1. Samochody
  2. Cupra

Kup samochód marki Cupra


 


 

Informacje o samochodach marki Cupra

Cupra Leon 1.5 e-TSI: w nowej wersji liczy się wygląd – TEST

pierwsza jazda 23-12-2022

W cenniku Cupry zaparkowały najsłabsze odmiany Leona o mocy 150 KM – jedna ze skrzynią mechaniczną, a druga z instalacją 48V i przekładnią dwusprzęgłową. Czy mają sens?

Cupra w ofercie flotowej

newsroom 28-11-2022

Przedsiębiorca, który w ramach oferty „Rent a Car” Volkswagen Financial Services wypróbuje Cuprę Formentor i w następnym kroku zamówi to auto do swojej floty, po podpisaniu nowej umowy pierwszą miesięczną ratę otrzyma w wysokości 1 zł.

Cupra ATECA: Emocje gwarantowane - TEST

pierwsza jazda 26-10-2022

Na rynku nie brakuje mocnych SUV-ów, ale takich, które są też ostre w reakcjach i angażują kierowcę podczas szybkiej jazdy, zbyt wielu nie ma. Jednym z kilku z pewnością jest 300-konna Cupra Ateca.

Jak zwiększyć żywotność akumulatora samochodu? Ekspert odpowiada

wydarzenia 20-09-2022

Akumulatory są sercem samochodów elektrycznych i hybrydowych, ale wielu użytkowników wciąż wie o nich niewiele. Warto odpowiedzieć zatem na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących "baterii" i ich wydajności.

Mini Clubman JCW, Cupra Formentor VZ, Peugeot 508 PSE i BMW M240i: TEST

porównanie 17-09-2022

Samochody o sportowych osiągach wcale nie muszą być egzotycznymi coupé z centralnie umieszczonym silnikiem. Oto bardzo szybkie auta, które znakomicie sprawdzą się na co dzień: Mini Clubman JCW, Cupra Formentor VZ, Peugeot 508 PSE oraz BMW M240i.

Cupra Formentor VZ5 Taiga Grey – wyjątkowe 999 sztuk

wydarzenia 01-07-2022

Taiga Grey to nowa, ściśle limitowana wersja najmocniejszego modelu Cupry – Formentora VZ5. Powstanie zaledwie 999 egzemplarzy tego samochodu.

Cupra zapowiada nowe modele – Terramar, Tavascan, Urbanrebel

wydarzenia 10-06-2022

Cupra zaprezentowała niedawno ambitne plany na najbliższą przyszłość. Wśród nadchodzących modeli mamy auta elektryczne, hybrydowe, SUV-y oraz odświeżenie obecnej gamy.

Cupra Urbanrebel Concept – mały, elektryczny, sportowy

wydarzenia 07-06-2022

Nie jest tajemnicą, że Volkswagen, Skoda czy Cupra szykują kolejne premiery elektrycznych aut i że jedną z nich będzie miejskie auto. Teraz wiemy, jak wyglądać będzie ten model w wydaniu Cupry.

Cupra Leon Sportstourer: Dużo litrów i koni - TEST

pierwsza jazda 15-05-2022

W cenniku Cupry Leona miano wersji flagowej przypada odmianie kombi, która jako jedyna w gamie ma napęd na cztery koła i przy okazji najwyższą moc – 310 KM.

Policja się zbroi. Cupra Leon i Renault Megane RS

wydarzenia 04-02-2022

Policjanci z grupy Speed mają dobry tydzień, bo ich flota wzbogaciła się właśnie o bardzo rasowe hot-hatche. Wśród nich 300-konna Cupra Leon i 300-konny Renault Megane R.S.

Cupra Opony

Cupra - Opony

Cupra Części samochodowe

Cupra - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Pół miliona egzemplarzy samochodów z elektrycznej rodziny ID. oznacza, że Volkswagen zrealizował plany dostaw już na rok przed terminem.