1. Samochody
  2. Audi
  3. 200
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Audi 200

Łączna ocena

4.88

Audi 200 – oceny kierowców

Samochody Audi 200 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 2 razy. Łączna ocena to 4.88 na 5. To rewelacyjny wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 5.00, silnik – 5.00, komfort jazdy – 5.00 i jakość i awaryjność – 4.50.

Użytkownicy samochodów Audi 200

audi 200 2,2 turbo

Cześć, masz problem z tzw. zemstą boscha - układy wtryskowe K i KE jetronic są dość kapryśne. Z prostszych - sprawdź uziemienie tzw. wtrysku dodatkowego paliwa - mi się to w cygarze posypało i były identyczne objawy. Ew. odwiedź jakiegoś bardziej ogarniętego elektryka. Pozdrawiam. czytaj więcej

audi 200 2,2 turbo

No i tu się schody zaczynają - ja poprostu zawiozłem auto do elektryka który kiedyś również jeździł cygarem - problem został rozwiązany. Niestety przy sprzedazy auta pozbyłem się książki 'mam i naprawiam - audi 100'. Niemniej, powodzenia życze. czytaj więcej

audi 200 2,2 turbo

witam posiadam audi 2.2 turbo z mechanicznym wtryskiem paliwa, silnik nie jest skażony LPG ale mam problemy z odpaleniem auta przy temperaturach około zera albo wcale nie odpala. co to może być??? czytaj więcej

audi 200 2,2 turbo

dzieki za podpowiedz ale czy mozesz napisac cos wiecej??? czego szukac dokladnie??? wtryskiwacz rozruchowy??? zastanawialem sie nad czujnikiem temperatury ale zdania sa podzielone... pozdrawiam czytaj więcej

Nowe forum Audi 200

Zapraszam na nowopowstałe forum o audi 100/200 C3: audi200.cba.pl/forum czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy taryfikator punktów karnych i podwójne mandaty za recydywę
Nowy taryfikator punktów karnych i podwójne mandaty za recydywę
Nowy taryfikator punktów karnych, który wszedł w życie 17 września 2022 r., wprowadza na przykład maksymalną karę 15 punktów za najcięższe wykroczenia drogowe. Ale to także dłuższy okres wygasania punktów i likwidacja kursów reedukacyjnych.