1. Samochody
  2. Chevrolet
  3. Captiva
  4. Testy redakcyjne
Chevrolet

Chevrolet Captiva - Testy redakcyjne

Chevrolet
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Chevrolet Captiva Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Chevrolet Captiva wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Chevrolet Captiva

Master-Test: SUV-y

testy porównawcze 18-12-2014

W międzynarodowym master-teście zmierzy się 11 SUV-ów: Chevrolet Captiva, Ford Kuga, Honda CR-V, Land Rover Freelander, Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, Opel Antara, Peugeot 4007, Renault Koleos, Toyota RAV4 i Volkswagen Tiguan.

Chevrolet Captiva: Nie do zobaczenia

Testy samochodów 17-04-2014

Rynek aut sportowo-rekreacyjnych, mimo dużego nasycenia, nadal ma się dobrze. Europejski Chevrolet, nie mający nic wspólnego z amerykańskim odpowiednikiem, już zaczął się coraz mocniej rozpychać łokciami na Starym Kontynencie, aż przyszedł znak od centrali, że czas odejść. Na do widzenia sprawdzamy, jakie wspomnienia pozostawia po sobie Chevrolet Captiva.

Chevrolet Captiva: nowy, duży SUV w dobrej cenie

pierwsza jazda 22-08-2013

W klasie SUV-ów ciasno jak nigdy. Żeby się w niej utrzymać, Chevrolet odnawia Captivę, chociaż model ten ma zaledwie dwa lata.

Chevrolet Captiva: Bardziej amerykański

Testy samochodów 06-09-2012

Captiva, choć wytwarzana przez koreańskie skrzydło amerykańskiego producenta, jest jednym z tych modeli, dzięki którym średnio orientujący się w motoryzacji Europejczyk może lepiej poznać prawdziwe oblicze marki Chevrolet. A że SUV-y są obecnie równie modne na Starym Kontynencie, Captiva jest ciekawą alternatywą wobec europejskich oraz japońskich modeli.

Chevrolet Captiva – nowe ciało, nowy duch

pierwsza jazda 12-05-2011

Wydajniejsze i bardziej oszczędne silniki, dopracowane wnętrze oraz unowocześniona sylwetka i niższa cena mają wystrzelić Chevroleta Captivę w górne rejony statystyk sprzedaży.

Chevrolet Captiva: Ten pierwszy raz

Testy samochodów 01-08-2007

Choć amerykański Chevrolet słynie m.in. z dużych, masywnych aut, to jednak Captiva jest dopiero pierwszym autem typu SUV tej marki, jaki zagościł na Starym Kontynencie. I nie ma się czemu tu dziwić. Tak naprawdę, poza nazwą, wciąż mamy tu do czynienia z wytworem koreańskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi hybrydami plug-in stoi
Mitsubishi hybrydami plug-in stoi
200 tysięcy samochodów z napędem hybrydowym typu plug-in (PHEV) sprzedało Mitsubishi w ciągu ostatnich 9 lat. Dodajmy, że w ostatnim czasie to tempo wzrasta.