1. Samochody
  2. Fiat
  3. 500
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Fiat 500

Łączna ocena

4.21

Fiat 500 – oceny kierowców

Samochody Fiat 500 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 19 razy. Łączna ocena to 4.21 na 5. To dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.42, silnik – 4.05, komfort jazdy – 4.16 i jakość i awaryjność – 4.21.

Użytkownicy samochodów Fiat 500

Fiat 500: Kult-mobil

Heh ludzie ludzie. Ciągle że FIAT to tamto to siamto. Wejdź człowieku i dotknij FIATA 500 od środka, pooddychaj powietrzem w jego kabinie... Ten samochód nie jest dla mas, nie jest po to b kazdy go miał. To taka namiastka luksusu, indywidualizmu. Ale jak na branżę jest to tani indywidualizm jednak (cena VW newbeatle czy BMWmini). Do tego FIAT sam stworzył legendę 500tki a teraz powtórzy to w wydaniu XXIwieku. To niesamowicie kokieteryjny, sexowny, niepowtarzalny samochód. Pewnie gdyby jego autorem była niemiecka marka wszyscy by piali z zachwytu (a tak to pieją tylko ludzie z poczuciem dobrego smaku :D). Ten samochód jest trendy jak żaden inny i nikt tego nie zmieni. Jakie inne auto robi tyle szumu, tak bardzo jest porządane??? Niemcy nie umieją budzić takich emocji, Japonce nigdy ich nie wzbudzą, Francuzi...cóż starają się i jako tako im idzie. Prawdziwe samochody (czy te piękne czy te piekielnie szybkie i piękne) powstają tylko w Italii, i troszkę Brytole działają (aston, RR etc). Apropo wpadki FIATA z układem hamulcowym - co z tego?? W dzisiejszych czasach każdemu sie zdarza (a odpowiedzialny jest chyba BOSCH tak czy siak). Poczytajcie jak to autoswiat testowalo VW tuareg :) czytaj więcej

Czytając wypowiedzi poprzedników zastanawiam się jak długo jeszcze my Polacy będziemy ślepo zapatrzeni w inne kraje. ?500? tak jak i ?panda? to dwa samochody wytwarzane wyłącznie w Tychach w Polsce, obydwa one otrzymały prestiżowy tytuł ??Car of the Year?. Projekt jest włoski, ale wykonanie jest nasze polskie i dlatego powinniśmy się z tego cieszyć i być dumni, że właśnie nasi rodacy potrafią produkować samochody, które tak doskonale się sprzedają w Europie i na innych kontynentach. Myślę, że za kilka lat gdy w Polsce zarobki znacznie się podniosą i ceny nowych aut staną się dla naszych rodaków dostępniejsze, nie będziemy już musieli czytać o tym jak to używane auta są lepsze od nowych. ?Al? dlaczego nie kupujesz używanego telewizora, radia ani pralki? Tylko dlatego, że stać Cię na nową. Ale na nowy samochód jeszcze Cię nie stać i właśnie dlatego wypisujesz takie bzdury. Życzę Ci, lepszych zarobków, to może wtedy docenisz zalety nowych polskich samochodów. czytaj więcej

Fiat 500 powrócił

gnida, to ja Cie zaprosze do salonu alfy, dam Ci nawet 159 pojezdzic i zobaczysz jak jest wykonczone wloskie badzieiwe w porownaniu z X- type'm, albo BMW 3. W kazdym razie ja mam Stilo 3 drzwiowe, pewnie je zamienie na Bravo nowe w tym roku, a na premierze 500 bylem z matka i juz sie zapisala, bo auto jest po prostu genialne. Jakosc materialow jak w Alfie, prowadzi sie bosko, a silniki spokojnie daja rade, bo jest to leciutki samochod. I Fiatu juz od jakiegos czasu nie sa skierowane do moherow, tylko do ludzi, ktorzy chca alfe, ale jeszcze nie maja tyle kasy. Zaczelo sie od Stilo, potem Grande Punto, Croma, Bravo teraz 500 to naprawde dobrze wykonczone samochody, a moje stilo prowadzi sie duzo lepiej od Golfa V mojego kumpla (sam to przyznal). czytaj więcej

Rozcarowana, ale nadal zakochana

Moja 500 pop 2016,, po 4,5 roku przerażona po przeglądzie. Amory tył już rok temu wykazały 54% po roku złom, Tulejki w przednim zawieszeniu złom, klapa maski ruda zżera (serwis fiata do remontu :-/ chyba wymienić powinni), odpadło "coś" co uznałam za "coś" nie z mojego ukochanego autka......Małż nie był pewien czy to od mojego czy od Jego (rocznik 2011) , ale po przeglądzie się okazało, że to od mojego - zaczep tłumika cy cuś, przerdzewiałe na wskroś.....no na pewno nie na taką młodą bryczkę. Mój Chłop ma starsze auto a takich kwiatków nie ma....amory na tyle po tylu latach 74%. Słabo z tą pięknątką, ale moja miłość do onej jest tak silna, że.....jak przyjdzie czas i tak wymienię na nową pewnie czytaj więcej

To fakt. Autko może się podobać z zewnątrz. Ale wewnątrz już są uwagi. Np. zagłówki - porażka; Pojedynczy zegar - porażka; jednolita (grobowa)czerń dołu deski rozdzielczej i góry boczków drzwiowych (mowa o plastikach) wszystkich wersji. Drzwi pasażera pozbawione wygodnego uchwytu, którego można by się trzymać podczas jazdy ręką swobodnie opartą na podłokietniku drzwiowym -to porażka. Brak centralnego podłokietnika z przodu (jak w Stilo) - to porażka. Czerwone podświetlenie zegarów i przełączników - totalna porażka. W tym autku powinno się wypoczywać - do tego upoważnia jego cena. czytaj więcej

Fiat 500X już bez tajemnic

Fiat 500X rewelacyjne auto, opisana skoda to jest przy tym Fiacie jak 5 kolo u wozu. Fiat 500X jest o niebo lepszy niż tandetny vw tiguan, czy audi Q3. Ma lepszy napęd i o niebo lepsze zawieszenie, nie wspominając o motorycznych klamstwach niemców co do spalania paliwa i tych tandetnych plastikowe, które śmierdzą nazistami. Fiat jakość z 1: 10, awaryjność na 7 miejscu, wag-tandeta 52 miejsce, wg.danych z UK, bo Niemcy zawsze kłamali i kłamią co do swoich tandetnych i prze reklamowany ch produktów. czytaj więcej

Fiat 500 powrócił

Ten pokurcz to jakas kpina,zwlaszcza jesli chodzi o cene.Teraz juz sie nie dziwie ze biedniejsi wola kupowac niemieckie grzmoty,sa pojemne o niebo lepiej wykonane niz nowy wloski badziew z salonu.A bogaci to wola chyba drozsze samochody z innej polki.Poza tym nie widzialem jeszcze bogatego ktory chcialby jezdzic samochodem marki ktora ma etykietke firmy produkujacej auta dla biedoty,bo fiat jest skierowany do biedoty.Wiec kto bedzie te auta kupowal to ja nie wiem. czytaj więcej

Dla mnie to kolejne badziewie fiata, powinno kosztować max 10tyś zł a ja i tak bym za to więcej jak 5 nie dał, jeden jego plus że wydaje się lepszy od bezwartościowej pandy. A ina kwetsia taka że za 35 tyś zł to mam luxusowe auto urzywane, baa za 25 już jest niezły wybór a 10 zostaje na np naprawy itd itp. A tutaj pewnie za dywaniki trzeba będzie dopłacać, doliczyć AC OC itp i jak nic nagle okrze się ze wydaliśmy 40tys... dla mnie masakra... czytaj więcej

Pierwsze zdjęcia nowej wersji Fiata 500

Oglądając wizualizacje które pojawiały się w internecie ogarniało mnie przerażenie. Nie dopuszczałem do siebie myśli że Fiat mając 500kę mógłby się wzorować się na Mini bo tak to wyglądało. Ale na szczęście oficjalne zdjęcia rozwiały wszystkie moje wątpliwości. To auto nawiązuje do auta o najlepszym designie na świecie jaki ma mała 500ka. Połączenie takiego wyglądu z najlepszymi na świecie silnikami Fiata daje piorunujący efekt. czytaj więcej

Fiat przedstawia flagowy model po liftingu

Pewnie wygodniej w pedalskim Oplu Adamie, co prosto z fabryki jedzie do serwisu, albo w obleśnym vw up, co wygląda jak śmietnik i 3 cylindry trzesa buda tak, ZS można porównać to do żuka z lat 60 nie pomijając wyposażenia, plastik, którego zabrakło i Bacha i szyby co sie nie odsuwają, tylko uchylając, zapomnieli jedynie wrzucić gratis Niemcy gaz do środka żeby można było szybko sie zagazować w tej puszce czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fiat E-Ducato - premiera elektrycznego dostawczaka
Fiat E-Ducato - premiera elektrycznego dostawczaka
Fiat E-Ducato to pierwszy w 100 proc. elektryczny wariant Ducato o zerowej emisji. Auto oferuje nawet 370 km zasięgu w mieście.