1. Samochody
  2. Cupra

Cupra - katalog modeli

Kup samochód marki Cupra


 


 

Informacje o samochodach marki Cupra

Cupra Formentor - pierwszy autorski SUV marki

Aktualności 11-09-2020

Cupra Formentor to pierwszy model zaprojektowany specjalnie dla Cupry. Do polskich salonów rasowy SUV trafi już w październiku. Znamy jego cenę.

Cupra Formentor w Polsce. Znamy cenę

wydarzenia 09-09-2020

Cupra Formentor jest pierwszym modelem zbudowanym wyłącznie dla marki Cupra, a nie usportowiona odmianą gotowego modelu Seata. Znamy już cenę Formentora.

Cupra Ateca po face liftingu – znamy cenę

wydarzenia 08-09-2020

Cupra Ateca przeszła niedawno face lifting. SUV wciąż ma 300 KM, ale do „setki” przyspiesza nieco szybciej. Zyskał też odświeżony wygląd nadwozia i wnętrza oraz nowe opcje wyposażenia.

Cupra Ateca – nowa wersja sportowego SUV-a

Aktualności 04-08-2020

Cupra Ateca po raz pierwszy wyjechała na drogi pod koniec 2018 roku, rozpoczynając historię nowej motoryzacyjnej marki. W 2020 roku na rynku pojawia się odświeżona wersja modelu.

Cupra w rozkwicie - rasowy el-Born wchodzi do gry

wydarzenia 11-07-2020

Cupra el-Born to najnowszy model hiszpańskiej marki, wydzielonej ze struktur Seata. Model jest rasową wersją Volkswagena ID.3, którego również spodziewamy się w wersji R.

Cupra el-Born – sportowy, elektryczny SUV

Aktualności 09-07-2020

Cupra el-Born to nowy elektryczny SUV sportowej hiszpańskiej marki. Wprawne oko zauważy podobieństwo do Volkswagena ID.3, na którym auto bazuje.

Cupra el-Born – Elektryzuje miedziowymi dodatkami

wydarzenia 08-07-2020

Cupra el-Born, czyli VW ID.3 w rasowym hiszpańskim przebraniu pojawi się na rynku w 2021 roku, ale już możemy ocenić jej wygląd.

Cupra Ateca – face lifting sportowego SUV-a

wydarzenia 22-06-2020

Zaledwie kilka dni po premierze Seata Ateca po face liftingu zmiany obejmują jego topową, sportową wersję, model Cupra Ateca.

Seat Leon wyceniony – ile kosztuje brat Golfa?

wydarzenia 04-05-2020

Seat Leon czwartej generacji wchodzi do sprzedaży w Polsce. Jego bazowa wersja ma 90-konny silnik i kosztuje niespełna 70 tys. złotych. Co dostaniemy w zamian?

Cupra Ateca Limited Edition: jazda jednym z 1999 egzemplarzy

pierwsza jazda 30-03-2020

Cupra Ateca w tej wersji nie ma się specjalnie nazywać, ona ma specjalnie brzmieć! I to tak, jak na samochód o sportowych aspiracjach przystało.

Cupra Opony

Cupra - Opony

Cupra Części samochodowe

Cupra - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra el-Born – sportowy, elektryczny SUV
Cupra el-Born – sportowy, elektryczny SUV
Cupra el-Born to nowy elektryczny SUV sportowej hiszpańskiej marki. Wprawne oko zauważy podobieństwo do Volkswagena ID.3, na którym auto bazuje.
Dacia Sandero Stepway Dacia Sandero Stepway