1. Samochody
  2. Citroen
  3. C1
  4. Raport awaryjności
Citroen

Citroen C1 - Zobacz raport awaryjności

Citroen
Raport awaryjności

Przedstawiamy raport awaryjności samochodów Citroen C1 opracowany na podstawie badań technicznych przeprowadzonych przez DEKRA na wielu egzemplarzach samochodów Citroen C1. Sprawdź najczęstsze awarie i usterki, zobacz jakie elementy modeli Citroen C1 psują się najczęściej, jakie poważne naprawy mogą Cię spotkać w zależności od przebiegu pojazdu. Aby zobaczyć szczegóły, wybierz raport.

Awaryjność samochodów Citroen C1

Syndrom awarii Toyoty także u Peugeota

Aktualności 09-02-2010

Polski oddział Peugeot powiadomił, że w niektórych egzemplarzach Peugeot 107, wyprodukowanych w Czechach w okresie od maja 2005 r. do 18 sierpnia 2009 r., może dojść do awarii pedału gazu. Kilkanaście dni temu identyczna awaria zmusiła Toyotę do ogłoszenia globalnej akcji serwisowej dla kilku milionów samochodów.

Citroen C1 - raporty awaryjności

Citroen C1 - raport awaryjnośći 2012

Przebadano samochód model: Citroen C1, P , P*****

Brak usterek: 80%   Nieznaczne usterki: 13.8%   Poważne usterki: 6.5%

Najczęstsze awarie: elektryka, elektronika,oświetlenie (23.50%), układ hamulcowy (11.60%), silnik, układ wydechowy (3.80%)

Citroen C1 - raport awaryjnośći 2011

Przebadano samochód model: Citroen C1, P, P---**

Brak usterek: 82%   Nieznaczne usterki: 12.9%   Poważne usterki: 5.2%

Najczęstsze awarie: elektryka, elektronika,oświetlenie (21.30%), układ hamulcowy (10.30%), silnik, układ wydechowy (2.80%)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dopłaty do samochodów elektrycznych w Polsce
Dopłaty do samochodów elektrycznych w Polsce
W nowej wersji projektu przygotowanego przez Ministerstwo Energii, chętni na zakup auta elektrycznego mogą otrzymać nawet 90 tys. złotych dopłaty.