcję z nowym logo.

Definitywny koniec Fiskera?

Aktualności 30-12-2014

Marka Fisker, która chciała zrewolucjonizować rynek luksusowych aut hybrydowych, zawiesiła produkcję już 2 lata temu. Dzisiaj wygląda na to, że może nigdy jej nie wznowić.

Elektryczny konkurent Audi A5 od Fiskera

Premiery 04-04-2012

Amerykańska marka Fisker zaprezentowała na rozpoczynających się targach w Nowym Jorku swój najnowszy model, który docelowo ma być konkurentem dla samochodów pokroju Audi A5. Nowy model to czterodrzwiowy sedan, nazwany Atlantic.

Fisker już wie co przedstawi w Paryżu

Samochody luksusowe 29-02-2012

W zeszłym roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Fisker zaprezentował koncepcyjny model Surf. Najnowsze informacje docierające od amerykańskiego producenta luksusowych aut elektrycznych mówią, że na salonie samochodowym w Paryżu zobaczymy produkcyjną wersję modelu Surf.

Fisker Karma otrzymał potwierdzenie TÜV

Samochody luksusowe 04-11-2011

TÜV (Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) niemiecka organizacja testująca i poddająca ocenie produkty przemysłowe potwierdziła zakres samochodu Fisker Karma.

Fisker zbuduje crossovera

Samochody luksusowe 10-10-2011

Serwis Auto Express donosi, że producent aut elektrycznych z Kalifornii rozszerzy swoją gamę o crossovera. Będzie to czwarty model obok sportowego sedana Karma i jego brata pokazanego na tegorocznych targach we Frankfurcie modelu Sufr w nadwoziu shooting brake oraz nowego projektu o nazwie Nina.

Opinie i dyskusje o samochodach marki Fisker

Elektryczny konkurent Audi A5 od Fiskera

Fisker to marka egzotyczna, a to auto pod wzgledem charakteru nieco odbiega od Audi A5 (czy BMW 3 coupe). czytaj więcej

Elektryczny konkurent Audi A5 od Fiskera

To cacko nie samochód, z własnym charakterem czytaj więcej

Fisker Opony

Fisker - Opony

Fisker Części samochodowe

Fisker - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
SsangYong z rekordowym wzrostem sprzedaży w Polsce
SsangYong z rekordowym wzrostem sprzedaży w Polsce
SsangYong coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku, notując w sierpniu wzrost rejestracji aż o 876 proc. w porównaniu z zeszłym rokiem. Oznacza to zarejestrowanie w sierpniu dokładnie 410 sztuk.
Orlen Sport Orlen Sport