1. Samochody
  2. Fiat
  3. Stilo
  4. Testy zderzeniowe
Fiat

Fiat Stilo - Zobacz testy zderzeniowe

Fiat
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Fiat Stilo wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Fiat Stilo oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Fiat Stilo na testach zderzeniowych:

Fiat Stilo

Test zderzeniowy Euro NCAP 2005.

Wynik ogólny:
27 pkt.
Bezpieczeństwo dzieci:
37 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
8 pkt.

Najnowsza generacja Fiata Stilo otrzymała cztery gwiazdki za ochronę dorosłych pasażerów, po tym jak EuroNCAP pozwoliło na powtórzenie testów zderzenia czołowego oraz bocznego. Poprawione zostały struktura nadwozia, przestrzeń wokół pedałów, obudowa deski rozdzielczej, elementy za deską absorbujące energię w czasie zderzenia oraz klamka tylnych drzwi. Na dobrym poziomie była ochrona dzieci, za to bardzo słaba była ochrona pieszych, za co Stilo otrzymało tylko jedną gwiazdkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019 to obok wystaw w Paryżu i Genewie najważniejsza impreza tego typu na całym Starym Kontynencie i jedna z największych na świecie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak jeździć po piaszczystym podłożu?
Jak jeździć po piaszczystym podłożu?
Samochód kontra piasek. Specjaliści radzą, jak wygrać pojedynek z suchą piaszczystą nawierzchnią i nie zakopać w niej samochodu.
TARGI FRANKFURT TARGI FRANKFURT