1. Samochody
  2. Cupra

Kup samochód marki Cupra


 


 


 

Informacje o samochodach marki Cupra

Cupra Formentor: bazowa wersja otrzyma 1.5 TSI

wydarzenia 08-12-2020

Cupra Formentor to rasowy SUV hiszpańskiej marki, wydzielonej ze struktur Seata. Do oferty wchodzi właśnie nowa wersja napędowa, a w niedalekiej przyszłości fanów czeka jeszcze jedna niespodzianka.

Cupra Leon w Polsce – ile kosztuje hybrydowy hot-hatch?

wydarzenia 29-10-2020

Cupra Leon już za moment trafi do salonów w Polsce. W pierwszej kolejności w sprzedaży pojawi się dynamiczna, 245-konna wersja z napędem hybrydowym typu plug-in. Znamy już ceny.

Seat Leon E-Hybrid wchodzi do gry

wydarzenia 14-10-2020

Seat Leon E-Hybrid to nowa wersja kompaktowego modelu, wyposażona w napęd hybrydowy typu plug-in. Auto wchodzi do sprzedaży w Europie.

Cupra Leon – nowy hot-hatch na rynku

wydarzenia 12-10-2020

Cupra Leon został po raz pierwszy pokazany w lutym 2020 roku i miał mieć swoją premierę na salonie w Genewie. Ta nieco się opóźniła, ale oto jest – nowy Cupra Leon. Po raz pierwszy z aż czterema silnikami do wyboru.

Cupra Formentor - pierwszy autorski SUV marki

Aktualności 11-09-2020

Cupra Formentor to pierwszy model zaprojektowany specjalnie dla Cupry. Do polskich salonów rasowy SUV trafi już w październiku. Znamy jego cenę.

Cupra Formentor w Polsce. Znamy cenę

wydarzenia 09-09-2020

Cupra Formentor jest pierwszym modelem zbudowanym wyłącznie dla marki Cupra, a nie usportowiona odmianą gotowego modelu Seata. Znamy już cenę Formentora.

Cupra Ateca po face liftingu – znamy cenę

wydarzenia 08-09-2020

Cupra Ateca przeszła niedawno face lifting. SUV wciąż ma 300 KM, ale do „setki” przyspiesza nieco szybciej. Zyskał też odświeżony wygląd nadwozia i wnętrza oraz nowe opcje wyposażenia.

Cupra Ateca – nowa wersja sportowego SUV-a

Aktualności 04-08-2020

Cupra Ateca po raz pierwszy wyjechała na drogi pod koniec 2018 roku, rozpoczynając historię nowej motoryzacyjnej marki. W 2020 roku na rynku pojawia się odświeżona wersja modelu.

Cupra w rozkwicie - rasowy el-Born wchodzi do gry

wydarzenia 11-07-2020

Cupra el-Born to najnowszy model hiszpańskiej marki, wydzielonej ze struktur Seata. Model jest rasową wersją Volkswagena ID.3, którego również spodziewamy się w wersji R.

Cupra el-Born – sportowy, elektryczny SUV

Aktualności 09-07-2020

Cupra el-Born to nowy elektryczny SUV sportowej hiszpańskiej marki. Wprawne oko zauważy podobieństwo do Volkswagena ID.3, na którym auto bazuje.

Cupra Opony

Cupra - Opony

Cupra Części samochodowe

Cupra - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia prezentuje nowe logo
Kia prezentuje nowe logo
Kia zaprezentowała nowe logo oraz nowe hasło marki. Mają one symbolizować "śmiałą transformację oraz nowe cele". Kia zapowiada ofensywę w branży mobilności.
Renault Clio E-Tech Renault Clio E-Tech