1. Samochody
  2. Caterham

Caterham - katalog modeli

Kup samochód marki Caterham


 

Informacje o samochodach marki Caterham

Caterham planuje nowy model

wydarzenia 30-12-2016

Brytyjska marka od czterech dekad produkuje legendarny model Seven, ale w przyszłym roku minie 60 lat odkąd zadebiutował ten model, początkowo pod skrzydłami Lotusa. Być może z tej okazji Caterham zaprezentuje całkiem nowy samochód.

Catherham zrobiony przez LEGO

wydarzenia 15-03-2016

Caterham, na prośbę fanów wypuści na rynek limitowaną serię klocków LEGO, sygnowanych brytyjską marką. Zabawką dla małych i większych chłopców będzie Caterham Seven.

Caterham wprowadza 3 nowe modele

Premiery 23-03-2015

Brytyjska firma, która od ponad 40 lat produkuje auta na licencji Lotusa, właśnie przedstawiła 3 nowe wersje słynnego modelu Seven. Moc, lekkość i prostota to nadal jego główne cechy.

Renault samodzielnie stworzy sportowe auto Alpine

Aktualności 10-06-2014

Francuski producent samochodów ogłosił odkupienie od firmy Caterham całości kapitału Société des Automobiles Alpine Caterham. Sportowe auto Alpine Renault wprowadzi na rynek w 2016 roku.

Caterham Seven przygotowany z myślą o Japonii

Premiery 27-05-2014

Brytyjski Caterham przygotował specjalną edycję modelu Seven. Auto jest sygnowane przez kierowcę zespołu Caterham F1 Team.

Caterham wystawiony na sprzedaż?

Samochody luksusowe 26-05-2014

Według doniesień malezyjskich mediów Tony Fernandes postanowił sprzedać majątek Caterhama. Aktualny właściciel brytyjskiej marki zamierza pozbyć się wszystkich spółek, tych związanych z zespołem Formuły 1, budową aut cywilnych oraz centrum technologicznym.

Wspólny projekt Renault i Caterhama zagrożony

Aktualności 24-03-2014

Renault po prezentacji koncepcyjnego Alpine A110-50 w niedługim czasie pojawiły się informacje, że auto pojawi się na drogach i zostanie opracowane przez współprace Renault z Caterhamem. Teraz jednak projekt stanął pod dużym znakiem zapytania.

Caterham AeroSeven Concept odsłonięty

Premiery 23-09-2013

Podczas tegorocznego Grand Prix Singapuru marka Caterham, która w stawce F1 posiada swój własny zespół zaprezentowała nowy model koncepcyjny, którego pierwsze egzemplarze pojawią się na rynku z początkiem przyszłego roku. Oto AeroSeven Concept.

Caterham zapowiada nowy model

Samochody luksusowe 06-09-2013

Podczas tegorocznego Grand Prix Włoch rozgrywanego na torze Monza kierowcy zespołu Caterham będą mieli bardzo ciekawe malowanie swoich bolidów, które zapowiada nowy drogowy samochód Caterhama.

Caterham 620R: stworzony dla funu

wydarzenia 11-07-2013

Nowa wersja Caterhama zastępuje dotychczasową topową (R500) - jest mocniejsza, szybsza i droższa, ale daje jeszcze więcej zabawy.

Caterham Opony

Caterham - Opony

Caterham Części samochodowe

Caterham - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
VW walczy ze smogiem
VW walczy ze smogiem
Jego zapowiedź, że do 2050 roku stanie się neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla nie jest deklaracją bez pokrycia...
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wyposażenie nowoczesnych aut z długą historią
Wyposażenie nowoczesnych aut z długą historią
Klimatyzacja, poduszki powietrzne, nawigacja czy tempomat - dzisiaj takie rozwiązania to standard. Choć mogłoby się wydawać, że są świeżymi wynalazkami, to ich historia jest znacznie dłuższa.
VW i Northvolt zbudują fabrykę akumulatorów VW i Northvolt zbudują fabrykę akumulatorów