1. Samochody
  2. Chevrolet
  3. Orlando
  4. Testy redakcyjne
Chevrolet

Chevrolet Orlando - Testy redakcyjne

Chevrolet
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Chevrolet Orlando Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Chevrolet Orlando wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando, Peugeot 5008, Toyota Verso: rodzinne vany

testy porównawcze 18-06-2013

Zanim skuszeni rocznym urlopem macierzyńskim ruszymy do pracy nad powiększeniem rodziny, a potem masowo zaczniemy przesiadać się do przestronniejszych aut, redakcja amis porównuje trzy vany, które mogą pomieścić nawet siedem osób.

Chevrolet Orlando: Czas pożegnania

Testy samochodów 01-02-2012

Kiedy piszę te słowa, nie ma już na naszym redakcyjnym parkingu Chevroleta Orlando, który spędził razem z nami dokładnie 3 miesiące. W tym czasie pokonaliśmy nim prawie 22 tys. kilometrów, zaliczyliśmy jeden test porównawczy, dwie wizyty w serwisie i... choć chcielibyśmy, to tak naprawdę nie mamy do czego się przyczepić.

Chevrolet Orlando w roli Ski busa

Testy samochodów 24-01-2012

Od kilku tygodni w górach trwa zima pełną gębą. Z tej okazji postanowiliśmy zabrać naszego długodystansowego Chevroleta Orlando na krótki wypad na stok.

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Testy samochodów 02-01-2012

Na redakcyjnym parku testowym mojeauto.pl nadal gości Chevrolet Orlando. Z każdym tygodniem przybywa mu liczniku kilometrów, od paru dni miejsce obok niego zajął konkurent z Italii, choć amerykańskim pochodzeniem. Jest to Fiat Freemont, z którym Orlando zmierzy się w kolejnym teście porównawczym.

Długi dystans: Chevrolet Orlando: Z myślą o rodzinie

Testy samochodów 18-11-2011

Choć w naszym kraju dominują rodziny w układzie 2+1, maksymalnie 2+2, to jednak nie brak i takich, w których mamy większą liczbę członków. W tego typu przypadkach typowe auta, cztero-, bądź pięciomiejscowe nie zdają egzaminu, a ojcowie zaczynają się rozglądać za czymś przestronniejszym. I tu przed swoją szansą stają siedmiomiejscowe minivany, które coraz częściej można spotkać w ofercie producentów.

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont – dla 14 osób

testy porównawcze 09-11-2011

O to porównanie aż się prosi. Pojawiły się na rynku w krótkim odstępie czasu i są do siebie tak podobne jak Focus i Golf. Fiat Freemont i Chevrolet Orlando na testowym ringu.

Długi dystans: Chevrolet Orlando

Testy samochodów 25-10-2011

Jeszcze niedawno żegnaliśmy pierwszy w historii mojeauto.pl długodystansowy samochód, którym była Skoda Octavia Combi RS, a już przyszedł czas na kolejnego kandydata, tym razem trochę z innej beczki. Na redakcyjnym parkingu przez najbliższe trzy miesiące będzie gościł Chevrolet Orlando.

Chevrolet Orlando – Zafira inaczej

pierwsza jazda 17-05-2011

Wśród vanów Orlando jest zupełnie nowym modelem. Czym oprócz oryginalnej stylistyki może skusić Chevrolet z 2-litrowym dieslem o mocy 163 KM?

Inne testy samochodów Chevrolet Orlando

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak przygotować samochód do zimy?
Jak przygotować samochód do zimy?
Większość kierowców przygotowanie auta do zimy rozumie przez zmianę opon na zimowe. Tymczasem obowiązków jest więcej.