1. Samochody
  2. Dacia
  3. Jogger

Kup Dacia Jogger


 


 

Informacje o samochodach Dacia Jogger

Dacia Jogger Hybrid – premiera na Paris Motor Show 2022

wydarzenia 17-10-2022

Dacia Jogger Hybrid jest jedną z gwiazd stoiska rumuńskiej marki podczas targów Paris Motor Show 2022. To pierwsza pełna hybryda w gamie Dacii i na pewno nie ostatnia.

Dacia pokaże w Paryżu swoją pierwszą hybrydę. To Jogger Hybrid

wydarzenia 12-10-2022

Dacia Jogger Hybrid będzie jedną z gwiazd stoiska rumuńskiej marki podczas targów Pari Motor Show 2022. Obok niej stanie też m.in. Duster w wersji Mat Edition oraz koncepcyjna Dacia Manifesto.

Dacia Jogger: Nie czas przepłacać - TEST

test 16-07-2022

Dacia Jogger łączy cechy kombi, vana i crossovera, ale przede wszystkim jest samochodem rodzinnym w dyskontowej cenie. W teście sprawdzamy auto w najdroższej wersji wyposażenia SL Extreme, z podstawowym silnikiem benzynowym 1.0 turbo i fabryczną instalacją LPG.

Dacia Jogger: Na miarę czasów - TEST

testy 24-06-2022

Dacia Jogger jest najtańszym autem, które oferuje komfortowe 7-osobowe wnętrze, dobrze się prezentuje i przyzwoicie prowadzi.

Nowe testy Euro NCAP. Jak wypadły Jogger, DS 4 i HR-V?

wydarzenia 14-04-2022

Druga runda tegorocznych testów zderzeniowych Euro NCAP nie przyniosła pięciogwiazdkowych wyników, a jeden z modeli zdobył zaledwie jedną gwiazdkę. Oto wyniki.

Dacia Jogger: W terenowym przebraniu -TEST

pierwsza jazda 15-02-2022

Stylizowana off-roadowo Dacia Jogger chce być czymś więcej niż tylko następczynią Logana MCV. Tak jak on mieści nawet siedem osób, ale dzięki dużemu prześwitowi i w miarę krótkim zwisom nadwozia w terenie nie będzie gorsza od przednionapędowych SUV-ów.

Dacia Jogger – znamy ceny. To będzie hit

wydarzenia 30-11-2021

Dacia Jogger to połączenie kombi i crossovera, które zmieści nawet 7 osób, a wśród napędów ma wersje z LPG i niebawem także hybrydę. Znamy już ceny i trzeba przyznać, że są „daciowe”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen ID.3 w drodze
Nowy Volkswagen ID.3 w drodze
Nowa generacja Volkswagena ID.3 jest gotowa, auto zostanie zaprezentowane wiosną przyszłego roku.
Jakość i stylistyka przeniesione zostaną na nowy poziom – Volkswagen wysłuchał sugestii klientów i wiele z nich zastosuje w nowym aucie.