1. Samochody
  2. Cadillac
  3. Testy redakcyjne

Cadillac - Testy redakcyjne

Cadillac
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Cadillac. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Cadillac. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Cadillac wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Cadillac

Rekordy prędkości na torze Nardo

testy porównawcze 14-01-2015

Tor w kształcie owalu to idealne miejsce do bicia rekordów prędkości. Na starcie we włoskim Nardo osiem modeli – każdy chce pokonać granicę 300 km/h, każdy chce pokazać, że pojedzie szybciej niż gwarantuje fabryka.

Test prędkości superaut: Veyron, GT3 RS, XKR, MP4-12C, CTS-V, Continental

testy porównawcze 03-11-2014

Sześć ekstremalnych samochodów będzie sobie wzajemnie udowadniać, który szybciej przyspiesza i który sprawniej hamuje. Jak to zrobią? Na jednej prostej kierowcy rozpędzają swoje auta od zera do 300 km/h, na drugiej wciskają hamulce do oporu. Tylko tyle i aż tyle.  

Mistrzowie speedu

testy porównawcze 19-03-2010

0-300 km/h. Dziewięć seryjnych i pięć tuningowanych aut sportowych staje do wielkiego pojedynku - które z nich najszybciej rozpędzi się do 300 km/h i zahamuje do zera? Na linii startu zameldowało się łącznie 8819 mechanicznych koni.

Cadillac CTS – Oryginał z USA

test 19-01-2009

Jak równy z równym. Oto Cadillac CTS 3.6 24v V6 AWD, czyli pierwsza amerykańska limuzyna, która nie musi wstydzić się przed Europejczykami swego pochodzenia.

Non stop

test 19-03-2008

Nowoczesne samochody terenowe są coraz szybsze. Testy "auto motor i sport" pokazują, że hamulce nie zawsze potrafią dotrzymać im kroku.

Cadillac CTS: Sportowy luksus

Testy samochodów 19-03-2008

Na dźwięk tej marki większości z nas przychodzą do głowy takie skojarzenia jak: wielki ląd, wielkie samochody i ogromne, pochłaniające hektolitry paliwa jednostki napędowe. Faktem jest, że do tej pory samochody amerykańskiej marki Cadillac odgrywały na naszym rynku rolę epizodyczną. Pod koniec zeszłego roku nadszedł w końcu model, który pokazuje że Amerykanie jak chcą to potrafią myśleć po europejsku. Oto najnowsza odsłona modelu CTS.

Zachodni wiatr - Cadillac CTS

pierwsza jazda 06-02-2008

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

Testy samochodów 03-02-2008

Co najwyżej przeciętny start Cadillaca na Starym Kontynencie wymusił na władzach koncernu przygotowanie wersji bardziej proeuropejskiej. Najpierw pojawił się BLS, a od końca ubiegłego roku również BLS w wersji kombi. I to właśnie Cadillac BLS Wagon jest obecnie najbardziej europejskim "Caddym".

Studium wygody - Cadillac STS 4.6L V8

pierwsza jazda 31-01-2008

Luksusowe Cadillaki pojawiły się w oficjalnej sprzedaży w Polsce. Jeśli komuś nadal wydaje się, że auto tej marki to wielka i ciężka góra blachy ze słabym, ale za to głośnym silnikiem, to się myli. Najlepszy przykład - Cadillac STS 4.6L V8.

Wielką łyżką

test 13-12-2007

SRX - następny Cadillac o enigmatycznej nazwie. Jak się rozeznać w tych oznaczeniach, skoro amerykańska marka dopiero debiutuje na naszym rynku? Cóż, trzeba brać na warsztat kolejne modele. Po luksusowym STS-ie przyszła kolej na terenowego SRX-a.

Inny wymiar - Cadillac Escalade

test 17-10-2007

Największy z Cadillaców - Escalade - nie tylko rozmiarem nadwozia i silnika, ale również precyzją prowadzenia słabo pasuje do europejskich realiów.

V8 rządzi - wielki test

testy porównawcze 27-08-2007

Jest ich aż osiem, każdy nowy. Są zwyczajne, są szybsze i piekielnie szybkie. Jest diesel i hybryda. I jest też zdrowa dawka szaleństwa. Osiem razy V8, czyli koncert na 64 cylindry.

Escalade, czyli ja tu rządzę

pierwsza jazda 21-08-2007

Żeby zobaczyć jego dach, musisz mieć dwa metry wzrostu. Długi na ponad pięć metrów, szeroki na ponad dwa i o 1,9-metrowym wzroście, Cadillac Escalade to duma Ameryki. To właśnie ten model dał początek klasie wielkich luksusowych SUV-ów. W Stanach Escalade znajduje tylu nabywców, ilu wszyscy jego rywale razem wzięci.

Cadillac CTS: Kanciasty prestiż

Testy samochodów 23-01-2006

Globalizacja w motoryzacji rozciąga swoje macki na kolejnych producentów i ich marki. W ubiegłym roku w Europie, w tym także i w Polsce, zadebiutowała typowo amerykańska marka - Cadillac. Mieliśmy okazję sprawdzić, jak sprawuje się model Cadillac CTS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota opracowała humanoidalnego robota
Toyota opracowała humanoidalnego robota
Toyota i japoński operator komórkowy NTT DOCOMO opracowały system sterowania na odległość humanoidalnym robotem T-HR3 za pośrednictwem sieci komórkowej piątej generacji.