1. Samochody
  2. Cupra

Kup samochód marki Cupra


 


 

Informacje o samochodach marki Cupra

Cupra Leon w Polsce – ile kosztuje hybrydowy hot-hatch?

wydarzenia 29-10-2020

Cupra Leon już za moment trafi do salonów w Polsce. W pierwszej kolejności w sprzedaży pojawi się dynamiczna, 245-konna wersja z napędem hybrydowym typu plug-in. Znamy już ceny.

Seat Leon E-Hybrid wchodzi do gry

wydarzenia 14-10-2020

Seat Leon E-Hybrid to nowa wersja kompaktowego modelu, wyposażona w napęd hybrydowy typu plug-in. Auto wchodzi do sprzedaży w Europie.

Cupra Leon – nowy hot-hatch na rynku

wydarzenia 12-10-2020

Cupra Leon został po raz pierwszy pokazany w lutym 2020 roku i miał mieć swoją premierę na salonie w Genewie. Ta nieco się opóźniła, ale oto jest – nowy Cupra Leon. Po raz pierwszy z aż czterema silnikami do wyboru.

Cupra Formentor - pierwszy autorski SUV marki

Aktualności 11-09-2020

Cupra Formentor to pierwszy model zaprojektowany specjalnie dla Cupry. Do polskich salonów rasowy SUV trafi już w październiku. Znamy jego cenę.

Cupra Formentor w Polsce. Znamy cenę

wydarzenia 09-09-2020

Cupra Formentor jest pierwszym modelem zbudowanym wyłącznie dla marki Cupra, a nie usportowiona odmianą gotowego modelu Seata. Znamy już cenę Formentora.

Cupra Ateca po face liftingu – znamy cenę

wydarzenia 08-09-2020

Cupra Ateca przeszła niedawno face lifting. SUV wciąż ma 300 KM, ale do „setki” przyspiesza nieco szybciej. Zyskał też odświeżony wygląd nadwozia i wnętrza oraz nowe opcje wyposażenia.

Cupra Ateca – nowa wersja sportowego SUV-a

Aktualności 04-08-2020

Cupra Ateca po raz pierwszy wyjechała na drogi pod koniec 2018 roku, rozpoczynając historię nowej motoryzacyjnej marki. W 2020 roku na rynku pojawia się odświeżona wersja modelu.

Cupra w rozkwicie - rasowy el-Born wchodzi do gry

wydarzenia 11-07-2020

Cupra el-Born to najnowszy model hiszpańskiej marki, wydzielonej ze struktur Seata. Model jest rasową wersją Volkswagena ID.3, którego również spodziewamy się w wersji R.

Cupra el-Born – sportowy, elektryczny SUV

Aktualności 09-07-2020

Cupra el-Born to nowy elektryczny SUV sportowej hiszpańskiej marki. Wprawne oko zauważy podobieństwo do Volkswagena ID.3, na którym auto bazuje.

Cupra el-Born – Elektryzuje miedziowymi dodatkami

wydarzenia 08-07-2020

Cupra el-Born, czyli VW ID.3 w rasowym hiszpańskim przebraniu pojawi się na rynku w 2021 roku, ale już możemy ocenić jej wygląd.

Cupra Opony

Cupra - Opony

Cupra Części samochodowe

Cupra - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo rozwija systemy bezpieczeństwa w symulatorze
Volvo rozwija systemy bezpieczeństwa w symulatorze
Stanowisko do rozwijania systemów bezpieczeństwa Volvo wygląda jak symulator jazdy dla geeka. W tym pomieszczeniu panuje półmrok. Jego centralnym punktem jest wielki fotel samochodowy z kierownicą, pedałami, wielkim ekranem i mnóstwem przewodów. Brakuje tylko pudełek po pizzy.