1. Samochody
  2. Audi
  3. A5
  4. Testy redakcyjne
Audi

Audi A5 - Testy redakcyjne

Audi
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Audi A5 Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Audi A5 wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Audi A5

Używane Audi A5 Sportback (2009-2016): Dobrze zmontowane, ale...

testy samochodów używanych 19-06-2022

Stylizowane na sportowe coupe Audi A5 Sportback zapewnia prestiż i sportowe wrażenia z jazdy. Jest przy tym praktyczny i wyróżnia się wysoką jakością wykonania.

Z domieszką rozsądku - Audi A5 Cabriolet

pierwsza jazda 14-12-2017

Nie stracisz dla niego głowy, ale da Ci więcej frajdy
z jazdy niż coupé. I nie tylko latem.

Audi S5 Cabriolet – ostatni z rodziny

pierwsza jazda 13-03-2017

Na nową wersję Audi S5 czekaliśmy wiele lat. Sprawdziliśmy odmianę S5 Cabriolet z silnikiem 3.0 V6 turbo o mocy 354 KM.

Pięć Audi RS na torze

testy porównawcze 25-12-2015

Sport od R do S. Pięć samochodów, prawie 2400 KM i dwa miliony złotych. Z założenia Audi RS są do siebie podobne, w praktyce każde jest inne, ale to widać dopiero na torze.  

Audi RS5 Cabrio: Video-test

Testy samochodów 23-10-2013

Dziś prawdziwych aut już nie ma? Bohater naszego dzisiejszego testu stara się zaprzeczyć tej tezie, jednak nie da się ukryć, że takich modeli coraz mniej w ofercie producentów. Audi RS5 Cabrio emanuje swoją mocą już od pierwszego kontaktu, daje niesamowitą frajdę z jazdy, uzależniając mocniej niż niejeden narkotyk. I gdyby tylko nie jeden szczegół. Cena, startująca od 435 tysięcy złotych.

Audi RS5: Szatan w garniturze

Testy samochodów 25-12-2012

W kwestii motoryzacyjnego gustu od statystycznego Polaka różni mnie jedna, zasadnicza rzecz. Niezbyt mocno podniecam się samochodami z czteroma "ringami" na grillu. Bliżej mi do elegancji w postaci gwiazdki wpisanej w okrąg, zwanej pieszczotliwie przez złośliwych "celownikiem". Czasami jednak detale sprawiają, że na całość spoglądamy inaczej. Przez kilka dni próbował mnie przekabacić model ze znaczkiem RS na Single Frame.

Audi A5 Cabrio: Wysokie loty

pierwsza jazda 12-05-2009

Wbrew modzie, następca odkrytego A4 ma nadal miękki dach. I, nieoczekiwanie, najlepsze osiągi z dieslem! Oto pierwsze wrażenia z jazdy Audi A5 Cabriolet z silnikiem 3.0 TDI.

Audi A5: Mistrzowska para?

test 17-12-2007

Ona - pełna wdzięku i obdarzona smukłą sylwetką, on - niesłychanie silny i zaskakująco szybki. Na drogowym parkiecie już tylko prezencją wyróżniają się na tle konkurentów. Audi "A-piątka" Coupé w duecie z trzylitrowym dieslem pod maską - para mistrzów w samochodowym "tańcu z gwiazdami"?

Pepperoni - Audi S5

pierwsza jazda 12-10-2007

Wygląda zwyczajnie - ale wystarczy go skosztować, a ostry smak zostanie w pamięci już na zawsze. Tak smakuje najszybsza wersja Audi A5 - S5.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Polsky klienci elektrycznych aut kupują dobrze wyposażone wersje
Polsky klienci elektrycznych aut kupują dobrze wyposażone wersje
Na przykładzie elektrycznych modeli Volkswagena z rodziny ID. widać, że polscy klienci chętnie sięgają po te lepiej wyposażone wersje.