1. Samochody
  2. Caterham

Caterham - katalog modeli

Kup samochód marki Caterham


 

Informacje o samochodach marki Caterham

Caterham planuje nowy model

wydarzenia 30-12-2016

Brytyjska marka od czterech dekad produkuje legendarny model Seven, ale w przyszłym roku minie 60 lat odkąd zadebiutował ten model, początkowo pod skrzydłami Lotusa. Być może z tej okazji Caterham zaprezentuje całkiem nowy samochód.

Catherham zrobiony przez LEGO

wydarzenia 15-03-2016

Caterham, na prośbę fanów wypuści na rynek limitowaną serię klocków LEGO, sygnowanych brytyjską marką. Zabawką dla małych i większych chłopców będzie Caterham Seven.

Caterham wprowadza 3 nowe modele

Premiery 23-03-2015

Brytyjska firma, która od ponad 40 lat produkuje auta na licencji Lotusa, właśnie przedstawiła 3 nowe wersje słynnego modelu Seven. Moc, lekkość i prostota to nadal jego główne cechy.

Renault samodzielnie stworzy sportowe auto Alpine

Aktualności 10-06-2014

Francuski producent samochodów ogłosił odkupienie od firmy Caterham całości kapitału Société des Automobiles Alpine Caterham. Sportowe auto Alpine Renault wprowadzi na rynek w 2016 roku.

Caterham Seven przygotowany z myślą o Japonii

Premiery 27-05-2014

Brytyjski Caterham przygotował specjalną edycję modelu Seven. Auto jest sygnowane przez kierowcę zespołu Caterham F1 Team.

Caterham wystawiony na sprzedaż?

Samochody luksusowe 26-05-2014

Według doniesień malezyjskich mediów Tony Fernandes postanowił sprzedać majątek Caterhama. Aktualny właściciel brytyjskiej marki zamierza pozbyć się wszystkich spółek, tych związanych z zespołem Formuły 1, budową aut cywilnych oraz centrum technologicznym.

Wspólny projekt Renault i Caterhama zagrożony

Aktualności 24-03-2014

Renault po prezentacji koncepcyjnego Alpine A110-50 w niedługim czasie pojawiły się informacje, że auto pojawi się na drogach i zostanie opracowane przez współprace Renault z Caterhamem. Teraz jednak projekt stanął pod dużym znakiem zapytania.

Caterham AeroSeven Concept odsłonięty

Premiery 23-09-2013

Podczas tegorocznego Grand Prix Singapuru marka Caterham, która w stawce F1 posiada swój własny zespół zaprezentowała nowy model koncepcyjny, którego pierwsze egzemplarze pojawią się na rynku z początkiem przyszłego roku. Oto AeroSeven Concept.

Caterham zapowiada nowy model

Samochody luksusowe 06-09-2013

Podczas tegorocznego Grand Prix Włoch rozgrywanego na torze Monza kierowcy zespołu Caterham będą mieli bardzo ciekawe malowanie swoich bolidów, które zapowiada nowy drogowy samochód Caterhama.

Caterham 620R: stworzony dla funu

wydarzenia 11-07-2013

Nowa wersja Caterhama zastępuje dotychczasową topową (R500) - jest mocniejsza, szybsza i droższa, ale daje jeszcze więcej zabawy.

Caterham Opony

Caterham - Opony

Caterham Części samochodowe

Caterham - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi prezentuje system Torque Splitter
Audi prezentuje system Torque Splitter
Nowe Audi RS 3 to pierwszy pojazd marki Audi wyposażony w RS Torque Splitter, który aktywnie i zmiennie rozkłada moment obrotowy między kołami tylnej osi
Ford Puma Ford Puma