1. Samochody
  2. Bentley

Bentley

Bentley
Bentley

Brytyjski producent samochodów marki Bentley w swojej niekrótkiej karierze miał kilka niezwykłych zwrotów. Jednak pomimo tego pod względem prestiżu, elegancji i siły samochody te niezmiennie zachwycają miłośników czterech kółek.

Kup samochód marki Bentley


 

Informacje o samochodach marki Bentley

Kryzys? Nie dla marek aut luksusowych

wydarzenia 21-01-2023

Kiedy świat boryka się z kryzysem, wywołanym skutkami pandemii i trwającą na Ukrainie wojną, segment samochodów luksusowych bije rekordy sprzedaży. Informują o tym m.in. Bugatti, Bentley, Rolls-Royce i Lamborghini.

Bentley Batur – najmocniejszy w historii marki

wydarzenia 08-12-2022

Bentley rozpoczyna testy drogowe modelu Batur, najmocniejszego auta w historii brytyjskiej marki. Samochód będzie limitowany do serii 18 sztuk, z których każda zostanie spersonalizowana wedle upodobań klientów.

Bentley Bentayga Odyssean Edition, czyli zrównoważony luksus

wydarzenia 17-11-2022

Bentley uzupełnia gamę o kolejną wersję Bentaygi. W modelu serii Odyssean Edition wykorzystano bardziej przyjazne środowisku rozwiązania oraz hybrydowy napęd. Seria liczy raptem 70 sztuk.

Bentley wprowadził alternatywę dla V8. Tak, to hybryda

wydarzenia 04-10-2022

Do rodziny luksusowych SUV-ów Bentleya dołączą dwa modele hybrydowe, a dokładniej mówiąc, napęd hybrydowy będzie teraz dostępny zarówno dla sportowej wersji Bentayga S, jak i luksusowej Bentayga Azure.

Najbardziej luksusowe SUV-y świata

wydarzenia 09-09-2022

Modele z wysoko poprowadzoną linią nadwozia, inaczej mówiąc SUV-y, są dziś obecne w ofercie niemal każdego producenta, włącznie z tymi najbardziej luksusowymi i sportowymi. Oto ranking najbardziej luksusowych SUV-ów na rynku.

Bentley Mulliner Batur - Najmocniejszy i najbardziej luksusowy model w historii marki

wydarzenia 23-08-2022

Bentley zbuduje tylko 18 egzemplarzy 740-konnego modelu Batur, a każdy będzie kosztował 2 miliony euro.

Bentley Continental GT w wersji S. Więcej sportu

wydarzenia 12-08-2022

Bentley Continental GT i GTC w nowej wersji S ma dawać więcej przyjemności z jazdy w zakrętach. Po raz pierwszy w modelu Continental wprowadzono na przykład system Bentley Dynamic Ride.

Bentley Golf Invitational – Spotkanie miłośników marki

wydarzenia 21-06-2022

Druga edycja Bentley Golf Invitational odbędzie się 30 czerwca, a gości przyjmie Wrocław Golf Club.

Bentley Continental GT i GTC w wersji S

wydarzenia 08-06-2022

Dzięki zmianom wyglądu zewnętrznego, odświeżonej specyfikacji wnętrza i zawieszeniu z systemem Bentley Dynamic Ride nowa wersja S Bentleya Continentala GT i GTC wygląda bardziej rasowo i ma dostarczać jeszcze więcej przyjemności z jazdy.

Elektryczny Bentley będzie za szybki i dostanie elektroniczny kaganiec

wydarzenia 20-05-2022

Bentley planuje mocne wejście w świat samochodów elektrycznych. Bo jak inaczej nazwać zapowiedź sprintu do setki tak szybkiego, że przyprawi pasażerów o mdłości?

Opinie i dyskusje o samochodach marki Bentley

mimuz o Bentley Continental GTC 2006-

powiem krótko:luxus,wysoka cena i dobijająco świetny komfort jazdy. czytaj więcej

czupakabra o Bentley Continental GT 2003-

może warto jednak zrezygnować z Bentleya na rzecz kupna dobrego słownika ortograficznego?? czytaj więcej

Zabytkowe limuzyny Bentley, Rolls-Royce

Jesteś miłośnikiem brytyjskiej motoryzacji, pasjonatem Rolls-Royce, Bentley. Marzysz o Najwspanialszych Samochodach Świata? Odwiedź koniecznie ImperialCars.pl. Wyjątkowe zabytkowe samochody Retro, wyłącznie prestiżowe Rolls-Royce i Bentley. Spełnij swoje marzenia o Najwspanialszych Samochodach Świata. 6 wyjątkowych modeli Rolls-Royce, Bentley czeka na Ciebie! Sprawdź sam, który z nich pasuje do Ciebie! ImperialCars.pl - wynajem zabytkowych limuzyn retro, ekskluzywnych samochodów Rolls-Royce, Bentley. Podziel się opiniami. Dołącz do nas na Facebooku! czytaj więcej

Bentley EXP 9 F

Ogólnie ładne auto ja osobiscie poprawił bym tył taki suwy powine byc eleganckie a zarazem miec pazur sportowy . czytaj więcej

Czapki z głów! - nowości cabrio 2013

kabriolety to nie są auta dla Polaczków - za drogie, a po drugie kiedy jeździć z otwartym dachem? przez dwa-trzy miesiące w roku? a i to tez nie masz pewności że będziesz miał taką pogodę, by się cieszyć z takiej jazdy. Oczywiście znajdą się szaleńcy, co to i w zimie otworzą sobie dach, ale powtarzam, taka jazda powinna zapenwiać minimum przyjemności. A to nie w Polsze czytaj więcej

Bentley Opony

Bentley - Opony

Bentley Części samochodowe

Bentley - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zderzenie boczne - jak uniknąć, na co uważać?
Zderzenie boczne - jak uniknąć, na co uważać?
Co roku na drogach ginie mnóstwo osób. Jak pokazują statystyki, szczególnie groźne jest zderzenie boczne, w którym kierowcę i pasażerów chroni znacznie mniej, niż w przypadku zderzenia czołowego.