1. Samochody
  2. Chevrolet
  3. Filmy video

Chevrolet - Filmy video

Chevrolet
Filmy video

Przedstawiamy filmy video o samochodach marki Chevrolet. Na filmach znajdziesz najważniejsze informacje o samochodach Chevrolet, prezentacje nowych modeli, nowości techniczne, relacje z targów.

Samochody marki Chevrolet na filmach video

Chevrolet Camaro Convertible 2016

Samochody - katalog 24-06-2015

Chevrolet Camaro Convertible łączy wszystkie zalety modelu coupe (mocne silniki, lekkie nadwozie) z przyjemnością słuchania muzyki silnika V8 i oglądania nieba bez dachu nad głową.

Geneva Motor Show 2015: Chevrolet Corvette

Premiery i wydarzenia 13-03-2015

Na wystawie w Genewie mogliśmy podziwiać europejską wersję Corvette Z06 - najmocniejszego modelu w gamie Chevroleta. Pod maską silnik V8 o pojemności 6,2 litra, mocy 650 KM i maksymalnym momencie obrotowym 881 Nm. Auto do sprzedaży trafi już wiosną br.

Chevrolet Bolt EV Concept

Premiery i wydarzenia 12-01-2015

Chevrolet Bolt EV Concept to zapowiedź miejskiego samochodu elektrycznego. Jego największymi atutami są przestronne wnętrze i bardzo duży zasięg na jednym ładowaniu akumulatorów - 320 kilometrów.

Chevrolet Orlando - Test długodystansowy

Testy samochodów 29-04-2014

Chevrolet Orlando spędził w redakcji mojeauto.pl dokładnie 3 miesiące. W tym czasie pokonaliśmy nim prawie 22 tys. kilometrów, zaliczyliśmy jeden test porównawczy, dwie wizyty w serwisie i... choć chcielibyśmy, to tak naprawdę nie mamy do czego się przyczepić.

Chevrolet Orlando na przeglądzie

Testy samochodów 29-04-2014

W czasie naszego długiego dystansu na liczniku testowanego Chevroleta Orlando przekroczona została granica 30 tys. kilometrów. A to oznaczało konieczność stawienia się z autem w autoryzowanym serwisie Chevroleta na przeglądzie okresowym.

IAA Frankfurt 2013: Chevrolet Camaro Cabrio

Samochody - katalog 11-09-2013

Również na stoisku Chevroleta największą uwagę zwiedzających przykuwa europejska premiera - Chevrolet Camaro to bez wątpienia jeden z najciekawszych modeli, jaki znajdziemy w gamie tej amerykańskiej marki.

Chevrolet Camaro w barwach dubajskiej policji

Samochody - katalog 10-05-2013

Chevrolet Camrao SS zasilił szeregi drogówki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Szeregi, w których służbę już pełni Ferrari FF oraz Lamborghini Aventador. 

Piłkarze Manchesteru United odebrali swoje nowe samochody

Premiery i wydarzenia 14-02-2013

Piłkarze oraz pracownicy klubu z Old Trafford odebrali w ramach umowy partnerskiej swoje nowe samochody, pochodzące z gamy modelowej Chevroleta. Podczas oficjalnego przekazania kluczyków porad bezpiecznej jazdy udzielał Olivier Gavin z Corvette Racing.

Chevrolet Corvette C7: Tworzenie

Samochody - katalog 11-01-2013

Oto ostatni zwiastun przed poniedziałkowym odsłonięciem na targach w Detroit, najnowszej siódmej generacji Corvette C7. Tym razem inżynierowie odsłaniają rąbek tajemnicy pokazujący jak powstaje nowa Corvette'a. 

Chevrolet Corvette C7: Rzemiosło

Samochody - katalog 18-12-2012

Chevrolet prezentuje kolejny filmik, który ma nam przybliżyć nową Corvette C. Do premiery pozostało już tylko kilkanaście dni.

Chevrolet Corvette C7: Kalibracja

Samochody - katalog 30-11-2012

Chevrolet przedstawił drugą zapowiedź nowej Corvette'y. Chevrolet w iście hollywoodzkim stylu przedstawia jak przebiegały prace nad ustawieniami i kalibracją nowej Corvette'y.

Chevrolet Corvette C7: Idea

Samochody - katalog 15-11-2012

Chevrolet Corvette zostanie zaprezentowany 13 stycznia 2013 roku. Wtedy to świat pozna kolejną wersję legendarnego już sportowego auta rodem z USA. Na początku zoabczje jak wyglądały prace nad zaakceptowaniem projektu nowej Vetty. 

Chevrolet zapowiada siódmą generację Corvette'y

Samochody - katalog 24-10-2012

Podczas styczniowych targów motoryzacyjnych Chevrolet zaprezentuje światu siódmą generację modelu Corvette. Amerykanie mocno podgrzewają atmosferę i wypuszczają do sieci pierwszą wideo zapowiedź.

Chevrolet Trax

Samochody - katalog 27-09-2012

Zaprezentowany po raz pierwszy na targach w Paryżu Chevrolet Trax jest przedstawicielem niezwykle popularnego segmentu kompaktowych SUV-ów

Chevrolet Corvette 427 Convertible

Samochody - katalog 24-08-2012

Oto ostatnia wersja Chevroleta Corvettty w generacji C6. Zanim światło dzienne ujrzy jej następca zobaczcie co Chevriolet ma do zaoferowania w modelu 427 Convertible.

Chevrolet partnerem Liverpool FC

Samochody - katalog 25-07-2012

FC Liverpool będzie kolejnym klubem, po Manchester United, z Premier League, którego partnerem motoryzacyjnym została marka Chevrolet.

Chevrolet Cruze Kombi

Samochody - katalog 04-07-2012

Chevrolet Cruze Kombi - auto rodzinne

Samochody - katalog 04-07-2012

Chevrolet Malibu

Samochody - katalog 05-06-2012

Chevrolet Malibu, debiutujący na europejskim rynku w 2012 roku, to przedstawiciel klasy średniej, a więc potencjalny rywal Volkswagena Passata, Forda Mondeo czy Toyoty Avensis.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki
Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki
Jak wynika z nowej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, ryzyko spowodowania wypadku przez nieubezpieczonego kierowcę jest wyższe, niż w przypadku ubezpieczonego kierowcy.