1. Samochody
  2. Citroen
  3. XM
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Citroen XM

Łączna ocena

4.79

Citroen XM – oceny kierowców

Samochody Citroen XM zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 25 razy. Łączna ocena to 4.79 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 5.00, silnik – 4.84, komfort jazdy – 5.00 i jakość i awaryjność – 4.32.

Użytkownicy samochodów Citroen XM

Nie odpala, spada z obrotów

XM, 2,1 TDI, automat. Od wczoraj oszalał. Po zrobieniu 10 km przy prędkości 120 km/h, silnik zaczął tracić obroty, samochód zaczął zwalniać i zatrzymał się. Po 10 minutach udało mi się go odpalić, i dojechać na miejsce przeznaczenia Smile. Postał tam godzinę, odpalił bez problemu i po przejechaniu 8 km sytuacja się powtórzyła. Stanął kompletnie i odmówił zupełnie współpracy. Mąż scholował mnie do mechanika, rano w warsztacie cytryna odpaliła bez problemu . Wymieniłam filtr paliwa i powietrza, ale po przejechaniu kilku kilometrów znów stanął i nie można go odpalić. Od kilku tygodniu miałam problem z kodem, bo po odkodowaniu paliły mi się jednocześnie czerwona i zielona dioda..nie mam już pomysłu gdzie szukać rozwiązania. Maż mi się zbuntował bo to mój wybór i mój samochód i nie wiem co robić. Jakieś pomysły ? czytaj więcej

Sprzedam Xm

http://www.forumsamochodowe.pl/ucp.php?mode=activate&u=57731&k=2HHBE46 czytaj więcej

Nie odpala, spada z obrotów

wszystko o citroenie znajdziesz na forum: citroen.org.pl czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hybrydowy Volkswagen Passat GTE w sprzedaży
Hybrydowy Volkswagen Passat GTE w sprzedaży
Nowy Volkswagen Passat GTE z napędem hybrydowym typu plug-in jest już dostępny w Polsce. Znamy jego cenę.
VW i Northvolt zbudują fabrykę akumulatorów VW i Northvolt zbudują fabrykę akumulatorów