1. Samochody
  2. BYD

BYD - katalog modeli

Kup samochód marki BYD


 

Informacje o samochodach marki BYD

BYD Tang - hybrydowy SUV po chińsku

Premiery 23-01-2015

Chińskie samochody zaliczyły na europejskich rynkach swego rodzaju falstart - jakość pierwszych dostępnych produktów była bardzo daleka od tutejszych standardów. Dzisiejsze auta zza Wielkiego Muru grają w zupełnie innej lidze.

Top: Najgorsze chińskie podróbki aut

Aktualności 16-12-2014

Przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach do tego, że chińskie samochody mają dużo zapożyczeń w stosunku do swoich europejskich odpowiedników. I nie mówimy tutaj o współpracy pomiędzy zachodnimi koncernami, a wschodem. Przedstawiamy listę najgorszych chińskich "replik".

BYD-Solaris: Będzie ciąg dalszy

Ciężarówki i Autobusy 13-06-2014

Uznanie przez Krajową Izbę Odwoławczą racji Solarisa, w sprawie sporu dotyczącego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę 10 autobusów elektrycznych dla Warszawy, nie kończy wcale całego postępowania. Firma BYD nie zamierza odpuścić...

Solaris się odwołał

Ciężarówki i Autobusy 06-05-2014

Tak jak zapowiedzieli, tak zrobili. Firma Solaris Bus & Coach złożyła odwołanie od wyników przetargu na dostawę dziesięciu elektrycznych autobusów do Warszawy. Powodem rażąco niska cena zaoferowana przez firmę BYD.

MZA Warszawa w sprawie sporu BYD-Solaris

Ciężarówki i Autobusy 02-05-2014

Spór pomiędzy firmami Solaris i BYD wynikły po ogłoszeniu przetargu na dostawę do Warszawy elektrycznych autobusów zmusił zamawiającego, Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie, do zajęcia stanowiska.

BYD do Solarisa - cd. sporu

Ciężarówki i Autobusy 29-04-2014

Wczorajsze oświadczenie firmy Solaris Bus&Coach w sprawie przetargu na dostawę elektrycznych autobusów do Warszawy nie pozostało bez echa. Chińska firma odpowiedziała listem do "Solaris-ian".

Oświadczenie Solarisa w sprawie przegranego przetargu

Ciężarówki i Autobusy 28-04-2014

Polski producent autobusów wyraża swoje oburzenie wobec niesprawiedliwego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę elektrycznych autobusów dla Warszawy. Solaris zarzuca MZA w Warszawie działanie na niekorzyść polskich podatników i polskiej gespodarki.

W Warszawie będą chińskie autobusy! I to elektryczne!

Ciężarówki i Autobusy 26-04-2014

Chińska motoryzacja wciąż w Europie, w tym także i w naszym kraju, ma, delikatnie mówiąc, nie najlepszą passę. Kilkukrotne próby zaistnienia różnych producentów z Chin na Starym Kontynencie kończyły się niepowodzeniem. Być może niebawem się to zmieni. W Warszawie np. jeszcze w tym roku pojawią się chińskie autobusy.

Elektryczne autobusy z Chin gotowe na ciężkie warunki

Ciężarówki i Autobusy 11-10-2013

Wraz z końcem wrzenia zakończyły się niezależne, dwutygodniowe testy elektrycznego autobusu BYD Andino-12 (ponad 12-metrowy elektryczny autobus) na kolumbijskich drogach.

Chiński autobus na testach w Warszawie

Aktualności 12-06-2013

Całkowicie elektryczny autobus wyprodukowany przez chińską markę BYD, model K9 jest testowany przez Miejskie Zakłady Autobusowe na Warszawskich drogach. Testy autobusu potrwają do 18 czerwca.

Opinie i dyskusje o samochodach marki BYD

BYD Tang - hybrydowy SUV po chińsku

nie wyobrażam sobie, że to może jeździ, jakby suv miał być hybrydą to wolałabym widzieć raczej rav4 w tej wersji czytaj więcej

BYD Opony

BYD - Opony

BYD Części samochodowe

BYD - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Pół miliona egzemplarzy samochodów z elektrycznej rodziny ID. oznacza, że Volkswagen zrealizował plany dostaw już na rok przed terminem.
Orlen Sport Orlen Sport