1. Samochody
  2. Daihatsu
  3. Copen
Daihatsu

Daihatsu Copen

Daihatsu
Daihatsu Copen

Małego roadstera Daihatsu po raz pierwszy, jeszcze w wersji koncepcyjnej, można było zobaczyć w 1999 r. na wystawie w Tokio. Na wersję produkcyjną trzeba było poczekać dwa lata, a od 2002 r. Daihatsu Copen jest produkowany i sprzedawany w Japonii. W Europie Copen pojawił się rok później (wystawa w Birmngham w 2002 r.), jednak na początku tylko w wersji z kierownicą po prawej stronie. Pozostali Europejczycy na tego małego kabrioleta z twardym dachem musieli poczekać do 2006, kiedy to na wystawie w Genewie swoją premierę miał Daihatsu Copen w wersji europejskiej.

Kup Daihatsu Copen


 

Informacje o samochodach Daihatsu Copen

Daihatsu Copen Coupe i Shooting Brake Concept

wydarzenia 31-12-2015

Auta Daihatsu na przełomie lat 90. i 2000 można było oglądać na polskich drogach dość sporadycznie. Później w ogóle przestały się pojawiać. Jednak bardzo chętnie przyjęlibyśmy dwa koncepty, które ta firma ma zamiar pokazać na targach w Tokio - Copen Coupe i Shooting Brake.

Copen dla Europejczyka

Premiery 27-02-2006

Po raz pierwszy kompaktowy roadster Daihatsu Copen będzie oferowany z kierownicą po lewej stronie. W ten sposób japoński producent zamierza śmielej zaatakować europejski rynek.

Filmy i galerie samochodów Daihatsu Copen

Daihatsu Copen

Samochody - katalog 01-02-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
W polskich salonach marki Mitsubishi ruszyła wyprzedaż aut z rocznika 2018. Zniżki sięgają nawet 41 tys. złotych.