1. Samochody
  2. Brilliance

Brilliance - katalog modeli

Kup samochód marki Brilliance


 

Informacje o samochodach marki Brilliance

Brilliance tworzy europejską centralę

Aktualności 13-05-2010

Nie udało się z prywatnym importerem, więc chiński koncern otwiera swoje własne przedstawicielstwo na Europę. W pierwszej kolejności europejska centrala ma zabezpieczyć obecnych już posiadaczy aut tej chińskiej marki.

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Premiery 22-04-2009

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, aby wdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tego jest chiński producent samochodów marki Brilliance, który na tegorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

Brilliance: Z BS4 nie jest tak źle

Aktualności 06-04-2009

Chiński koncern motoryzacyjny Brilliance broni się przeciwko bardzo słabym wynikom, jakie uzyskał model BS4 w testach zderzeniowych przeprowadzonych przez ADAC.

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego auta

Aktualności 30-03-2009

Kolejny test zderzeniowy chińskiego modelu i kolejny katastrofalny niemal wynik. Tym razem ADAC przetestowało według nowych  kryteriów średniej wielkości sedana Brilliance BS4. Końcowy rezultat - zero gwiazdek.

Brilliance się przeliczył

Aktualności 07-10-2008

Można by rzec - "brutalne zetknięcie z rzeczywistością". Niestety sprzedaż nowych aut w Europie zupełnie nie układa się po myśli chińskiej marki Brilliance. Azjaci zostali zmuszeni do drastycznej korekty planów sprzedażowych.

Pininfarina po chińsku

Aktualności 17-04-2008

Na rozpoczynającej się w najbliższą niedzielę wystawie samochodowej w Pekinie zadebiutują trzy modele, które w ciągu kilku najbliższych lat mają pojawić się w sprzedaży także i w Europie. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że zostały zaprojektowane i stworzone przez Pininfarinę.

Brilliance w Czechach

Aktualności 23-10-2007

Najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku u naszych południowych sąsiadów będzie można nabyć samochody chińskiej marki Brilliance.

Bezpieczniejszy Brilliance

Aktualności 13-09-2007

Chiński producent Brilliance zareagował dość szybko na katastrofalne wyniki testów zderzeniowych modelu BS6. Na wystawie we Frankfurcie zaprezentowany został ten model po modernizacji.

Brilliance ma się dobrze

Aktualności 03-07-2007

Mimo fatalnych wyników testów zderzeniowych przeprowadzonych przez niemiecki automobilklub ADAC, Brilliance Auto z dużym optymizmem patrzy w przyszłość. Do 2010 roku przychody ze sprzedaży aut tej chińskiej marki mają zostać podwojone.

Brilliance odda pieniądze

Aktualności 27-06-2007

Problemów chińskiej marki Brilliance w Europie ciąg dalszy. Producent poinformował, że zamierza wycofać się z rynku belgijskiego. Powodem tej decyzji są fatalne wyniki crash-testów EuroNCAP modelu BS6, w których azjatycka limuzyna otrzymała zaledwie jedną z pięciu możliwych gwiazdek. Wszyscy klienci, którzy kupili w Belgii jeden z egzemplarzy BS6 otrzymają z powrotem swoje pieniądze, jeśli zdecydują się na zwrot samochodów.

Brilliance Opony

Brilliance - Opony

Brilliance Części samochodowe

Brilliance - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczne modele Volvo dostępne tylko przez internet
Elektryczne modele Volvo dostępne tylko przez internet
Volvo Cars całkowicie zmienia swój model biznesowy. Obecny tradycyjny sposób sprzedaży zostanie zastąpiony budowaniem bezpośrednich relacji z klientami. A sprzedaż zostanie przeniesiona do internetu.