1. Samochody
  2. Cadillac
  3. BLS
Cadillac

Cadillac BLS

Cadillac
Cadillac BLS

Cadillac BLS to przedstawiciel klasy średniej segmentu premium jednej z najbardziej typowych amerykańskich marek. Jednak BLS został zaprojektowany i stworzony specjalnie z myślą o europejskim kliencie, czego doskonałym przykładem może być choćby silnik diesla. Cadillac BLS zadebiutował na Starym Kontynecie, w tym i w Polsce, w pierwszej połowie 2006 r. Po raz pierwszy Europejczycy BLS-a w wersji prototypowej mogli zobaczyć na targach w Genewie (marzec 2005), zaś wersję produkcyjną już jesienią we Frankfurcie.

Ocena użytkowników

Kup Cadillac BLS


 

Cadillac BLS - opinie kierowców


Cadillac BLS został oceniony 1 razy. Uzyskał średnią ocenę 4.75 na 5 możliwych punktów. 100% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 4.75

Liczba ocen: 1

Czy warto kupić ten model: tak 100% nie 0%

 

Cadillac BLS - spalanie


Użytkownicy modelu Cadillac BLS testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
Liczba raportów:
1
1
śr. spalanie w mieście (l/100km)
7.5
7.5
śr. spalanie w trasie (l/100km)
6
6.0

 

Informacje o samochodach Cadillac BLS

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

Testy samochodów 03-02-2008

Co najwyżej przeciętny start Cadillaca na Starym Kontynencie wymusił na władzach koncernu przygotowanie wersji bardziej proeuropejskiej. Najpierw pojawił się BLS, a od końca ubiegłego roku również BLS w wersji kombi. I to właśnie Cadillac BLS Wagon jest obecnie najbardziej europejskim "Caddym".

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

Premiery 10-12-2007

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła się prezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszym rynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zza Oceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLS Wagon.

BLS kombi także na bioetanol

Premiery 03-07-2007

Po premierze na targach we Frankfurcie Cadillac BLS kombi zadebiutuje na europejskim rynku już jesienią tego roku. Jako pierwszy Cadillac w Europie, BLS (także wersja sedan) oferowany będzie w wersji przystosowanej do zasilania bioetanolem.

Cadillac BLS najlepszym autem na...zimę

Aktualności 02-04-2007

Cadillac BLS zdobył tytuł "Samochodu Zimy 2007" (Winter Car 2007) po prestiżowym zwycięstwie w jednym z najtrudniejszych europejskich samochodowych testów zimowych na drogach Finlandii.

Cadillac powraca do kombi

Aktualności 12-03-2007

Już od dłuższego czasu Cadillac nie ma w swojej ofercie auta typu kombi. Teraz ma się to zmienić, a pierwszym nowym modelem z tego typu nadwoziem będzie Cadillac BLS.

Cadillac BLS i SRX w wersji Executive

Samochody luksusowe 29-11-2006

W ofercie sprzedaży modeli Cadillac SRX oraz BLS pojawiła się nowa wersja Executive. Bogate wyposażenie standardowe zostało uzupełnione o luksusowe elementy wyposażenia dodatkowego.

Cadillac bez sukcesów w Europie

Aktualności 17-10-2006

Znacznie poniżej oczekiwań wypada sprzedaż w Europie amerykańskich samochodów marki Cadillac. W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy bieżącego roku należącemu do koncernu General Motors producentowi udało się sprzedać na Starym Kontynencie zaledwie 2000 aut.

Cadillac BLS już w Polsce

Aktualności 11-04-2006

W ubiegły weekend w całej Europie, w tym i w Polsce, rozpoczęła się sprzedaż Cadillaca BLS - nowego sedana klasy średniej segmentu premium.

Filmy i galerie samochodów Cadillac BLS

Cadillac BLS

Inne 26-06-2008

Nowoczesny i luksusowy BLS, więcej niż tylko samochód.

Cadillac BLS

Samochody - katalog 31-01-2008

Cadillac BLS kombi

Samochody - katalog 29-01-2008

Opinie i dyskusje o samochodach Cadillac BLS

Testy mojeauto.pl: Cadillac BLS Kombi

Ogólnie tragedii nie ma, ale rzeczywiście delikatnie mówiąc niezły brud. Widocznie ciężko doprowadzić samochód do porządku przed zrobieniem zdjęć. To niedbałość czy już lenistwo? Swoją drogą w tak "dużym" serwisie to już nie przejdzie. Chcecie błyszczeć? Auta też powinny... czytaj więcej

Jacek o Cadillac BLS 2006-2009

Gdy po raz pierwszy ujrzałem to auto w internecie to spędzał mi sen z powiek, poprostu byłem zachwycony. (szkoda, że już zaprzestano produkcji) Nie jestem żadnym rozgorączkowanym fanem motoryzacji więc decyzja o zakupie poprzedzona była dogłębną analizą co do pochodzenia tego modelu oraz dostępności, a co za tym idzie i ceną części. Wszystko spełniło moje wybredne oczekiwania, z przyjemnością wsiadam do tego auta. czytaj więcej

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

postanowili produkować to auto w Europie, na jednych liniach montażowych, co i Saab. I w ten oto sposób powstał Cadillac BLS kombi. po jakiemu to jest, bo chyba niekoniecznie po polsku??? "na TYCH SAMYCH liniach montażowych"... na maturze z polskiego (jeśli jest) to co się miało? czytaj więcej

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

Z wyglądu zewnętrznego ogólnie mi sie podoba. Ogólnie, bo tylnie lampy zupełnie nie pasują do reszty. Największą zalętą zdaje się być jednak wygląd wewnętrzny. Według mnie jest prawie idealny. No tylko ta cena...a warto dodać, że za o wiele mniejsze pieniądze możemy mieć Octavię, Passata, Mondeo lub Lagunę, a nikt nie powiedział, że to gorsze auta. czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zamierza zbudować salon samochodowy, który będzie samowystarczalny pod względem wykorzystania energii odnawialnej.