1. Samochody
  2. Cadillac
  3. Escalade
  4. Testy redakcyjne
Cadillac

Cadillac Escalade - Testy redakcyjne

Cadillac
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Cadillac Escalade Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Cadillac Escalade wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Cadillac Escalade

Inny wymiar - Cadillac Escalade

test 17-10-2007

Największy z Cadillaców - Escalade - nie tylko rozmiarem nadwozia i silnika, ale również precyzją prowadzenia słabo pasuje do europejskich realiów.

Escalade, czyli ja tu rządzę

pierwsza jazda 21-08-2007

Żeby zobaczyć jego dach, musisz mieć dwa metry wzrostu. Długi na ponad pięć metrów, szeroki na ponad dwa i o 1,9-metrowym wzroście, Cadillac Escalade to duma Ameryki. To właśnie ten model dał początek klasie wielkich luksusowych SUV-ów. W Stanach Escalade znajduje tylu nabywców, ilu wszyscy jego rywale razem wzięci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Opel Combo-e: elektryczny dostawczak
Opel Combo-e: elektryczny dostawczak
Opel Combo-e, oprócz największej w swojej klasie przestrzeni ładunkowej i ładowności, oferuje miejsce dla czterech pasażerów i kierowcy, w wersji z kabiną załogową. Nowy Combo-e może przejechać na jednym ładowaniu akumulatora nawet 275 kilometrów.