1. Samochody
  2. Artega

Artega - katalog modeli

Kup samochód marki Artega


 

Informacje o samochodach marki Artega

Artega wraca do gry

Aktualności 17-06-2015

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie już we wrześniu, a na liście wystawców pojawiła się firma Artega, która ostatnio miała spore problemy finansowe.

Artega ma poważne kłopoty

Samochody luksusowe 05-07-2012

Świat motoryzacji jest bezlitosny i nie pozwala na lekkie i przyjemne egzystowanie w nim. Tu trzeba walczyć o przetrwanie, a to nie łatwa sztuka. Przekonała się o tym niemiecka firma Artega.

Elektryczny sportowiec

Samochody luksusowe 09-03-2011

Artega SE to niemiecka odpowiedź na Teslę Roadster.

Ekstremalne testy Artega GT

Samochody luksusowe 17-02-2009

Może firma Artega nie jest znanym na całym świecie producentem samochodów docierającym do szerokiej masy odbiorców, ale pomimo tego do każdego samochodu, który zamierzać produkować dokłada wiele godzin testów i starań.

Artega GT w 2008 roku

Samochody luksusowe 03-12-2007

Artega, niemiecki producent sportowych samochodów stworzony przez byłego szefa Maserati, Karl-Heinza Kalbfella oraz byłego projektanta Astona Henrika Fiskera rozpoczyna prace nad budową fabryki dla nowego modelu o nazwie GT.

Artega GT: nowy rywal Porsche

Premiery 14-08-2007

Po premierze prototypu na targach w Genewie, we Frankfurcie zadebiutuje już seryjny model o nazwie Artega GT. Na rynku nowa marka pojawi się w połowie przyszłego roku.

Sportowiec z Niemiec

Premiery 05-03-2007

Salon samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu nowego sportowego modelu GT, przygotowanego przez niemiecką markę Artega przy współpracy z firmą Paragon, dostawcą części samochodowych. Artega GT w seryjnej produkcji pojawi się w 2008 roku.

Artega Opony

Artega - Opony

Artega Części samochodowe

Artega - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi w Formule 1 - umowa z Sauberem
Audi w Formule 1 - umowa z Sauberem
Kolejny ważny kamień milowy na drodze Audi do Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA został zrealizowany: Audi wybrało Saubera na strategicznego partnera projektu i planuje nabyć udziały w Grupie Sauber.
Orlen Sport Orlen Sport