1. Samochody
  2. Brilliance

Brilliance - katalog modeli

Kup samochód marki Brilliance


 

Informacje o samochodach marki Brilliance

Brilliance tworzy europejską centralę

Aktualności 13-05-2010

Nie udało się z prywatnym importerem, więc chiński koncern otwiera swoje własne przedstawicielstwo na Europę. W pierwszej kolejności europejska centrala ma zabezpieczyć obecnych już posiadaczy aut tej chińskiej marki.

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Premiery 22-04-2009

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, aby wdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tego jest chiński producent samochodów marki Brilliance, który na tegorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

Brilliance: Z BS4 nie jest tak źle

Aktualności 06-04-2009

Chiński koncern motoryzacyjny Brilliance broni się przeciwko bardzo słabym wynikom, jakie uzyskał model BS4 w testach zderzeniowych przeprowadzonych przez ADAC.

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego auta

Aktualności 30-03-2009

Kolejny test zderzeniowy chińskiego modelu i kolejny katastrofalny niemal wynik. Tym razem ADAC przetestowało według nowych  kryteriów średniej wielkości sedana Brilliance BS4. Końcowy rezultat - zero gwiazdek.

Brilliance się przeliczył

Aktualności 07-10-2008

Można by rzec - "brutalne zetknięcie z rzeczywistością". Niestety sprzedaż nowych aut w Europie zupełnie nie układa się po myśli chińskiej marki Brilliance. Azjaci zostali zmuszeni do drastycznej korekty planów sprzedażowych.

Pininfarina po chińsku

Aktualności 17-04-2008

Na rozpoczynającej się w najbliższą niedzielę wystawie samochodowej w Pekinie zadebiutują trzy modele, które w ciągu kilku najbliższych lat mają pojawić się w sprzedaży także i w Europie. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że zostały zaprojektowane i stworzone przez Pininfarinę.

Brilliance w Czechach

Aktualności 23-10-2007

Najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku u naszych południowych sąsiadów będzie można nabyć samochody chińskiej marki Brilliance.

Bezpieczniejszy Brilliance

Aktualności 13-09-2007

Chiński producent Brilliance zareagował dość szybko na katastrofalne wyniki testów zderzeniowych modelu BS6. Na wystawie we Frankfurcie zaprezentowany został ten model po modernizacji.

Brilliance ma się dobrze

Aktualności 03-07-2007

Mimo fatalnych wyników testów zderzeniowych przeprowadzonych przez niemiecki automobilklub ADAC, Brilliance Auto z dużym optymizmem patrzy w przyszłość. Do 2010 roku przychody ze sprzedaży aut tej chińskiej marki mają zostać podwojone.

Brilliance odda pieniądze

Aktualności 27-06-2007

Problemów chińskiej marki Brilliance w Europie ciąg dalszy. Producent poinformował, że zamierza wycofać się z rynku belgijskiego. Powodem tej decyzji są fatalne wyniki crash-testów EuroNCAP modelu BS6, w których azjatycka limuzyna otrzymała zaledwie jedną z pięciu możliwych gwiazdek. Wszyscy klienci, którzy kupili w Belgii jeden z egzemplarzy BS6 otrzymają z powrotem swoje pieniądze, jeśli zdecydują się na zwrot samochodów.

Brilliance Opony

Brilliance - Opony

Brilliance Części samochodowe

Brilliance - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche wchodzi do Formuły E. Oto bolid trzeciej generacji
Porsche wchodzi do Formuły E. Oto bolid trzeciej generacji
Porsche 99X Electric Gen3 to bolid debiutującej w Formule E marki Porsche. Począwszy od sezonu 2023 ekipa Formuły E TAG Heuer Porsche będzie wystawiać go w Mistrzostwach Świata Formuły E ABB FIA.
Orlen Sport Orlen Sport