1. Samochody
  2. Cupra

Kup samochód marki Cupra


 


 


 

Informacje o samochodach marki Cupra

Cupra Leon PHEV: Wachlarz emocji - TEST

pierwsza jazda 27-11-2021

Przez kilkadziesiąt kilometrów może być autem elektrycznym, a potem hybrydą. Cupra Leon PHEV chce także wywołać emocje. Czy wywołuje?

Cupra Formentor VZ5 - Znamy polską cenę najszybszego hiszpańskiego crossovera

wydarzenia 08-11-2021

Limitowana do 7000 egzemplarzy Cupra Formentor VZ5 kosztuje w Polsce 312 000 zł. Pod maską pięciocylindrowy silnik TSI o pojemności 2,5 litra i mocy 390 KM.

Cupra Born debiutuje. Znamy ceny

wydarzenia 26-10-2021

Cupra Born to pierwszy elektryczny model marki. Producent podał już ceny dla polskiego rynku, ale bazowy wariant pojawi się dopiero w 2022 roku.

Cupra Born: Detale mają znaczenie - TEST

pierwsza jazda 25-10-2021

Cupra Born powstaje na tej samej platformie podłogowej i w tej samej fabryce, co Volkswagen ID.3, ale wyraźnie się różni. Wygląda bardziej zadziornie i w prowadzeniu jest ostrzejsza.

Cupra Formentor: Gatunek szczytowy - TEST

pierwsza jazda 10-10-2021

Limitowana produkcja, nieznane szerzej oznaczenia, agresywny design, a przede wszystkim wyjątkowy silnik – Cupra Formentor VZ5 ma kilka asów w rękawie. Jazda na torze i po drogach.

Cupra Born od listopada – co wiemy o tym modelu?

wydarzenia 07-10-2021

Cupra Born to pierwszy w pełni elektryczny model hiszpańskiej sportowej marki. Bazuje na Volkswagenie ID.3, ale ma bardziej rasowy charakter. Hot-hatchem jednak trudno go nazwać.

Cupra Leon: Nietuzinkowy- TEST

pierwsza jazda 27-09-2021

W kategorii kostiumowej nominację do Oscara ma pewną. Można odnieść wrażenie, że Leon w przebraniu Cupry jest zupełnie innym autem niż Seat, na bazie którego go stworzono.

Cupra będzie elektryczna, Seat hybrydowy

wydarzenia 13-09-2021

Koniec rasowego brzmienia sportowych modeli Cupry. Od 2030 roku ta hiszpańska marka przestawi się całkowicie na napęd elektryczny.

CUPRA UrbanRebel Concept – Rozruchy pod napięciem

wydarzenia 02-09-2021

CUPRA przedstawia wizję miejskiego awanturnika o napędzie elektrycznym. CUPRA UrbanRebel Concept zadebiutuje wraz z otwarciem nowego CUPRA City Garage w Monachium podczas targów IAA Mobility.

Cupra Formentor VZ5 – Driftowałem crossoverem

pierwsza jazda 18-07-2021

No dobrze, nie była to może Gymkhana, a poślizg nie był efektem moich umiejętności. Tak naprawdę, po odpowiednim przeszkoleniu, Cuprą Formentor VZ5 mogłaby driftować nawet małpa. W tym aucie chodzi jednak o coś więcej.

Cupra Opony

Cupra - Opony

Cupra Części samochodowe

Cupra - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Samochody Mazdy dostępne od ręki
Samochody Mazdy dostępne od ręki
Problemy z dostępnością nowych samochodów na rynku skłoniły Mazdę do przygotowania programu Mazda Last Minute, w którym wyszukać można egzemplarze dostępne u dilerów od ręki.