1. Samochody
  2. Cupra

Kup samochód marki Cupra


 


 


 

Informacje o samochodach marki Cupra

Jak zwiększyć żywotność akumulatora samochodu? Ekspert odpowiada

wydarzenia 20-09-2022

Akumulatory są sercem samochodów elektrycznych i hybrydowych, ale wielu użytkowników wciąż wie o nich niewiele. Warto odpowiedzieć zatem na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących "baterii" i ich wydajności.

Mini Clubman JCW, Cupra Formentor VZ, Peugeot 508 PSE i BMW M240i: TEST

porównanie 17-09-2022

Samochody o sportowych osiągach wcale nie muszą być egzotycznymi coupé z centralnie umieszczonym silnikiem. Oto bardzo szybkie auta, które znakomicie sprawdzą się na co dzień: Mini Clubman JCW, Cupra Formentor VZ, Peugeot 508 PSE oraz BMW M240i.

Cupra Formentor VZ5 Taiga Grey – wyjątkowe 999 sztuk

wydarzenia 01-07-2022

Taiga Grey to nowa, ściśle limitowana wersja najmocniejszego modelu Cupry – Formentora VZ5. Powstanie zaledwie 999 egzemplarzy tego samochodu.

Cupra zapowiada nowe modele – Terramar, Tavascan, Urbanrebel

wydarzenia 10-06-2022

Cupra zaprezentowała niedawno ambitne plany na najbliższą przyszłość. Wśród nadchodzących modeli mamy auta elektryczne, hybrydowe, SUV-y oraz odświeżenie obecnej gamy.

Cupra Urbanrebel Concept – mały, elektryczny, sportowy

wydarzenia 07-06-2022

Nie jest tajemnicą, że Volkswagen, Skoda czy Cupra szykują kolejne premiery elektrycznych aut i że jedną z nich będzie miejskie auto. Teraz wiemy, jak wyglądać będzie ten model w wydaniu Cupry.

Cupra Leon Sportstourer: Dużo litrów i koni - TEST

pierwsza jazda 15-05-2022

W cenniku Cupry Leona miano wersji flagowej przypada odmianie kombi, która jako jedyna w gamie ma napęd na cztery koła i przy okazji najwyższą moc – 310 KM.

Policja się zbroi. Cupra Leon i Renault Megane RS

wydarzenia 04-02-2022

Policjanci z grupy Speed mają dobry tydzień, bo ich flota wzbogaciła się właśnie o bardzo rasowe hot-hatche. Wśród nich 300-konna Cupra Leon i 300-konny Renault Megane R.S.

Cupra Leon VZ CUP: hot-hatch bardziej sportowy

wydarzenia 31-01-2022

Cupra wprowadza do swojej gamy Leona w wersji VZ CUP, która otrzymała zmienione, bardziej rasowe wnętrze oraz wyróżniające ten model elementy stylistyczne nadwozia.

ECOBEST Challenge 2021 - Wielki test realnego zasięgu samochodów elektrycznych

testy 02-01-2022

Oto wyniki EcoBest Challenge 2021- testu w ruchu drogowym realnego zasięgu 15 popularnych w Europie samochodów elektrycznych. Żaden z testowanych modeli nie pokonał dystansu obiecywanego przez dane WLTP, a największym zasięgiem mogą pochwalić się samochody koreańskich marek.

Kalendarz nowości samochodowych 2022

wydarzenia 01-01-2022

Jeśli zamierzasz kupić nowy samochód, czekasz na nowy model lub chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie motoryzacji zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem premier samochodów roku 2022.

Cupra Opony

Cupra - Opony

Cupra Części samochodowe

Cupra - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Cross z wysoką oceną bezpieczeństwa
Toyota Corolla Cross z wysoką oceną bezpieczeństwa
Toyota Corolla Cross dołączyła do grona najbezpieczniejszych samochodów na amerykańskim rynku. Model zdobył najwyższe oceny za bezpieczeństwo w badaniach amerykańskiej Insurance Institute for Highway Safety.