1. Samochody
  2. Dacia
  3. Sandero
  4. Testy redakcyjne
Dacia

Dacia Sandero - Testy redakcyjne

Dacia
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Dacia Sandero Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Dacia Sandero wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Dacia Sandero

Porównanie tanich, nowych kompaktów

testy porównawcze 12-08-2013

Mamy 50 tys. zł i ogłaszamy prywatny przetarg na najlepsze nowe auto. Ma być niemałe, oszczędne i oczywiście dobrze wyposażone. Oferty wpłynęły od Chevroleta Cruze’a, Citroena C Elysee, Dacii Sandero i Toyoty Auris Classic.

Dacia Sandero Stepway: Wcale nie taki budżetowy

Testy samochodów 03-07-2013

Tak zwane budżetowe auta mają przyciągać klientów przede wszystkim niską ceną, którzy mniejszą wagę przykładają do znaczka marki na masce, wykończenia wnętrza, elementów wyposażenia czy ogólnych wrażeń z jazdy. I taka właśnie jest Dacia ze swoimi modelami. Jednak tygodniowy test modelu Sandero Stepway pokazał, że w przypadku tego auta budżetowy może oznaczać także coś więcej.

Dacia Sandero Stepway: dostaniesz więcej za mniej

test 17-04-2013

Samochód wyglądający na coś, czym nie jest to wynalazek stary jak świat. W teście najnowsze dzieło Dacii – Sandero Stepway, czyli maluch w przebraniu crossovera.

Dacia Sandero - biedy nie ma

pierwsza jazda 14-01-2013

Dacia Sandero, jej uterenowiony krewny Stepway oraz sedan Logan miały dotąd jedną zaletę – były tanie. Teraz kupując ich nowe wersje możesz liczyć także na nowszą technikę i ładniejszy wygląd.

Dacia Sandero: Nie rozczaruje

pierwsza jazda 11-02-2009

Dacia Sandero, czyli kolejna zwrotka piosenki o tanich samochodach. Oto wrażenia z pierwszej jazdy Dacią.

Dacia Sandero – Miłość z rozsądku

pierwsza jazda 08-08-2008

Bogatsza oferta. Jeśli chcesz koniecznie kupić nowy samochód o przestronnym wnętrzu, a nie zależy ci na prestiżu, postaw na Dacię. Nie będziesz rozczarowany.

Inne testy samochodów Dacia Sandero

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
TOP 5: najpopularniejsze samochody użytkowe w Polsce
TOP 5: najpopularniejsze samochody użytkowe w Polsce
Głównym przeznaczeniem poniższych samochodów jest ciężka praca. Prezentujemy pięć najchętniej wybieranych modeli użytkowych w Polsce.