1. Samochody
  2. Dodge
  3. Avenger
  4. Testy redakcyjne
Dodge

Dodge Avenger - Testy redakcyjne

Dodge
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Dodge Avenger Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Dodge Avenger wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Dodge Avenger

Dodge Avenger: Ekonomiczna zemsta

Testy samochodów 08-10-2008

Samochody amerykańskie zawsze miały w sobie jakiś pierwiastek wyjątkowości. Przeważnie były wielkie i wygodne jak domowa kanapa. Z reguły miały potężne, pomrukujące silniki w układzie widlastym i napęd na tylną oś przekazywany przez toporny automat. Na dodatek nie za bardzo chciały skręcać. Nowy Dodge Avenger to amerykański przedstawiciel segmentu D, nijak mający się do utartych stereotypów. Sprawdziliśmy jak zeuropeizowany amerykaniec sprawdza się w polskich warunkach.

Ognisty mściciel – Dodge Avenger i Peugeot 407

testy porównawcze 18-01-2008

W budowaniu ognistego wizerunku pomaga agresywny wygląd, ten zaś najlepiej podkreślić jakimiś ognistymi nazwami. Musi być ostro, bezkompromisowo i pachnieć prochem, bo taki ma być Dodge. I jeśli chodzi o imiona na pewno jest. Caliber i Nitro to strzały i wybuchy, z kolei Avenger znaczy mściciel.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
UOKiK interweniuje, PZU zmienia praktyki wobec kierowców
UOKiK interweniuje, PZU zmienia praktyki wobec kierowców
Jak informuje UOKiK, firma PZU mogła ograniczać prawo kierowców do wypowiedzenia umowy OC, gdy ci posiadali podwójne ubezpieczenie. PZU zmieni zasady.