1. Samochody
  2. Daewoo-FSO
  3. Testy redakcyjne

Daewoo-FSO - Testy redakcyjne

Daewoo-FSO
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Daewoo-FSO. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Daewoo-FSO. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Daewoo-FSO wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Daewoo-FSO

Czy warto kupić: Daewoo Nexia (1994-1998)

Testy samochodów 22-07-2013

Choć na polskim rynku większą popularność zdobył Daewoo Lanos, to jednak również jego poprzednik - model Nexia - cieszył się swego czasu dużym zainteresowaniem wśród naszych rodaków. Efektem tego jest wciąż spora podaż na rynku wtórnym i możliwość nabycia kompaktowego auta za naprawdę niewielkie pieniądze.

Czy warto kupić: Daewoo Tico (1991-2001)

Testy samochodów 03-11-2011

Najmniejszy, najtańszy i najprostszy konstrukcyjnie model Daewoo, jaki pojawił się w sprzedaży nad Wisłą, jeszcze dziś, a więc dziesięć lat po zakończeniu produkcji, jest dość częstym widokiem na naszych ulicach. Duża popularność tego modelu pod koniec ubiegłego stulecia nie wynikała tylko z faktu, że był wytwarzany na Żeraniu.

Czy warto kupić: Daewoo Nubira (1997-2003)

Testy samochodów 22-05-2011

Był okres kiedy samochody marki Daewoo zrobiły wielką karierę na polskim rynku. Może ich stylistyka nie miała polotu, a pod maską pracowały stare technologie, ale czysta ekonomiczna kalkulacja sprawiały, że po prostu się opłacały. Zobaczmy czym Daewoo Nubira przyciąga po latach.

Czy warto kupić: Daewoo-FSO Lanos (1997-2007)

Testy samochodów 01-04-2011

Losy współczesnej polskiej motoryzacji, o ile o takiej można w ogóle mówić, bardzo ściśle związane są z marką Daewoo oraz modelem Lanos. I choć znajdzie się wielu, którzy całkowicie krytycznie podchodzą do tego samochodu, to jednak nie sposób odmówić wielu racji również jego zwolennikom. A najlepszym przykładem są polskie ulice, na których Lanosy wcale dziś nie są jakimś rzadkim widokiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Caddy 5 Maxi z Volkswagen Poznań
Volkswagen Caddy 5 Maxi z Volkswagen Poznań
Seryjna produkcja Volkswagena Caddy piątej generacji ruszyła w zakładach Volkswagen Poznań w październiku roku 2020. Teraz uruchomiono montaż największej odmiany – Caddy 5 Maxi.