1. Samochody
  2. Citroen
  3. C3 Picasso

Kup Citroen C3 Picasso


 

Informacje o samochodach Citroen C3 Picasso

Opel chce produkować Zafirę w fabryce PSA

Aktualności 26-09-2013

Niemiecki producent chce, aby nowa generacja Zafiry powstała w fabryce koncernu PSA we Francji. W ramach takiego porozumienia. Zakład Opla w Hiszpanii mógłby montować Citroena C3 Picasso.

Citroen C3 Picasso vs Kia Venga: Vany na miasto

Testy samochodów 05-08-2013

Pomysłów na auto rodzinne jest od groma. Żeby jeszcze były za przystępną cenę - tu już wybór jest ograniczony. A żeby jeszcze nadawały się do jazdy miejskiej... tu wybór sprowadza się właściwie do minivanów z segmentu B. W naszym porównaniu dwaj przedstawiciele tego segmentu - Citroen C3 Picasso i Kia Venga.

Dwie akcje serwisowe Citroena

Aktualności 09-11-2012

Citroen ogłosił dwie akcje serwisowe dla swoich modeli. Przyczyną pierwszej, dotyczącej modeli C3, C3 Picasso oraz DS3, są możliwe kłopoty z układem ABS/ESP. W przypadku Berlingo chodzi o nieprawidłowy bezpiecznik.

Kolorowy Citroen C3 Picasso

Premiery 31-10-2010

Na rynku, ale póki co niestety nie naszym, pojawi się specjalna wersja minivana C3 Picasso. Nowy Citroen pojawi się pod nazwą Blackcherry. Za bazę do stworzenia nowej edycji posłużyły samochody w wersji VTR+.

Jeszcze jeden "okratkowany" Citroen

Aktualności 02-09-2010

Choć przyszłość aut z kratką stoi pod dużym znakiem zapytania, wciąż sprzedają się one stosunkowo dobrze. Citroen dołączył więc do swojej oferty kolejny model z homologacją ciężarową.

Kto zdobędzie tytuł Car of the Year 2010?

Aktualności 03-11-2009

Znana jest już siódemka finalistów, spośród których wyłoniony zostanie zwycięzca prestiżowego, nie tylko na rynku europejskim, plebiscytu Car of the Year 2010.

Citroen C3 Picasso: Wielki maluch

Testy samochodów 19-08-2009

Z czym, dla średnio zainteresowanego motoryzacją, kojarzy się w pierwszej kolejności marka Citroen? Z ładnymi dla oka modelami? Z rajdówkami WRC i Sebastienem Loebem? To być może też, ale z pewnością również z modelami z segmentu minivanów, których to Citroen sporo ma w swojej gamie, a którego to najnowszego przedstawiciela - Citroena C3 Picasso - właśnie mieliśmy okazję przetestować.

Grażyna Wolszczak ambasadorką C3 Picasso

Aktualności 18-05-2009

Grażyna Wolszczak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego ekranu, od lat miłośniczka marki spod znaku szewronu, została ambasadorką Citroëna C3 Picasso.

Citroen C3 Picasso: Spacebox

Premiery 24-03-2009

Gama Citroena powiększyła się o kolejnego przedstawiciela z segmentu minivanów, kolejnego ochrzczonego nazwiskiem słynnego hiszpańskiego malarza. Citroen C3 Picasso jest już dostępny w polskich salonach, a jego ceny zaczynają się od 52 tys. zł.

Filmy i galerie samochodów Citroen C3 Picasso

Polska premiera: Citroen C3 Picasso

Premiery i wydarzenia 24-03-2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision RS
Skoda Vision RS
Skoda Vision RS to model, któy pojawi się na salonie samochodowym w Paryżu. Koncepcyjny pojazd może być zapowiedzią nadejścia nowej generacji Skody Rapid, ale też pierwszego elektrycznego modelu Skody.