1. Samochody
  2. Audi
  3. A2
  4. Spalanie
Audi

Audi A2 - Raporty spalania

Audi
Spalanie

Przedstawiamy raporty zużycia paliwa dla samochodów Audi A2. Raporty są zamieszczane przez samych kierowców użytkujących samochody Audi A2. Wybierz nadwozie, aby zobaczyć szczegóły spalania dla jego wersji i generacji. Sprawdź jakie wersje Audi A2 mają najmniejsze spalanie

Ile pali Audi A2?

Kierowcy testują spalanie samochodów Audi A2

Ocena pracy silnika

silnik:ocena pracy silnika 4.93 4.93

głosów: 15

Audi A2- spalanie według kierowców

 
 

Najmniejsze spalanie - benzyna

Audi A2 2000-2005

Spalnie w mieście:
6,4l/100 km

Spalnie w trasie:
4,8l/100 km

Najmniejsze spalanie - olej napędowy

Audi A2 2000-2005

Spalnie w mieście:
5,1l/100 km

Spalnie w trasie:
4,2l/100 km

Zużycie paliwa samochodów Audi A2 według nadwozia

Audi A2 - hatchback (5 drzwiowy)

 
Miasto: 6,4l Trasa: 4,8l
 
Miasto: 5,1l Trasa: 4,2l

Użytkownicy o zużyciu paliwa Audi A2

Audi A2

 
miasto: 4,5l trasa: 3,5l

Audi A2 2000-2005 rok 2002

Użytkownik xmas ocenił swój model.

Za zalety uważa: Samochodzik posiada eleganckie i dopracowane w każdym calu wnętrze - nie ma sie co dziwić, w końcu to Audi a sama marka mówi za siebie. Ideałem piękna są modele z kremowo-brązowym środkiem. Mój model czarny z jasnymi siedzeniami również wygląda elegancko. - AUTOMAT - A2 z tiptronikiem to marzenie każdego kierowcy. Biegi zmieniają sie płynnie, audtko pomimo małego silniczka potrafi pokazać pazur :) i to boskie oszczędzanie paliwa na światłach i w korku - ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę gdy samochodzik mi gaśnie by po chwili odpalić i przejechac kilka metrów w korku :) Zmniejszone spalanie benzynki a wł/wył odbywa się w tak naturalny sposób, że po przy włączonej muzyce jest w ogóle nie wyczuwalne. - Przestrzenne wnetrze, wygodne siedzenia z regulacją w 3 płaszczyznach - dzieki nim pomimo niskiego wzrostu widze WSZYSTKO :D z samochodziku wychodzimy jak z wana ;) Przy długich podróżach komfort jazdy odczuwa się już po kiilku godzinach, nie bolą nogi, ani kręgosłup. Jest tak wygodnie jak w dużych samochodach typu Wan czy Suv - Wycieraczka i spryskiwacze - nadrabiają brak tylniej wycieraczki. Jedna duza, idealnie zbierająca brud z przedniej szyby i do tego spryskiwacze, które rozpraszają wode na maleńkie kropelki dzięki czemu od razu nie spływa i pokrywa całą szybe - Klimatronik - dzieki ze ktoś go wymyślił, szybko sie nagrzewa, łatwo sie nim steruję odparowanie, odmrożenie szyb w zminie to kwestia max 4 minut.. Wady: Niskie zawieszenie - kosztem przestrzenności i "wysiadania jak z Wana" niestety trzeba uważać na progi zwalniające i dziury, które są prawdziwą zmorą na naszych drogach. Trzeba jeździć ostrożniej. - CZEŚCI !! Prawdziwą zmorą są części, dosyć drogie a używek do 1,2 TDI z aluminium cały czas brakuje! Uwaga, a2 w każdym modelu silniczka ma inne cześci.

Audi A2

 
miasto: 4,5l trasa: 4l

Audi A2 2000-2005 rok 2004

Użytkownik Rafał ocenił swój model.

Za zalety uważa: spalanie rewelacja - wyposażenie jak na tak małe auto - system audio audi koncert bomba - pojemny jak na tak małe auto - dynamiczny. Wady: przednie zawieszenie wymaga uwagi zwłaszcza na polskich trasach ;)) - brak - brak - brak - brak

Audi A2

 
miasto: 6,5l trasa: 5,5l

Audi A2 2000-2005 rok 2002

Użytkownik bike900 ocenił swój model.

Za zalety uważa: Małe spalanie - Wykończenie - Udźwiękowienie BOSE - Prowadzenie. Wady: Praca silnika - zimny prawie jak diesel :)

Audi A2

 
miasto: 4l trasa: 3,5l

Audi A2 2000-2005 rok 2002

Użytkownik Adam M ocenił swój model.

Za zalety uważa: małe spalanie - wygodny - bagażnik - dobrze wykonany - automat. Wady: sztywne zawieszenie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen ID R z nowym rekordem Północnej Pętli toru Nürburgring
Volkswagen ID R z nowym rekordem Północnej Pętli toru Nürburgring
Volkswagen ID R pokonał okrążenie Północnej Pętli toru Nurburgring w rekordowo krótkim czasie, najlepszym wśród pojazdów elektrycznych.